Жега е. Лятото дойде. НОЕМВРИйче ще види за пръв път море - 10

  • 28 953
  • 747
# 495
Клодия, това за апандисита не го разбрах.
Аз съм оперирана от апандисит и родих нормално.
Виж целия пост
# 496


Елвиресте - не са ли повечето каши с АМ? Четох някъде инфо по въпроса.

Вес, аз освен на Милупа кашите, други не съм видяла с АМ. И може би и на Лактана newsm78

...............

На село съм. Среща ме някаква далечна стринка, учинайка или незнам точно каква ми се пада. Както и да е.
Искрено изумена че съм била бременна, че даже и съм родила, пък тя не знаела. Laughing Е, не съм била тъпана по тоя повод. Простено й е, приемам забележката.
Въпрос: - "Как се казва детето?" /преди това сме уточнили че е момиче/
Отг. - "Пламена"
Въпрос - " аааа..... а на кого?"
отг. - " ами на баща си"
Въпрос - " А той как се казва?" newsm78

при което ме напуши такъв смях че сигурно цял живот таз учинайка ще ме гледа гадно хихихи Laughing

е, айде, останете си със здраве, до утре, тази седмица УЖ да е хубаво времето!
Виж целия пост
# 497
Клодия, това за апандисита не го разбрах.
Аз съм оперирана от апандисит и родих нормално.

Ако по време на бременността те оперират от апендикс тогава раждаш със секцио... Преди години даже прекъсвали бременности в малки месеци, защото можело да се отвори раната и да има проблем с раждането нормално...
Когато бях бременна с малката дъщеря, без малко щяха да ме срежат ... тогава се наслушах на такива истории  Peace
Виж целия пост
# 498
Деси, поздравления   bouquet Страхотна новина  Mr. Green Каза ли вече на таткото или чакаш резултата от втория тест?
Писихриси, не се давай толкова лесно! Ей сега ще се изниже тая седмица, няма и да усетиш. Сигурна съм, че ти е много трудно. Но дори и да се откажеш от кърменето, 8месеца е доста сериозен период  Heart Eyes Писала си на Деси да ти се обади, обаче тя едва ли ще успее да го прочете. Прати й съобщение на лични  Peace Ааа, или направо й се обади. Преди няколко дни си пусна мобилния телефон във фейсбук.
Миме, поздравления. Хубаво е, че и двамата сте съгласни да го направите. Ей за такива добри дела си заслужава да живее човек. Една моя приятелка много иска да си осинови 2 или 3 дечица, но пък нейния не е съгласен дори и за едно. Нейната майка е починала, малко след като родила и казва, че иска да даде майчина обич на колкото се може повече деца. От нейна страна има голямо желание, обаче явно трябва и двамата да са съгласни  Cry
За детската кухня - на нас ни е още много далече. Много малко неща хапваме. Със сигурност ще я запиша, вероятно на частна обаче, тези държавните нещо не ми се нравят откакто разбрах, че картофеното пюре го правели от готово картофено пюре на прах.
Мама свекърва и тати свекър ще си идват за 1 месец в БГ и в името на добрите семейни отношения с мъжо се разбрахме да им освободим апартамента. Ще ходим при майка ми и баща ми, че там поне ще бъдем на отделен етаж. И на всичкото от горе майка ми си взе 2 седмици отпуска, че нали внучка й ще й бъде на гости. Аз съм повече от доволна  Mr. Green
Ние ходихме по лекари в събота. Първо на УНГ, съмнявах се за някакво възпаление на ушенцето, че пищеше като я пипнех, но всичко й е ок. Било от зъбите. После ходихме до Спешното, че си е ударила някъде пръстчето на крачето, нокътя се счупил и й се поду, почервеня и започна да събира гной. Направиха й превръзка и казаха да слагаме спирт и риванол. Обаче продължава да събира гной, въобще не се е успокоило и явно утре ще ходим при педито, ще видим какво ще правим  Sad
Виж целия пост
# 499
ДОБРЮТРОООООО - НАЙ СЕТНЕ ЛЯТОТО ДОЙДЕ  smile3521 newsm08





Виж целия пост
# 500
Добро утрооо!!!  Hug

Мария, мерси за страхотната закуска!

Ох, аз изкарах егати и почивните дни - като ме събори един цистит, това контракциите са цветенце, пред тия болки... Сега ми е мааалко по-добре...

Да честитя на Десита Simple Smile

Нашата кухня  е от 10-ия месец, аз се чудя дали изобщо да го записвам, след като на годинка вече се връщам на работа и той ще ходи на ясла.... За два месеца мисля, че няма голям смисъл.

Ние не мислим нито за второ, нито за трето. По простата причина, че аз ще родя второ дете, само ако мога да му осигуря нормални условия за живот, нещо, което в една гарсониера  с вече едно дете, просто няма как да се случи. Ако живот и здраве имаме възможност за по-голямо жилище, с радост, но иначе си е мъчение за всички.....

Днес ще е прекрасен ден!!!
Приятни разходки Simple Smile
Виж целия пост
# 501
Добро утро и от нас Simple Smile

Идвам с две супер-новини (аз поне много им се радвам). Вчера Мони каза за първи път "МАМА"  Heart Eyes не, че разбира какво е казала, но на мен така ми се изпълни душичката...  Mr. Green До сега имаше "тата", "баба", "дядя" ...
И втората новина - вечерта се изправи няколко пъти в кошарката  Grinning Мекички са й краката и не се задържа повече от 10 сек. сама, но като за начало е добре Simple Smile

При нас днес е топло и слънчево, но адски ветровито  Sad Ще изчакаме малко, та дано утихне.

Чао за сега и хубав ден на всички бебчета и майки  Hug
Виж целия пост
# 502
Здравейте на всички...и аз не съм много активна ама се старая да чета. А с бебо,работата и домакинската работа не остава време за писане  Embarassed. Ние си растем все така бавничко - 7300г и 69 см на почти 8 месеца. За сметка на това хапва всичко с голяма охота,само АМ ми отказва. Иначе и купени и домашни пюрета яде без проблеми. Сега се замислих за детска кухня и мисля да пробвам.
Вчера имахме празник - една година семеен живот Simple Smile и кръстихме и бебо. Вече е християнче. Беше много хубава церемония и после малко гости на заведение. По-късно ще кача снимки да се порадва който има време Simple Smile

Деска - честито мила. Дано всичко е наред и наистина на края да се радваш на девойка.
Стейси - и ти като мене само минаваш между редовете Simple Smile Радвам се драскаш някой ред.

П.П. Може ли някой да ми разясни как да кача снимки в Facebook за конкурсите...
Виж целия пост
# 503
... може  и аз да пробвам номера с обръщането на бурканчетата за съхранение. ...

Пробвай малки количества първо. Андрея като беше на 1 г и 3 месеца и не ядеше още обща храна. Купени пюрета също. Запретнах ръкави нощта преди да заминем за морето и 5 часа готвих разни манджи, бурканите после ги варих ... на морето хвърлях прокисната храна.

Деси, честито новина. Трудно ще ти е, но не чак толкова. А и с малка разлика деца на мен повече ми харесва. По-близки по акъл.
Виж целия пост
# 504
 Hug

И ние днес бяхме на консултация. Вико е станал 9 кг. и 76 см. Гранде момък  Laughing

Ходихме и на хирург да му гледа пишката. Подръпна я малко, че дупчицата беше съвсем малка, почти незабележима. Сега трябва да я забелвам по малко всеки ден и до два месеца да е готова. Днес проплака даже при манипулацията, което ме ужаси. Не знам дали ще се справя с тази задача  Rolling Eyes

Хубав ден от нас   bouquet
Виж целия пост
# 505
... може  и аз да пробвам номера с обръщането на бурканчетата за съхранение. ...

Пробвай малки количества първо. Андрея като беше на 1 г и 3 месеца и не ядеше още обща храна. Купени пюрета също. Запретнах ръкави нощта преди да заминем за морето и 5 часа готвих разни манджи, бурканите после ги варих ... на морето хвърлях прокисната храна.

Вече цяла седмица си ядем супичките, които правих... Сега едно уточнение: не слагам домат, яйце,  мляко и т.н. защото се развалят бързо  Peace Не съм ги варила, а само като сладко ги затворих ... Т.е. на котлона пасирах продуктите и веднага ги излях в сухите бурканчета, затворих ги с капачките и ги обърнах. Като изстинаха ги поставих в хладилника на студено и това е. Сега като ги отварям /чукат/ т.е. са затворени като обикновените пюрета от магазина... Опитвам ги първо аз за промяна на вкуса, но такава няма  Peace Подправям ги преди хранене с мляко /неговото/и ориза /кашата/ и го давам на детето... Направо си облизва бурканчето и иска още  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Peace Peace Peace

Виж целия пост
# 506
Портокалчо, снимки можеш да пратиш на имейл: november.babies@email.bg     
Освен снимките ни напиши имената на бебо, твоите, евентуално на таткото и възрастта на Сашето на снимката Simple Smile
Виж целия пост
# 507
Привет мили мами.

Досега бяхме в Борисовата с Мимето Крумова. Беше повече от приятно. По този повод:

УТРЕ ОРГАНИЗИРАМЕ СРЕЩА В БОРИСОВАТА ГРАДИНА В 11.00 Ч. НА ПЛОЩАДКАТА СЪС СЛОНЧЕТО. НА КОЙТО МУ СЕ ИДВА - ЗАПОВЯДАЙТЕ, ЩЕ СЕ РАДВАМЕ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ!

Ще ни познаете лесно по щуротийките:

 

 

Който не познава Мими - със сигурност е виждал нейни снимки, аз пък съм с червената количка и бебето от снимката  Mr. Green.

Оставям ви засега.

После ще чета.

Лека вечер
Виж целия пост
# 508
и аз бях там тцццццц ама как не сме се засекли бе... за утре що не - стига да не вали, ще взема пак да се организирам
Виж целия пост
# 509
Здравейте и от нас!

И аз минавам само набързо да се разпиша,че нали и аз отидох да вадя пари  Crazy Crazy Хич не ни стига времето.Чудя се дали няма да изпусна едни прекрасни моменти с децата...

Деси Честито!!! Хубави новини!
Миме и ний бяхме поели вече пътя за осиновяване,ама последния ни опит излезе успешен  и то по 2. Хубаво решение е това,което сте взели.
Нея и Рая миналата седмица също имаше такава гнойна торбичка на палеца на крака до нокътя.Варих тетра сутрин и вечер и я оставях да пляска по 5 минути. За 4 дни се редуцира. После кожата се обели и сега е добре даже без лекарска намеса.Пробвай ако искаш.

Моите госпожици вече се скубят взаимно  ooooh! ooooh! Май ще подлудят баба си  Joy Joy Дано да устиска....баба де

Лека вечер ви желая!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия