Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво е значението на резултатите от консултацията за БХС?
Какви са препоръките за хранене при нисък хемоглобин по време на бременност?
Какви са препоръките за витамини по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво е значението на резултатите от консултацията за БХС?
-
Какви са препоръките за хранене при нисък хемоглобин по време на бременност?
-
Какви са препоръките за витамини по време на бременност?
Когато избирате витамини по време на бременност, важно е да се консултирате с вашия лекар. Някои от витамините, като Materna Centrum, бяха спрени от производство поради отрицателните им ефекти. Други възможности за витамини са PreNaatal Jamieason, които съдържат желязо и витамин С. Препоръчително е да се консултира лекар за избора на витамини по време на бременност. Пренаталните витамини са популярен избор, като съдържанието им включва високи нива на витамини и е от естествен произход. Важно е да се внимава с дозирането, тъй като някои витамини могат да бъдат в по-големи количества от препоръчителните за бременни в различните държави. Витамините за бременни са от съществено значение за здравето както на майката, така и на бебето. Важно е да се вземат предвид индивидуалните нужди и да се изберат витамини, които отговарят специално на специфичните изисквания.
-
Какво е значението на феталната морфология и биохимичния скрининг по време на бременност?
-
Кои са препоръките за избор на лекар по време на бременност?
но съм присадена в Сф от 22г. Всеки месец идвам при мама и тати, така, че ако ти трябва нещо от Софето, само кажи.

Надявам се да съм обяснила така че да сте ме разбрали
На мен не ми се отразява хич добре, все ми се лежи и спи и някак си нямам настроение. Нооо, ще чакам да се стопля и да има пак

! Дано са все така добре бебоците и да слушкат мама!