ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 42 664
  • 682
# 570
Вал, пръскай Стеримар поне. Колко К и ЗЕ даваш?
Роси, може да стане много хубав диптих, а как само е гушнал мечо този АЛекс... Heart Eyes
Ади, как мина първия ден, то нали знаеш 2-3 блесва истината.
От Монката не сме и очаквали и друго-нали е с батко си все пак... Wink
Виж целия пост
# 571
Честит имен ден на нашите прекрасни именици: Краси(Изида) и Краси (Алекс99) и невероятната Кристи Пухчева! Бъдете щастливи и обичани момичета!


Миркам, честити първи рожден ден на порастналата Диди! Да расте здрава и усмихната! Чакаме снимки от купона Hug
Виж целия пост
# 572
Олее,Росинка,как ме изненада Grinning Blush Flutter.Благодаря ти:)

Кукувам си аз,досега готвя.
За най-накрая си оставих и приготвянето на една тортичка-не каква да е,а бисквитена Mr. Green Laughing.За моето прекрасно момиче Heart Eyes

И исках просто така да мина ,да кажа-Хей ,момичета,порасна още едно детенце Hug

Да споделя моя трепет ,вълнение,гордост,любов,преклонение пред чудото на живота.

Все едно вчера беше ,когато бях бременна,когато я родих Grinning.По това време преди една година много,ама много усилено се опитвах да гледам един от филмите на Розамунде Пилхнер по Бтв (е не ми се получаваше много добре,де hahaha).

От всичко най-много искам да е здрава,да продължи да бъде все така усмихната  и заразяваща хората,около себе си с положителна енергия.

Снимки от тортичката няма да сложа,че пак се огелпих(че надписа се разтече и в крайна сметка вече нищо не си личи),но ....каквото такова Blush.
Ще черпя със снимки в края на седмицата Wink

***
Наистина много сте ми скъпи  Heart Eyes и  ми е много приятно да си споделям тук в нашата си темичка(понеже коментирахме ФБ),но и аз подлъгана от приятели се поддадох на натиска Rolling Eyes

***
Ави,не съм се съмнявала ,че Монката ще е ученичка за пример.Направо ми се разтопи сърцето ,докато четох Heart Eyes

Вал,браво на Евка. Hug.Дете за чудо и приказ имаш Flutter

***
Ами сега освен малко за Криси да ви споделя-причината поради която се познаваме Laughing
13 кг е и 92 см.Става все по-сговорчив и не-агресивен.Играе си с децата,не се бие,не напада-изобщо не мога да го позная.Говори страшно много,установявам,че всичко ,кото съм му обяснявала или е чул,го е запомнил и го повтаря-кое на място,кое -не hahaha.Много си играят с Дидка,макар че той все още е малко непохватен и тя често плаче от любовта му hahaha.И като го питаш "каква ти е Дидка" ,казва ''любима".Направо са невероятни сладури Heart Eyes.Днес дори и каза няколко пъти-"тит ден ден ,дидка".Явно ни е чул да си говорим и вече репетира Laughing

***
Много целувки и поздарви на всички ви Hug

Честит имен ден на всички именици  bouquet  bouquet  bouquet  
Виж целия пост
# 573
                    Честит Рожден Ден на Дидка! Да е много, много щастлива!
                    

 Embarassed Добре че е Роси да ме подсети, защото напълно бях забравила за именния си ден.
Честито на всички празнуващи, а от мен: Добър апетит!
                  
                  
                  
                  
                   
                  
                  
Виж целия пост
# 574
Аз умишлено не се отчетох вчера,виках да не дърпам дявола за опашката.Вчера мина прекрасно,аз се наплаках за двама ни,той не се усети изобщо.Държал се е чудесно,изобщо не е плакал.Като отидох да го взимам на обяд,беше при другите деца,готов да ляга и той,даже ме "що си тръгваме".Твърдеше че ще ходи пак и даже той щял да затвори врата след мен... Mr. Green Тази сутрин обаче друга песен ми запя....Като го вдигах сутринта,стана от раз като чу за градинката.Обаче като му казах да тръгваме и той ми вика" пак ли бе мамо,не искам да ходя,пусни ми телевизора..."Залъгахме се,тръгнахме ентусиазирани...влезнахме в градинката и на врата вече се вкопчи в мен...искаше да влизам с него.Поплака само докато да затворят вратата.След малко отивам да го взема,да видим как се е държал и днес, и утре ще го оставя и следобеда...Явно няма да минем без рев,ама дано да е за малко...

Миркам,Честит Рожден ден на Дидка.Да расте здраво и безгрижно дете....
Честито и на всички именници днес.Със здраве да си носите името.
Виж целия пост
# 575
Жива и здрава да е Диди Grinning Мирка, много емоционално пишеш, обичам да чета постовете ти Grinning

Честит имен ден на Изидка, Алекс99 и Мама Пух  Grinning Живи и здрави да сте момичета!

Браво на Мони, Иво утре без рев да ходи Grinning

За килограмите- Камен е 12 и не е мръднал от половин година, около 90см. Дребен та дребен  Grinning Научи се да кара клелото без помощни колелца, но пусто като е нисичък и не му стигат крачетата да потегля и спира  Grinning

Камен и той е приет в ясла, тук при нас, нали построиха нова сграда. Съвсем случайно видяхме предпоследния ден от срока, че се подават молби за набор 2008. Решихме да кандидатстваме за всеки случай, на следващия ден беше класирането. Събрал е много точки и е приет. До четвъртък трябва да го запиша, но нямам идея кога ще отвори яслата. Много ми е странно, защото аз нямах никакво намерение да го пускам. Ако му хареса- ще ходи, ако не ще го оставя за догодина Grinning

Виж целия пост
# 576
Мирка да ти е жива и здрава принцесата и да продължава да е все така лъчезарна!!Все още си спомням деня в който  Сиянка каза че си родила много мил момент поне за мен  Heart Eyes
Ави не съм се съмнявала в Мони  Heart Eyes ,чакаме снимки сега.
Ади дано с всеки изминал ден на Ивчо да му харесва все повече. Hug
Честит имен  ден на Изида , Алекс 99 и Пухка!Да ви е живо име !
Виж целия пост
# 577
Честито на именничките: Изидка , Алекс 99 и Пухкарелка!

Честито на порасналото мамино момиче - Дидката на Миркам!

Приемете моята почерпка, защото днес празнуваме имен ден на Тино, на майка ми и на свекър ми. Дай ни Боже ЗДРАВЕ и малко повече КЪСМЕТ, друго не искаме!
Виж целия пост
# 578
Жив и здрав да е Тино  Grinning
Виж целия пост
# 579
Честит рожден ден на малката принцес ДИДИ!
Мири,наистина кога измина една година???Пожелавам  да ви е жива и здрава!Много ме радва това,че с Криско се рабират добре.Сладурчета малки Heart Eyes Heart Eyes
Кристи,скъпа моя ненагледна Mr. Greenда си жива и здрава и все така ГОТИНА!!! Hug Hug Hug bouquet
Краси(Изидкова),пожелавам ти светът да продължава да бъде в караката ти. WinkМного здраве в семейството и разбира се много професионални успехи!!! Hug Hug Hug bouquet
Краси(Алекс99)бъди жива и здрава и вечно озарявана от твпите слънца в къщи! Hug Hug Hug  bouquet
Готи,честит празник на твоите скъпи именици!Много да са здрави и щастливи!Прекрасна торта! Hug Hug  bouquet
Ави,браво на Монката..и на бати Петьо разбира се. Wink
Ади,браво и на Пифчо,дано свикне бързо със сутрешните раздели.Виждам интересно му е на детската,и много се радвам.Пу-Пу!Бързо ще свикне Peace Hug
Виж целия пост
# 580
Готи, жив и здрав да ви е Тино! Да папка МНОГО!!!! Весел празник Simple Smile
Виж целия пост
# 581
Благодаря ви, момичета! Макар, че не празувам днес. Всъщност малко е кофти, но Красимирите нямат официален празник. Поне аз не съм си избрала такъв Laughing
На всички останали, които прануват на този ден-ЧЕСТИТО!
На порастналото Диди-ЧРД! Да е все така лъчезарно и усмихнато дете!
Поздравления и за лесното адаптиране на нашите малки ученици.Само това да се чува!

Ние сме добре! Вече съм се спряла на помещение за салона-предстои ни оборудване  и живот и здраве до месец,  да запрятам ръкави....

Нещо свежо http://www.vbox7.com/play:635115c6
Виж целия пост
# 582
Честито на всички празнуващи и от мен   bouquet

Най-накрая и аз да се разпиша, но пусто нали все нямам време. Добре, че сега сме на почивка та мога да напиша и аз нещо.
Виждам че има доста ученици и всички са се адаптирали бързо Simple Smile От нашето семейство май единствения ентусиаст за яслата е Йоана. Аз още отлагам да я пусна. Намирам си причини. Първо сега заради почивката, после края на септември ще кумуваме на сватба и искам да е здрава. Слава богу, че директорката не ни притиска още, но и този ден ще дойде. Детегледачката е отишла веднъж с малката до яслата и е помолила директорката двете да я разгледат. Разрешили са им. От тогава ентусиазма е още по-голям, но да видим как ще е като я оставим.

Вал, и аз съм фен на К и ЗЕ. Виждам, че с тях доста бързо за сега се разминаваме с усложненията. Дано и занапред да е така. За сополки даваме и Коризалия.

Свършвам, че и батерията ми е към края. До скоро Simple Smile
Виж целия пост
# 583
Мире, честита ви рожденичка ДИДИ! Много, много здраве на нея, на баткото и на всички вас. Бъдете щастливи!!!


Готи, и на теб честити именници! Да са живи и здрави!
Честито и на Пухка, Изидка и Краси!

Изидка, стискам палци и ти пожелава много, много клиенти. Аз все още не мога да си намеря свястна фризьорка тук  Crossing Arms
Танче, пускай Камен и не му мисли. Мисля, че там ще се чувства отлично, а пък ако нещата не вървят ще си гукате вкъщи. Ама как така се е научил да кара без помощни колела - все съм чувала и виждала малки момченца, ама чак пък толкова... Shocked Галя все още не може да вдене какво е това да пазиш равновесие и си кара с помощните колела - кой знае сигурно докато й писне от колелото съвсем  hahaha

И да пожелая на всички ученици утре - успешна учебна година!!!

И да попитам тези които дават ЗЕ на наборите - как ги давате, и какви форми вземате. Аз досега си купувам само капсулите, на Галя ги давам като изсипя съдържанието в лъжица с кисело мляко, ама си е гадно все пак. На малкия не ми е ясно как ще му ги пробутам, Галя ги яде , защото знае , че няма къде да ходи, а тя вече си знае и си е свикнала. НА дребния още нищо не съм му давала, а пък не е зле сега през зимния период да свикне с тях...
Виж целия пост
# 584
Леле, колко много сте днес празнуващите, да взема да мина да ви поздравя докато не сте раздигали масите, че до утре ще изсъхне всичкото мезе.  Mr. Green
Мирка, да ви е жива и здрава Дидито!!!
Много да ви радва и много да се разбират с Криси!!!
Готи, честити ти именници, много здраве и късмет им пожелавам и по-често да пускаш зарята за напред!!!
Пух, от здраве да не се отървеш ти пожелавам!!!
Изидка, нарочиха те вече така че не се скатавай, със здраве и късмет да си носиш името!!!
Алекс, честит имен ден, много здраве и щастие ти пожелавам!!!



Танче, хайде честит ви ученик тогава, дано му харесва в градината та да имаш повечко време да снимаш интериора в двора.  Mr. Green

ЗЕ я давам на Ева разтворена в едно пластмасово от шоколадовите яйца, плодово мляко 5мл и сипвам капсулата, бъркам да се разтвори и го изтеглям със спринцовката от нурофена, минавам небрежно покрай нея докато се е заиграла и още по-небрежно и го набутвам в устата много бързо и набутвам и шишето с водата и тя докато се усети какво става вече съм я залисала с пиленцата дето уж са накацали по прозореца, някой сме с цяла програма.  Laughing

Успех на всички ученици утре, успешна и спорна учебна година, хич не ми се ще да започва ама е време да се завърнем в матрицата за съжаление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия