True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 939
  • 713
# 180
  и Със Стивън (тук интервюиращата казва, че има секс сцена накрая на 3ти епизод, която е "незабравима" и включва Бил...
Хал хабер си нямам що каза СтивитУ ма ми беше достатъчно да го съзерцавам. Heart Eyes

Съни,честито пораставане с още една годинка. nbirthday  bouquet
Виж целия пост
# 181
Честит рожден ден, Сънчо!
 newsm59 Gift Gift nbirthday

Безброй прекрасни сънища, които да стават реалност!
с изключение на оня, знаеш кой  Imp
Виж целия пост
# 182
Аз си приспах принцесата и май ще дремна малко,че вече карам на автопилот.... Tired
Виж целия пост
# 183
 Rolling Eyes Здравейте,цяла сутрин  нямах нет.
Но вече сме в хотела и всичко е на 6  Flutter Ако не се поява до довечера да знаете,че сме на сафири  Wink

 newsm20 Евала шефе,това меню много реално. А имената са убийствени. Joy

  
Честито Съни -Всичко най-добро.Наздраве  cheers
  bigdance2
Виж целия пост
# 184
Rolling Eyes Здравейте,цяла сутрин  нямах нет.
Но вече сме в хотела и всичко е на 6  Flutter Ако не се поява до довечера да знаете,че сме на сафИри  Wink

 

На какво сафИри сте бре?И вие ли ще идвате с нас? Thinking
Виж целия пост
# 185
Rolling Eyes Здравейте,цяла сутрин  нямах нет.
Но вече сме в хотела и всичко е на 6  Flutter Ако не се поява до довечера да знаете,че сме на сафИри  Wink

 

На какво сафИри сте бре?И вие ли ще идвате с нас? Thinking

За малко да попитам "Къв хотел, бе.", но се сетих  hahaha

Танчик, вие нали вчера още пристигнахте в Йоханесбург? как е там, времето? Тука жега, мен ми скучно, сценарии чета...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 186
Rolling Eyes Здравейте,цяла сутрин  нямах нет.
Но вече сме в хотела и всичко е на 6  Flutter Ако не се поява до довечера да знаете,че сме на сафИри  Wink

 

На какво сафИри сте бре?И вие ли ще идвате с нас? Thinking

За малко да попитам "Къв хотел, бе.", но се сетих  hahaha

Танчик, вие нали вчера още пристигнахте в Йоханесбург? как е там, времето? Тука жега, мен ми скучно, сценарии чета...  Rolling Eyes


Нямам представа.Ние толкова много имаме да наваксваме,че не сме излизали от стаята. Blush Blush Blush Храната и напитките ни ги оставят пред вратата с дискретно почукване..... Laughing
Виж целия пост
# 187
Бас държа, Танчик, че сте хапвали Изкукуригай ми насън, мило мое пиле, а за десерт Бананов Скарсгод   Mr. Green
Виж целия пост
# 188
Бас държа, Танчик, че сте хапвали Изкукуригай ми насън, мило мое пиле, а за десерт Бананов Скарсгод   Mr. Green

Всъщност аз ям само десерта.......... Whistling
Виж целия пост
# 189
Аууууу  Embarassed  hahaha
Виж целия пост
# 190
Ай, ай, ай...  Laughing

Дю, вие кво хапвате, или нямате време за хапване?  Mr. Green
Виж целия пост
# 191
Я вижте обстановката за партито :





Още снимки тук
Виж целия пост
# 192
Ееее, жестоко е! Сякаш са у нашата колибка  Flutter
Трайки, няма ли да нанкаиш, би!
Виж целия пост
# 193
Оо, колко якоо на партито, и вълчаци има  Laughing а пък вчера забравих да кажа - Кари Престън е убийствена на това парти! фаворитката ми за най-добре облечена жена
Клипче СУКИ И АЛСИД   Crazy и СУКИ И ЕРИК
Виж целия пост
# 194
Ооооо

Край! ВзЪмвам го тоз младеж Нищо че вече сме се взели. Пак ще го направим  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия