Аз съм оперирана от апандисит и родих нормално.


Страхотна новина
Писала си на Деси да ти се обади, обаче тя едва ли ще успее да го прочете. Прати й съобщение на лични
Ааа, или направо й се обади. Преди няколко дни си пусна мобилния телефон във фейсбук.



не, че разбира какво е казала, но на мен така ми се изпълни душичката...
Мекички са й краката и не се задържа повече от 10 сек. сама, но като за начало е добре 
Ще изчакаме малко, та дано утихне.
и кръстихме и бебо. Вече е християнче. Беше много хубава церемония и после малко гости на заведение. По-късно ще кача снимки да се порадва който има време 
Радвам се драскаш някой ред.
Не съм ги варила, а само като сладко ги затворих ... Т.е. на котлона пасирах продуктите и веднага ги излях в сухите бурканчета, затворих ги с капачките и ги обърнах. Като изстинаха ги поставих в хладилника на студено и това е. Сега като ги отварям /чукат/ т.е. са затворени като обикновените пюрета от магазина... Опитвам ги първо аз за промяна на вкуса, но такава няма
Подправям ги преди хранене с мляко /неговото/и ориза /кашата/ и го давам на детето... Направо си облизва бурканчето и иска още

Хич не ни стига времето.Чудя се дали няма да изпусна едни прекрасни моменти с децата...
Май ще подлудят баба си
Дано да устиска....баба де Препоръчани теми