True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 927
  • 713
# 300
Нъцки  Mr. Green Мои опити по новата ми мания  Mr. Green

Новата ти мания с текстовете ли? Whistling  Това ще бъде яко........ Mr. Green
Виж целия пост
# 301
Не би  hahaha
Кви текстове  newsm78  Laughing
Виж целия пост
# 302
Не би  hahaha
Кви текстове  newsm78  Laughing

А, свърши то, изпусна се вече  hahaha
Виж целия пост
# 303
Качвам клип и се бави обработката му. За текстове не се сещам ко съм правила  Laughing
Виж целия пост
# 304
Качвам клип и се бави обработката му. За текстове не се сещам ко съм правила  Laughing

Абе текстовете дето ги слагаш на снимките бе Кате,мислех че това правиш........ Peace
Виж целия пост
# 305
Аааа,  hahaha hahaha да и това  Whistling Брей, че всестранно развита особа съм, би  Mr. Green
Виж целия пост
# 306
Качвам клип и се бави обработката му. За текстове не се сещам ко съм правила  Laughing

Я чакай малко.... Клипове ли правиш бе Кате?   
Виж целия пост
# 307
Нещо такова. Но от снимки  Laughing Още не съм се усъвършенствала в сглобяването на отделни видеоклипове  Thinking
Виж целия пост
# 308
Качвам клип и се бави обработката му. За текстове не се сещам ко съм правила  Laughing

Леле!  #Crazy Като знам на какво си способна...
Виж целия пост
# 309
Качвам клип и се бави обработката му. За текстове не се сещам ко съм правила  Laughing

Леле!  #Crazy Като знам на какво си способна...
hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 310
А, не мога да размина Уоми по изненади, ама за всекиго има по нещо  Wink
Виж целия пост
# 311
Нещо такова. Но от снимки  Laughing Още не съм се усъвършенствала в сглобяването на отделни видеоклипове  Thinking

 smile3508 От кога чакам някой да ми направи клип от "1.90" на Райна със снимки на Алекс.......... Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 312
Нещо такова. Но от снимки  Laughing Още не съм се усъвършенствала в сглобяването на отделни видеоклипове  Thinking

 smile3508 От кога чакам някой да ми направи клип от "1.90" на Райна със снимки на Алекс.......... Praynig Praynig Praynig

Готово, би! Само ми прати подбрани снимки...  Hug
Виж целия пост
# 313
Моля ви някой да ми спре Youtube  Praynig Praynig Praynig
Дю знам, че се сърдиш ама виж какво видео на нашто мъжле бе  smile3544 smile3544 smile3544
Деймиън Салваторе

Прави били хората: Който гроб копае други му сам пада в него!  smile3544
Виж целия пост
# 314
Нещо такова. Но от снимки  Laughing Още не съм се усъвършенствала в сглобяването на отделни видеоклипове  Thinking

 smile3508 От кога чакам някой да ми направи клип от "1.90" на Райна със снимки на Алекс.......... Praynig Praynig Praynig

Готово, би! Само ми прати подбрани снимки...  Hug

Уф би Кате,като си ходя към вашия край,специално ще мина да ти ударя една цАлуФка.....  love001

Колко снимки ще ти трябват? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия