Има голям ефект историята 



А иначе Сияна има голямо желание да отиде на зъболекар
Дори понякога ме лъже ,че имала микробче в зъба и че трябва да я заведа при зъболекаря да го извади и да запълни дупката с паста. 

И после в БГ... ле-ле.... три години нищо не учих, а имах само шестици 
, не е толкова лошо да си най-голям в класа. От опит в класовете на големите ми деца мога да кажа, че по-малките към 3-4 клас, издишат
. В 5 клас също ми се струва доста труден материала. Предполагам, че в седми също е трудно да се бориш за гимназия с по-големи. Аз съм ги писала вече тези неща, де, ама пак да кажа
! Да ви е жива и здрава 
Бъди много щастлива 










!!! Бъдете много здравички и щастливи дечица 


в 1-ви клас определено ми беше много скучно. не знам дали щото така ми е тръгнало, ама все си м и беше скучно в училище - или говорех и се въртях в часовете, или си четях тайно книжки или направо си бягах от час, и така докато завърших. иначе бях отличничка
Препоръчани теми