® E-bay - тема 54

  • 36 958
  • 744
# 390
Бижу, не ги чакай в баланса ти в Пейпал.
Принципът е "откъдето дошли, там отишли". Което иде да рече, че ще идат в 7-дневен срок в кредитната ти карта.

Mалейна, да може. Дори в повечето случаи не трябва да приемаш каквото и да било. Само още не съм разбрала защо на някои момичета им иска да приемат парите. Но ще разбера, де...  Laughing
Виж целия пост
# 391
Бижу, не ги чакай в баланса ти в Пейпал.
Принципът е "откъдето дошли, там отишли". Което иде да рече, че ще идат в 7-дневен срок в кредитната ти карта.
ОК. Peace Значи важи за тях първото Completed (referring to a bank withdrawal).

 Hug
Виж целия пост
# 392
Да, в акаунта ти в Пейпал са подредени хронологично транзакциите, като най-новата е най-отгоре. Т.е първо парите са минали през твоя акаунт, след което са трансферирани към кредитната ти карта.
Виж целия пост
# 393
На мен refund-а ми е след ескалиран диспут и доколкото чета и разбирам е от ebay, а не директно от продавача.

И на view all transaction пак го няма..Писах сега на PayPal..да видим Peace
Виж целия пост
# 394
Вчера спечелих една чанта, която беше обявена за кожена. Писах след дъжд качулка на продавача дали наистина е кожена и получих отговор, че не била сигурна и ако искам да се откажа, ще ме разбере.  Отказах се и я помолих да ми изпрати формуляр за отказа. Все още не го е направила, а и е пуснала чантата отново на търг. В новия търг я е обявила за изкуствена кожа. Ако не ми изпрати формуляр, какво да правя?
Виж целия пост
# 395
Нищо не прави, стига да не ти отвори кейс за неплатена стока.
Пази си мейлите от нея. Ако ти отвори такъв кейс, да имаш доказателство пред Ибей, че ти е предложила да развалите сделката и да отъвреш страйка за неплатена стока.
Виж целия пост
# 396
При мен се получи следното: рефънд за неполучена стока - директно ми се върнаха в пейпал, без потвърждение, а после и в кредитната карта. Получих и сума за пощенските разходи /дефакто ми изпратиха грешна стока/ - сумата аз си я бях написала на англичанката, тук ми искаше да потвърдя получаването, а парите си останаха като баланс в пейпал, който много бързо изхарчих Wink Laughing
Виж целия пост
# 397
Здравейте,
някой може ли да помогне защо след покупка в Ибей, в имейла от пейпал, адреса ми е непотвърден? Да кажа, че не използвам адреси на посредници, навсякъде си е моя, т.е един и същ адрес. Проблем ли е това и има ли начин да се оправи?
Поздрави
Виж целия пост
# 398
Добро утро от мен  Simple Smile, имам следното питане: снощи платих една риза, обаче като си вляза в Пейпал акаунта срещу мейла на продавача ми стои съобщение, че е unregistered. Писах му снощи с молба да си провери къде е проблема и да ми пише веднага, обаче отговор все още нямам. Чудя се да канселирам ли плащането ми или да го изчакам и днес и тогава да решавам какво да правя?  newsm78
Виж целия пост
# 399
Здравейте,
някой може ли да помогне защо след покупка в Ибей, в имейла от пейпал, адреса ми е непотвърден? Да кажа, че не използвам адреси на посредници, навсякъде си е моя, т.е един и същ адрес. Проблем ли е това и има ли начин да се оправи?
Поздрави

Доколкото си спомням само на потребители от USA и  UK са комфирм.
Виж целия пост
# 400
Реших да си взема тези наколенки http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1205748 … ame=STRK:MEWAX:IT , но продавача е от Турция и малко се притеснявам. Никога до сега не съм купувала от Турция, какво е вашето мнение за тези продавачи и за колко време пристигат нещата от там.
Виж целия пост
# 401
danj, фийдбека му е 100% положителен, ама....що не си потърсиш други такива от английски продавач. )
Виж целия пост
# 402
Намерих и продавачи от Англия, но предлагат доставка колкото е цената и на самия продукт  Grinning
Виж целия пост
# 403
Намерих и продавачи от Англия, но предлагат доставка колкото е цената и на самия продукт  Grinning
Нищо не губиш, ако пробваш ! Турците не са лоши хора!
Виж целия пост
# 404
Момичета,имам много спешен проблем. Не е по темата, но няма кой друг да питам. Confused
Имате ли идея куриерската фирма DPD от кой се представя в България, освен от Сити Експрес?
Имам поредна пратка от английски сайт, пратена по ДПД, с тракинг номер. Виждам че още на 15 е пристигнала в Б-я, а на 16-ти е тръгнала към моя град. Но още не е доставена, обикновено ги носят на следващият ден. Звъннах в Сити експрес в моя град, отговора беше че няма нищо за мен. Поискаха номер, провериха в българският сайт на ДПД, няма такава пратка. В британския обаче си излиза. Даде ми човека номер в София, и от там поискаха номер, обясниха ми, че няма такава пратка в тяхната система, да си я ттърся другаде.Питам- къде другаде, аз навсялъде виждам, че именно Сити експрес са представители на ДПД за България. Отговаря- да, но извършваме дпд класик, вашата е дпд експрес, виждам я в английският сайт, но в българският- нашата система не показва такава пратка.Потърсете фирмата която се занимава с ДПД експрес, ние няма как да ви помогнем. Confused Не знам дали ме разбрахте ясно, но просто съм бясна, и нервна, защото не знам какво да правя. Писах и на сайта де, от който са супер коректни, но през това време ако успея да свърша и нещо сама, ще е добре.
Благодаря предварително, ако някой може да помогне с нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия