Роси, може да стане много хубав диптих, а как само е гушнал мечо този АЛекс...

Ади, как мина първия ден, то нали знаеш 2-3 блесва истината.
От Монката не сме и очаквали и друго-нали е с батко си все пак...



.Благодаря ти:)

.По това време преди една година много,ама много усилено се опитвах да гледам един от филмите на Розамунде Пилхнер по Бтв (е не ми се получаваше много добре,де
).
.
и ми е много приятно да си споделям тук в нашата си темичка(понеже коментирахме ФБ),но и аз подлъгана от приятели се поддадох на натиска 
.Дете за чудо и приказ имаш 
.Много си играят с Дидка,макар че той все още е малко непохватен и тя често плаче от любовта му
.И като го питаш "каква ти е Дидка" ,казва ''любима".Направо са невероятни сладури
.Днес дори и каза няколко пъти-"тит ден ден ,дидка".Явно ни е чул да си говорим и вече репетира 

Мирка, много емоционално пишеш, обичам да чета постовете ти 
Живи и здрави да сте момичета!
Научи се да кара клелото без помощни колелца, но пусто като е нисичък и не му стигат крачетата да потегля и спира


,чакаме снимки сега.


Много здраве в семейството и разбира се много професионални успехи!!!





От нашето семейство май единствения ентусиаст за яслата е Йоана. Аз още отлагам да я пусна. Намирам си причини. Първо сега заради почивката, после края на септември ще кумуваме на сватба и искам да е здрава. Слава богу, че директорката не ни притиска още, но и този ден ще дойде. Детегледачката е отишла веднъж с малката до яслата и е помолила директорката двете да я разгледат. Разрешили са им. От тогава ентусиазма е още по-голям, но да видим как ще е като я оставим.


Препоръчани теми