Magic ball

  • 41 352
  • 83
# 30
Децата ви нямат ли топки с които не играят Mr. Green Пробвайте с тях Laughing
...или сте решили да им купите такива за по 20лв бройката Joy

Е, дъщеря ми и се точи на тази, бих й я дала ако успея да извадя топчетата.
Разликата е, че се вътрих с 90лв Whistling
Виж целия пост
# 31
Здравейте, и аз да се включа. имам топката за пране от около 3 седмици и съм много доволна. Моята топка не е като тази предлагана в Пловдив в мола. използвам я и за бяло и за цветно пране, но ми обясниха, че трябва точно да се спазва инструкцията за употреба. аз вече си купих и втора топка, защото една топка се използва за 3,5 до максимум 4 килограма пране и наистина има ефект. за по-замърсени дрехи /т.е петна/ използвам едно стикче, което ми дадоха с топката.
Виж целия пост
# 32
А каква е тази топка, от къде се купува и колко струва?
Виж целия пост
# 33
Ако поръчаш две онлайн-доставката е безплатна. Да пробваме да видим какво ще стане, ама без омекотител едва ли прането ще мирише newsm78
Виж целия пост
# 34
Моята топка е за 1200 пранета /или 3 години/ зависи колко пъти перете. Цената и е 30 лв. в комплект със стикчето за което споменах преди. И пак да кажа че съм много доволна. Аз слагам омекотител за да миришат дрехите.
Аз си я купих от една моя позната. Ако искате мога да разпитам за координати на фирмата. само знам че е в София.
Виж целия пост
# 35
Ако може координати на тази фирма, а ако има сайт още по-добре. Мерси
Виж целия пост
# 36
защо всички доволни са нерегистрирани . Това случайно ли е. Много ми прилича на реклама и зарибявка. Само аз ли мисля така.
Виж целия пост
# 37
защо всички доволни са нерегистрирани . Това случайно ли е. Много ми прилича на реклама и зарибявка. Само аз ли мисля така.
Не, и аз съм на това мнение. Ефтиничка рекламна кампания. Ако има балами - да се ловят.
Виж целия пост
# 38
изчетах темата и влязах заради Екоджийни Бол, тъкмо го даваха по ТВ. Жалко, че не става ясно работи ли наистина, иначе щеше да е хубаво.
Мъжа ми работи с ултразвук и там няма шест пет, всичко се изчиства, и ако е на този принцип може и да действа  newsm78
Виж целия пост
# 39
моя  приятелка  се излъга  и си  купи. Мнението  и  е  ,че  бялото само леко  го  е изплакнало и  освежило. За  цветно -  не  знам  , но за  бяло пране каза  че определено  се  е  минала.
Виж целия пост
# 40
моя  приятелка  се излъга  и си  купи. Мнението  и  е  ,че  бялото само леко  го  е изплакнало и  освежило. За  цветно -  не  знам  , но за  бяло пране каза  че определено  се  е  минала.

Само с вода да переш, ще има същия резултат.

Не знам как си давате парите за стоки, за които нищо не е обяснено: нито какво съдържат, нито как действат. Само голи приказки за някакви си топчета в топката. В началото на темата писах, че описанието е фантасмагория а ла телешопинг. Бъдете малко по-любопитни и скептични за нещата, които ви предлагат; влагайте малко мисъл и съмнение. Ето, за един перилен препарат може да се намери обяснение как действа, отделните му съставки и прочие, но за този уред всичко се пази в дълбока тайна. Дори да тече патент, пак трябва да има подробно описание.
Виж целия пост
# 41
Тази сутрин по Da Vinci TV обясняваха защо сапуна чисти - в същност чисти водата. Сапуна разкъсва водната ципа ( повърхностното съпротивление което се вижда когато препълните чаша и стои като капак над чашата това не може да се случи със сапуненеа вода) и както се изразиха прави водата по-водна т.е. по гъвква и може да влезе на по-ниско ниво в структурата на тъканите и да отмие мръсотията.
Тези топки предпогам правят същото с водата, но само  до колкото да могат да отмият механично замърсяване, но не и химически да обработят зацапване, което не може да се отмие просто така а трябва химия. Това е моята логика.
Виж целия пост
# 42
моя  приятелка  се излъга  и си  купи. Мнението  и  е  ,че  бялото само леко  го  е изплакнало и  освежило. За  цветно -  не  знам  , но за  бяло пране каза  че определено  се  е  минала.

Само с вода да переш, ще има същия резултат.

Не знам как си давате парите за стоки, за които нищо не е обяснено: нито какво съдържат, нито как действат. Само голи приказки за някакви си топчета в топката. В началото на темата писах, че описанието е фантасмагория а ла телешопинг. Бъдете малко по-любопитни и скептични за нещата, които ви предлагат; влагайте малко мисъл и съмнение. Ето, за един перилен препарат може да се намери обяснение как действа, отделните му съставки и прочие, но за този уред всичко се пази в дълбока тайна. Дори да тече патент, пак трябва да има подробно описание.

Ох и аз се чудя някой потребители как се превъзнасят  ooooh!.  И май повечето тук използват омекотител само за ароматизиране  Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 43
Пера с топката вече близо 3 седмици.Наистина петната не се изпират,( те мепредупредиха че не изпире петна).Като цяло дрехите иизглеждат свежи след пране.Мнението ми е, че е идеална за цветно - не се променят цветовете.За бяло бих използвала друг прах.Повечето ми дрехи са цветни,така че за мен е добър ефекта от прането.Като добявя омекотител, резултата е по-добър, мирише на свежо.За мен топката е подходяща за дрехи,които изискват всекидневно пране, така че да не избелявт цветовете.това са моите впечатления.
Виж целия пост
# 44
Гледах такива топки в Халите миналата седмица. От кой вид и на каква цена обаче не обърнах внимание. Аз не мога да намеря прах за пране, който да изпира добре, какво остава за някаква си топка Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия