ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 42 664
  • 682
# 510
ДЕНИ   Heart Eyes , извинявай за закъснялата ми честитка за рожденният ти ден,  Embarassed  да си винаги така чаровна и отзивчива, добра и красива,
безкрайно щастие и любов ти пожелавам от сърце.. Hug  Hug Hug

Елениткеее.честито ти мъжленце , хайде сега спокойно си съчинявай името вече  Mr. Green

Благодаря на всички, които откликнаахте на чувствата ми , за моите бебки, за градината ....плакали са , пита ме учителаката им дали разбират всичко , което им говори, аз и казвам ,че не, защото в къщи им говорим на български повечето време, знаят как да си кажат обаче че им се ходи до таолетната, броят до 10, цветовете , поздравяват ,но явно не е достатъчно, в понеделник ще се опитам да и обясня за връзката м/у близнаците и тайният им език ,ако мога така да го нарека, тя може би не е толкова запозната с това, но имат наистина нещо като език само между тях си, ние се опитваме да им кажем какво да говорят , те - не , тяхното си ..бли... бла..говорят си нещо , ако имаше преводач и за този език... Laughing
Надявам се с времето да свикнат, все пак са само втори ден там..


Пухиии, как така стана при теб този проблем беее, много ли е сериозно, наистина ли ще те оперират ... Sad   дано да се размине всичко и да се оправиш без намесата на хирурзи... Hug

Еми , няма как друго да го опиша, не ми е никак весело , извинете , ако съм ви разстроила..
Да , две са , играят заедно, търсят се дна друга...милите ми те, дано се адаптират  бързичко..
А вие , пак ли ще го оперират ... Cry.. Нямам думи , дано този път всичко е добре.. Hug

ЧАРИ...красота създаваш ти , благодаря ти че я споделяш и с нас ... Hug

ВАЛ , Голдънче я се разпишете днес, не го ли изпихте това кафе бреееее.... Mr. Green
Или пък ..кажете какво друго сте...правили .. Laughing

Хайде , весела неделя от нас... Heart Eyes


КАТ, по -често се разписвай , гушки на Вики... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 511
Дени,честит Рожден ден.Всичко най-хубаво....

Еленитке,честити сини гащи.
Пухче,дано се оправяш без да се налага да лягаш под ножа...
Бубе,ще свикнат къде ще идат...Аз поне не съм чула за дете,което да не е плакало първите дни( и аз така се успокоявам,че нали и мен ме чака)
Еми,дано и на вас ви се рамине....Гащите мисля,че ще са сини,но ще почакам до другата консултация за по-сигурно.... Mr. Green Може все пак да има изненадаа...
Кат, Hug сякаш по-добре ми се струва.Кашля малко,надявам се да се оправя.Във вторник,ще видим педката какво ще каже...
Виж целия пост
# 512
Дени , честит рожден ден на патерици !!! Желая ти много щастие и нека прекрасната ти усмивка никога не слиза от лицето ти!!!newsm51 nbirthday  ura

Ели , честити сини гащи и от мен  newsm32 stork-boy Хайде сега мислете как ще се казва братчето на Стелка  Heart Eyes

Ивчо бързо да оздравява  Hug
Пухче, ти също  Heart Eyes Hug
Бубе , не се притеснявай , ще свикнат , дано е по-бързо и да не плачкат повече бубките  Hug Hug

Аз днес изпратих Мони и Петьо с татко си при бабите , до понеделник ще са там , много ми е тихо вкъщи и ми е мъчно за децата  Sad Аз обаче нямаше как да отида с тях , утре тръгвам на лекции . Мони се разплака като тръгваха и започна да вика мамо,мамо Cry , но бързо е спряла да плаче . Сега след малко ще им се обадя да им кажа лека нощ . Confused
В понеделник като се приберат майка ми ще дойде и ще ги гледа до 10 .09, ще направим изследванията и от 13.09 са на градина и двамата . Мони ще ходи до края на месеца , моите лекции свършват на 1.10 , дотогава съм всеки ден  ooooh!
Та това е при нас , утре като се прибера ще дам отчет как е минал първият ден  Hug Hug
Виж целия пост
# 513
Честит Рожден Ден Миленка! още веднъж Simple Smile
Нека обектива ти запечатва само прекрасни моменти, които те карат да се чувстваш щастлива и обичана! Здраве и късмет от все сърце ти пожелавам  Hug

Дени, как изкара рождения ден?
Бубе, знам че ти е мъчно, но наистина си имаш един голям + ...Твоите бубки са 2 и няма да се чувстват толкова самотни. Мисля че за теб е по трудно от колкото за децата! Много  Hug на всички ви!
Еленитке, радвам се на случайната ни среща преди дни, познайте къде - накрая на Бургас - в Baumax Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Кристи, бързо възстановяване и никакви полежки повече!Поздрави на Царя!
Еми стисткам палци, дано се размине...
Ади, и вие оздравявайте... много болести, много нещо!

Отивам да си направя кафе, че още спя... Вал, я мини и раздай по едно парче от твоите торти Simple Smile
Виж целия пост
# 514
Честито на Ефро и Миленка по случай рожденните им дни!
Много, много здраве и щастие!

Еления, ще докладвам новината довечера в къщи, явно Миро няма да взиме рецепта от Дидо как се правят момичета!!!!

Бубе, и аз не мога да проумея как ще го оставя Тино на градина, но няма друг избор. Опитвам се да създавам положителна нагласа колко е страхотно, как играят децата и т.н., но вероятно и ние ще го изживем свръх драматично. Още повече, че не сме се разделяли, че още си търсим и муцкаме млякото на мама.... постоянно сме заедно, не признава никой друг - може да е с баба, дядо, татко, но трябва и мен да ме вижда. Иначе с баща му ходиха няколко пъти "по мъже", цитирам Тино, вместо "по мъжки". Ама след известно време се присеща, че я няма "мама Мима" и става страшно.

Пух, дано да се възстановиш възможно най - бързо и безболезнено.

Чара, невероятни снимки!

Ади, разсипа се това дете от гадните болести.

Я, Голдъна решил да се разпише най - сетне? Да не чакаме момче?

Вал, искам торта!

П.П. За протокола - 12 кг и 95 см. Много се радвам, защото за около месец и малко Тино е възстановил около килограм - нали летният вирус го беше напълно стопил и изсушил - сега сме възстановили, но спирам да се хваля! Ето ви една заря по случай 12-те килограма!


Виж целия пост
# 515
Миленка, ЧРД малко преди да приключи денят!
Пожелавам ти здраве, щастие и още по-големи творчески успехи, въпреки че за мен си направо недостижима в това което правиш!!!   bouquet  Надявам се, че празника е бил весел и изпълнен с много емоции, мини да почерпиш като изтрезнеете, ние и стара торта ядем.  Laughing


И я вижте колко рожденнички има вие торти от мен търсите, аз нямам печка все още и не мога да творя, на вълна кексчета съм, ако ви се хапва ще ви почерпя с последните за здравето на нашите рожденнички, пък те да минат да раздадат и тортите.





Еленке, честити ви сини гащи, ама то нали знаеш око да види, ръка да пипне, да не киприш на края сестрата само в сини одежди.  Mr. Green
Готи, честити ви 12кг, той на тези сантиметри си е направо като солета, ще чакаме следващата заря, дано е по-скоро.  Grinning
Пух, какво те е споходило не знам ама се надявам бързо да се оправиш!  Hug
Всички болни да оздравяват!
Във вторник Ева е на градина, пропуснала съм, че утре е почивен ден, чак не мога да повярвам, взех и аз да се спичам нещо, ще видим какви драми ще са на втория ден, че първия все някак минава любопитно, дано да вземе да и хареса.  Crazy
Виж целия пост
# 516
Благодаря ви момичета мили!!!
Не съм ви забравила ето черпя Wink
Виж целия пост
# 517
Привет!
От 100 год не съм се разписвала, но ви четях с интерес.
За нас какво да кажа-бяхме на гости на майка ми на северното черноморие, после се върнахме и лепнахме гадния летен вирус с повръщането и разтройството...След като 6 дни Киара беше само на глюкоза, и след поредното повръщане я закарахме да й сложат системи-беше до толкова отпаднала, че не можеше да се държи на краката си. Като казах на лекарката че е около 10кг, тя не повярва...Излишно е да описвам какъв шок беше за нея цялата процедура, но се почувства по-добре. На следващия ден пак отидохме за втора система и тогава беше още по-зле-вече знаеше какво я чака и плака /плака не е точната дума, крещеше/ през цялото време-около 2 часа...Слава Богу всичко остана зад гърба ни, но милата все още ме пита като се обличаме за разходка дали ще ходим при леля докторка...
Готи, ние сме под 12кг все още, но се надявам да навакса-учудващо засилен апетит има....
Друго ме притеснява-още преди да се разболее съм я улавяла, че понякога мига някак начесто, тоест не е нормалното мигане, ами по-скоро клепане с цялото око. Баща й също го прави понякога-нещо като все едно да ти се напрашат очите...
Тези дни обаче я забелязвам, че го прави по-често. Питам я дали я болят очите-казва-не. Питам я защо го прави, казвам й, че тази игра не ми харесва и че мама се тревожи и ако продължава, ще трябва да я прегледаме/ умишлено не споменавам името лекар в случая/, тя обаче подозира и започва да се оправдава, че й се спи или нещо от сорта...Мисля си за онези случаи, в които някакъв шок "отключва" подобни тикове-напр при заекването е така, търся връзка с престоя и ужаса, който изживя в болницата и започвам да влизам в някакви филми. За момента не искам да я водя никъде, поне докато не избледнее малко спомена, обаче действително ми е много притеснено....
Иначе аз продължавам да търся перфектното помещение за перфектния салон на мечтите ми, който ще ме изкара от дълбоката финансова дупка, в която съм изпаднала....
За градини-не мисля още. Ще попитам дали могат да я вземат март например, след като навърши 3, ако не-здраве. Свекърва ми така или иначе се грижи добре за нея, но ми се иска да контактува с повече деца, защото е от свитичките...

Вал, за пореден път оставам безмълвна пред твоите кулинарни шедьоври...И да ти кажа, че бях отменила всички ангажименти за деня си и бях пратила детето при баба му,само и само да присъствам на  "женското бургаско парти " в твоя чест,  но поради така стеклите се обстоятекства, си извинена....
Айде, оставяйте със здраве Hug
Виж целия пост
# 518
Споко, засега няма нищо страшно. Пия лекарства, жуля сутрешен коктейл от лимонов сок, мед и зехтин и си отглеждам камъни за градинката. Като ги докарам до подходящи размери, ще си направя алпинеум. Екстра сме си, давам нагледни примери:





От целия панаир на Milka Калоян остана най-впечатлен от мармота и мечо. Cattt, както виждаш, неразделни сме с Айо (така си го е кръстил от любимото филмче за Мечо Пух).

Yzida, при нас такова често мигане се оказа конюктивит. И аз го бях прихванала от Калоян и мигах по същия начин. Виж дали Киара не се е заразила отнякъде. Това е доста прилепчиво. Оправя се за три дни с капки.



Виж целия пост
# 519
 Изи,мигането може да е на нервна почва.Може да в следствие на изживяния стрес от слагането на системите.Племеницата го направи това,когато се появи братчето и.Излекуваха я с хомеопатия. PeaceНо най-добре не задълбавайте с въпроси,правете се,че не забелязвате мигането и се консултирай с хомеопат.Не е страшно,ще мине. HugРадвам се,че се подобравя Кики. Hug
Пух,много сте готини!При нас що не дойде тази лилава крава да и кажа аз??? Mr. Green
Вал,и аз исках да си оставя вратичка съмнение,но чурчо си е чурчо. hahaha
А към кулинарните ти сладкарски красоти,оставам пак no coment CrazyТова без печка,представям си със печка Joy
Виж целия пост
# 520
Миленка, ЧРД! Пожелавам ти най-вече здраве и всички любими, несбъднати желания да станат реалност!
Валерия, какво кафе душко, какви пет лева?! Как не те е срам да ме каниш на кафе, а такива работи да излагаш на показ?! Crossing Arms Това си плаче за покана у вас, на тортено парти. Mr. Green Чакам! Blush (скъпа ми приятлеко, гениални са ти творенията Hug Heart Eyes)
Готи, браво за 12 кгр. Иначе, няма мъжко. Трябва си чуждо, че да стане мъжкото. hahaha
Пухче, много нериятно! Оздравявай бързо! Hug
Краси, тези летни вируси са направо ужас. Sick Дано Киара не запази лош спомен! Praynig
Елени, аз пък си мисля, че точно ще е мъжле. Peace
Толкоз от мен засега. На високосна може пак да се включа! hahaha
 Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 521
Вал, страхотно нещо си измайсторила! Евала, маце!

Изидка, дано се оправите скоро, но си мисля, че трябва време да мине след преживения шок. И ние го изкарахме ужасно тоя ши*ан вирус, без извинение за думата, ама ни умори. Всички го изкарахме и аз лично имах чувството, че умирам, питах и останалите - и те са имали такова чувство, не знам как Тино се е преборил, ама то 8 дена беше драйфането! А липсата на апетит повече от половин месец - никакво ядене. Оф спирам, че още ми е пресен спомена!
Не се притеснявай за килограмите - бързо се наваксват!!!! Ще видиш!

Тино е истинска грация за тези 12 кг. - краче като на щурче! Дядо му казва, че има бузи на щъркел. Joy

Честит празник на Пловдивчани и всички българи!
Виж целия пост
# 522
Миленка , честит рожден ден и от мен!!!  newsm51

Краси
, дано никога не се алага отново да преживеете това  Hug
Вал , нямам думи , как ги правиш тези красоти  Rolling Eyes

Аз чакам всеки момент децата да се приберат , от 3 дни не съм ги виждала и ми е мъчно вече много  Sad Лекциите минават добре , малко ми е изморително , но ще свикна . Вчера и днес ходя на Борси и борсови операции , интересно е .
Ели , кравата Милка ще е в Бургас на 16.09  Peace


Виж целия пост
# 523
Привет, дружина!
Честито на всички, които имаха поводи за празнуване през последната седмица!
Изида, много са коварни тези вируси. Дано Киара скоро забрави преживяното и скоро всички да се почувствате истински здрави щастливи.
Пухи, пази се , а ако се наложи операция не отлагай и не се плаши. На една приятелка и вадиха каманите от жлъчката с лапароскоп - два дни след операцията си беше вкъщи , а болки почти не е  имала.
Вал, невероятни са нещата , които правиш.
Ние сме добре вече. Ици беше близо три седмици със субфебрилна температура. След многото лутане - забелихме пишлето  и там имаше насъбран гноевиден секрет. Така съжалявам , че се стигна до тук, трябваше да направим тази манипулация още преди година, защото при него кожичката  вобще не мърдаше.Сега вече е добре , забрави страха и болката , няма я и температурата.Все пак ще правим изследване на стерилна урина- стиснете едни палци да няма нищо  в нея.Ако всичко е наред,  след десетина дни ще е ученик. той много иска да ходи на ясла. Всяка сутрин пита "Ще ходим ли на градината?"
Аз днес съм на работа- за първи ден - странно ми е усещането, ще ми трябва време да се настроя на новия режим.
Виж целия пост
# 524
Първо да пожелая лек ден на принцеса Ева и на Камчо.
Пух и мойта колежка получи същата диагноза - камъни в жлъчката, но и при нея за сега се въздържат от операция. Ще се опитат с лекарства и диети да се справят. Получава страшни кризи и от три месеца е почти само на тестени изделия, а си слабее.
Аз пак да се оплача, че Пламена отново ми е три дни с температура и вече четвърта седмица не може да и спре кашлицата и хремата. През антибиотик инахме и пак нищо, ефект нула. Утре сме на хомеопат да видим дали ще ни потръгне.
Хайде сега аз да ви почерпя с прясковения пай на Алинка /много благодаря за рецептата споделена във фейсбук/

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия