Magic ball

  • 41 352
  • 83
# 60
Ето тук може да прочетете развенчаване на всички митове около топките за пране. Не стават за нищо, както се оказа  Naughty
Виж целия пост
# 61
Тая тема ми върна надеждата в човечеството, имало и здравомислещи хора!  Hug

А на всички дето твърдят, че върши "някаква работа" им предлагам да пуснат две перални без прах и след това две с топката и да кажат дали тя върши по-добра работа от без нея. И тогава да говорят.  #2gunfire
Виж целия пост
# 62
Аз лично не съм доволен от топката. За тези, които искат да пробват ето линк към оферта http://bg.kolektiva.net/sofia/topki-za-prane-magicball.html?utm_ … 16404_116239_3890
Виж целия пост
# 63
Вчера си взех топката три пранета съм изпрала , аз съм доволна пере си поне колкото бонукс  и ехо савекс  . . Имаше едни мазни петна на якето на сина ми тях само не изпра , но и праха не ми ги изпираше , тях ще ги третирам отделно и така ,другата мръсотия се  изпра много успешно  .  Аз съм много доволна от покупката си  , само дето офертата в колектива приключи ще чакам нова за да си купя още една топка , за да пера с двете , пране над  3 килограма . За 5 и 90 лв си я купих от колектива , иначе в Елитис варна ми казаха че я има на 12 лева

Виж целия пост
# 64
И аз си взех от Колектива, само че не знаех, че за над 3 кг трябват две топки. Кажете ако мернете някъде из сайтовете още оферти Simple Smile
(пере ли мръсни чорапи - на мен това ми е критерия Simple Smile
Виж целия пост
# 65
Чудя се за тази оферта  http://www.dalavera.bg/1761/5-80-lv-za-topka-za-prane-magic-ball … perilni-preparati  newsm78
Виж целия пост
# 66
какво се чудиш
Виж целия пост
# 67
радос, след прочетеното за почти нулев ефект- дали да взема и да пробвам?-иначе цената е добра.
Виж целия пост
# 68
ами аз имам една, взех си я от предната оферта - даже в момента пералнята върти с нея. Не я ползвам всеки път, защото обикновено пълня пералнята догоре. Но ако се случи както сега да са ми по-малко дрехите я слагам. Определено ходи по-малко вода, дрехите са си горе долу изпрани. Те не са ми и кой знае колко мръсни де. Мисля си, че като ги редувам, няма проблем. Така или иначе всички дрехиси се въртят предимно с прах. А ако ползваш и омекитетели и на аромат ще го докараш. Че аз не ползвам и това мааалко ме смущава - че на нищо не миришат.
Виж целия пост
# 69
Здравейте!

И аз си купих тази топка. Днес я получих и веднага я изпробвах. Доволна съм. Яката на работната дреха на сина ми се изпра, без допълнително третиране- обикновено използвам Vanish. Сега ще я пробвам с бяло пране и ще пиша. По принцип не съм тъпа, чета и се интересувам от новите неща, но не се правя на химик, за да анализирам. Продуктите имат гаранция и срок в който може да се върнат, така че няма нищо лошо да се опитват нови неща. А ако с това ще помогна на природата като не изливам перилни препарати в реките, то това ще е повече от достатъчно.
Виж целия пост
# 70
и аз се запалих от еко аспекта. Мисля, че тая комбинирана система, която измислих е оптимална. Хем дрехите ми ще са чисти, дори топката да не пере (защото всяко второ пране например ще ми е с прах), хем по-малко препарати  в природата  Peace
Виж целия пост
# 71
e добре,какво ще стане ако се пусне топката с прах?
Виж целия пост
# 72
Според мен тези маджик топки са лъжа и измама.
Ако някого "горе-долу" изпрани дрехи (което според мен е самовнушение) могат да го задоволят, аз определено предпочитам да "вложа" пари в прах за пране, и да имам добре изпрани дрехи.

И ако в крайна сметка все пак някой вижда в използването на тези топки някакъв ефект, за мен това е от механичен произход на съприкосновението на топките с дрехите във въртящия се барабан.
Виж целия пост
# 73
Под "горе долу изпрани", имам предвид, че наистина си изглеждат чисти. Ако имаше и следа от мръсно по тях, щях да кажа, че не са се изпрали. Единствената разлика, която виждам във прането е, че не мирише. Но допускам, че ефекта щеше да е същия и без топката. Предполагам, дрехите се изпират наистина от механичното влияние върху тях. Пак казвам, че не съм пускала супер мръсни дрехи. Въртя топката предимно с цветно пране на 40-50 градуса (светли блузи и анцузи, без бельо).

И определено "горе долу" изпрани не съм казала, че ме задоволяват. (разликата между изразите е в мястото на кавичките)
Виж целия пост
# 74
Аз пране, което на нищо не мирише не мога да нарека изпрано. Въпрос на вкус, аз харесвам да ми ухае като го изпера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия