как ще изписва такова количество вит А и Е? Единия от двата помня, че беше вреден в по-големи дози при бременност. От времето, когато се опитвах да забременея имам някакви спомени, че Геритамин не се пие след овулация, тъй като ако има бременност може да увреди плода. 
Кло, Честит Рожден Ден!!! Нека всяко твое желание, бъде мое пожелание!!! 
шегичка!





, но Ева започна да се катери все по-често по нас и по облегалката на дивана. Застава на колене и после на крачета в една леко надупена поза
, не и хрумва изобщо да ходи например и да се мести. Седи си така права и се радва. Успокоявам се с това, че ако не е готова няма да го прави все пак, никой не я кара насила и обикновено с баща и я смъкваме да седне долу, но тя пак се надига ...
! 

Много здраве и семейно щастие ти желая
Нооооо, няма страшно, аз нали съм готвач и половина
попитах чичко Гугъл - той рече бланширай. И аз бланширам - на котлона за няколко минутки, после айде още една минутка, айде още една, докато не ги преварих и изхвърлих
Абе, то си е измислено - за такива като мене хората продават готови пюренца, детски кухни има.... Ама не. Аз ще и приготвям. Горкото ми детенце.
Нооооо, няма страшно, аз нали съм готвач и половина
попитах чичко Гугъл - той рече бланширай. И аз бланширам - на котлона за няколко минутки, после айде още една минутка, айде още една, докато не ги преварих и изхвърлих
Абе, то си е измислено - за такива като мене хората продават готови пюренца, детски кухни има.... Ама не. Аз ще и приготвям. Горкото ми детенце. 
Препоръчани теми