Желая ти много здраве, щастие, любов, приятели добри и Тони с много усмивки да те дари Ние 2 дена работихме с малката, беше с мен в офиса и вече съвсем ми бучи главата
Мислих си, че е мисия невъзможна, ама се получи
Само дето й се сви душичката в офиса и днес следобяд вече съвсем не издържаше. Наложи се да направим късна вечерна разходка от 6 до 8 и половина, че и тя и аз да си починем малко.JR
И аз очаквам продължението Домашните пюрета - ние ги ядем с голям апетит. Ама купешките нещо не ни се нравят. Което си е проблем де. Не можах да намеря пуешко месо и се наложи да купя пюре. Уж харесвали месните пюрета. Сигурно, ама моята мома купешките хич не ги ще, въобще не я интересува има ли месо или не. Намерих домашна кокошка, следващото месо ще е пилешко, ще видим домашно пилешко дали ще яде. Янечек, и аз мачкам с пресата за картофи, но когато готвя за същия ден. Обаче нещо напоследък ме домързява, а и честно казано хич не ми остава време, затова готвя големи дози, тогава пасирам и прибирам кубчетата във фризера.
Пък и да подсиля семейния бюджет също няма да е зле.
.....дайте ми го насам
.
Страхотни приятелки сте

Иначе и той не иска пюрета, абе въобще нищо с поднесено с лъжица, затова му натиквам с пръсти от време на време в устата от нашата храна 