ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 42 664
  • 682
# 600
Благодаря ви мили момичета, добре че сте вие да ми кажете...Роси, мерси... Hug  

На всички празнуващи честито, много здраве и любов им желая , вечно усмихнати да сте и със безкраен късмет ... Hug

После ще се включа пак , обичам ви много... Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 601
Честито на нашите дечица именици Вяра на Бубето, Люко на Мария , Любо на Зита, Вяра на Рибче!

Лелееее как пропуснах мъниците, честито и от мен на прекрасните ни деца!!!
Виж целия пост
# 602
Честит имен ден на всички именници,бъдете живи и здрави Hug
Ави страхотни са и двамата разгледах снимките във фейса ,много са ми сладки,пу-пу
Аз напоследък и аз нямам време много но гледам да влизам да ви чета поне,Дани и тя почна отново яслата и този път е по успешен,мрънка си детето че не иска да ходи,но като я заведа поне не реве като "магаре" Mr. Green
Ванко нещо беше с доста червено гърло и веднага му изпраскаха антибиотика и аз патката му го дадох ,яд ме е че трябваше да пробвам първо без антибиотик и ако не мине тогава,но друг път ще знам
Пухка тоз твоя Кало направо ме разби смях се със сълзи направо Joy,страхотен е да ти е жив и здрав.
А за феята на зъбките и аз скоро чух един приятел че давал по 2 лв на детето,като му падне зъбче Laughing
За сега това е отивам да се приготвям за работа. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 603
А пък аз,за да не пропусна някой с изветрелия си мозък Mr. Green, ще кажа:
 Честито на всички празнуващи днес.От здраве и късмет да не се оттървате и всичко най-хубаво...
Виж целия пост
# 604
Честито на нашите дечица именици Вяра на Бубето, Люко на Мария , Любо на Зита, Вяра на Рибче!
Честито на нашите мами именички Бубето, Голдънчето, Виви, Наденцето!
Честит празник на всички натурални и присадени софиянци!
Весел празник на всички!
Бъдете здрави и се обичайте, защото Вярата дава сили, Надеждата - крила, а Любовта  ще спаси света !
По- добре няма как да го напиша, така че се присъединявам към поздрава на Роси!

... и аз  Grinning .  Бъдете много щастливи!
Честито и на скорошно празнувалите, на които съм пропуснала да честитя!   bouquet
Извинявайте, ама последните странички не съм ги чела.

За нас - аз започнах работа, Викито пак направи ангина... ей такива ми ти работи...
 Hug Бъдете здрави! Hug
Виж целия пост
# 605
Честито на нашите дечица именици Вяра на Бубето, Люко на Мария , Любо на Зита, Вяра на Рибче!
Честито на нашите мами именички Бубето, Голдънчето, Виви, Наденцето!
Честит празник на всички натурални и присадени софиянци!
Весел празник на всички!
Бъдете здрави и се обичайте, защото Вярата дава сили, Надеждата - крила, а Любовта  ще спаси света !
Peace
Виж целия пост
# 606
Честито на нашите дечица именици Вяра на Бубето, Люко на Мария , Любо на Зита, Вяра на Рибче!
Честито на нашите мами именички Бубето, Голдънчето, Виви, Наденцето!
Честит празник на всички натурални и присадени софиянци!
Весел празник на всички!
Бъдете здрави и се обичайте, защото Вярата дава сили, Надеждата - крила, а Любовта  ще спаси света !
Mr. Green Crazy Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 607
Честит Имен Ден на всички празнуващи майки и дечица!
Желая на всички много здраве и щастие!

Успешна учебна година на всички ученици!
За протокола: Марти е 95см и 15 кг.
Сменихме яслата, която посещавахме след 2 месеца отсъствие!
В новата ясла детето е щастливо, ходи с желание, пее си когато го прибираме.Искрено се надявам да не приемат болни деца и най вече майките да имат съвет и да са по отговорни, за да не пускат децата си болни./Все пак неживеят в гората, че да не се съобразяват с другите  #2gunfire
Много ни помогна хомеопатията излекувахме стафилокока, салмонелата и два пъти ни се размина пиенето на АБ. Силно се надявам да можем да изкарваме повече от 3 седмици на ясла.
А сега да ви се похваля, че тази вечер Марти ще спи при баба и дядо и ние с мъжо ще излизаме.
Всичко хубаво и лека вечер. Пращам целувки на всички дечица  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 608
Честито на нашите дечица именици Вяра на Бубето, Люко на Мария , Любо на Зита, Вяра на Рибче!
Честито на нашите мами именички Бубето, Голдънчето, Виви, Наденцето!
Весел празник на всички!
Бъдете здрави и се обичайте, защото Вярата дава сили, Надеждата - крила, а Любовта  ще спаси света !
Навряла съм се в кухнята няколко дни и за малко да пропусна празненствата и веселията, само дето докато дойда те само гащите на Бекъм останали.  Mr. Green
Добре че Роси ни е активиста в темата та да се закачим всички като маймуни на клона.  Mr. Green
Аз коригирах само малко нейния поздрав, тъй като София така или иначе не ми е любимия град, не искам да му честитя празника.  Mr. Green
Та чувствайте се всички поздравени, специални   love001 на всички именници!
Виж целия пост
# 609
Хайде поспаланки....ставайте....
Виж целия пост
# 610
Хелоу!
Честито на всички вчерашни именици!Живи и здрави бъдете,от здраве да не се отървете! Mr. Green
При нас нищо интересно-работа,вкъщи,ежедневие.
Имам болки от известно време,пия хапчета,но не ми действат (вече 3-та седмица)Споделих го с докито по телефона,а той съвсем любезно ме покани да го посетя в патологична бременост SickДобре,ама няма да стане му викам ,ще почизчакам още малко,може пък да се оправя.И бързо,бързо  отклоних разговора към "Приятна вечер".....изтръпвам при мисълта да лежа в  болница  далеч от детето ми.До момента не сме се отделяли за повече от 5 часа Rolling Eyes
Сори, оплаках ви се Sad...
Виж целия пост
# 611
Честито на всички вчерашни именици! Да са здрави и усмихнати!

Елени, пази бебочко, вземи си болничен като не ти се лежи в болница. Naughty
Ирка , дано  на Марти му потръгне без болести в новата ясла.
При нас нищо особено- ежедневие...
Радваме се на хубавото време и прекарваме всяка свободна минута навън. Ици се цапа като прасенце , лети като вихрушка и приказва като навит на пружина....
Виж целия пост
# 612
Благодаря момичета за поздравите!  Hug
Тук съм, чета почти всеки ден, но събота и неделя използвахме последните летни дни и бяхме семейно на плаж и ние. Голям кеф. Стефан и баща му са цамбуркат до наситау аз си лежа и дори си четох списание. Ей това е рая!  Laughing
Слънце, какво "р", Стефан още не говори изобщо, разбира тук-таме. Все пак казва " ъ камера", но "р"-то му съответно е с английско произношение  Laughing
Виж целия пост
# 613
Добро утро, виждам имаме еднодневен пропуск. Никой не се е разписал. С тези ученици време изобщо явно не остава.
Ето да видите Пламена в яслата на празника им на 15-ти


И малко да ви поободря с едно кафенце
Виж целия пост
# 614
Слънчице, прелестна е Пламена! Много ми харесват такива ясленски снимки. Преброих 29 "парчета" на едната. По колко са в група? При нас са 24 и, което е най-странно, рядко падат под 15. В момента е тежка обстановката, защото приемат новите дечица, а покрай тях си поревават и старите. Имах възможност да преместя Кало в ОДЗ и да разреша проблема с кандидатстването за градина догодина, но той си харесва яслата толкова много, че предпочитам да не правя експерименти и да си го оставя до май-юни следващата година на същото място. Догодина ще има още една допълнителна точка като ясленско дете, ако се запазят сегашните критерии за прием и ще има всички шансове да бъде приет в детска градина, тъй като в квартала ни има доста самостоятелни.
Виви, наслаждавай се на тишината. Просто не знаеш какво е непрекъснато да ти бърбори някой. На моя Бърборино не му се затваря устата. Че и през нощта мели. Втора поредна нощ ме буди в 5 ч., за да му разказвам "Хензел и Гретел и Бабата Ягата". Опитах се да мина метър и се направих на заспала, но като видя, че не поддавам, наду латерната... А си бях легнала в 4.20. С мъка си държа очите отворени в момента. И не минава номера да пропускаш пасажи. Трябва всичко да се обяснява с най-големи детайли, особено в частта: "Ау-у, кой ми гризка от стеничките. Ау-у, кой ми ближе захарното прозорче. А кой ми е ръфнал шоколадовата вратичка?". И в момента в който стигнем до бутането в печката, Калоян с възторг казва: "Хайде пак отначало!".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия