Ако някоя мама има нужда, ще й пиша повече по темата. Вчера я водихме 3-ти път при доктора и всичко вече се оправи. Дано е зад гърба ни. Иначе и Рая тази седмица падна гадно. От леглото на паркета. Скъсих си живота, толкова треперех какво й направих и се упреквах, че чак...
Все си мислех, че няма да го допусна. Ама нали съм голяма бяла птица
Другото при нас е каквото и предния път, папкаме каквото мама даде, спинкаме и тия три работи

Банана (суров, не в кашата), защо е препоръчван за бебчетата, какво като е слабо алергизиращ. Не го разбирам това, та докато дойде у наше село той е толкова "консервиран" и бъкан от какво ли не.

Голям кеф е да нямаш за какво да мислиш и да се притесняваш

вярно е голям кеф!sexyback, добре дошла! Разкажи ни за твоето детенце
не мога д седна да си науча за изпитите
не знам дали има мами чиито Бебоци вече пълзят:)

! Хубаво, че си имам и Адели поне нея мога да си я прегръщам и целувам на воля!!!
Ентусиаста по БТВ-то все предрича дъжд, ама нъцки. При нас нито капчица не е падала от ... отдавна. Заоблачава се за има няма половин час, лъхне малко ветрец, и аха да се зарадваме, че ще се разхадим и то напече 
Честита ви месечинка.