Горещината ни налегна,а ЯНУАРЧЕТО на играчките за плаж наблегна.

  • 34 420
  • 737
# 705
Водила съм Лъчезара на профлактичен очен лекар и на зъболекр,за мое щастие засега няма проблем с очите и зъбите Heart Eyes
Виж целия пост
# 706
Аз Миша ще я заведа на зъболекар, когато съм убедена, че сама ще иска да си покаже зъбите за да не я стресира първото посещение и да намрази всичко. Сега я карам отвреме навреме да ми показва на мен, на баба си колко бели и здрави зъби има.
В градината са им разказвали за Чук и Пук, за машинката на зъболекаря и т.н. та всяка вечер и сутрин ги гоним от устата Чук и Пук да не направят дупки   Simple Smile Има голям ефект историята  Simple Smile

Гери, честит рожден ден!   bouquet
Алекс, честита рожденичка!   bouquet
Виж целия пост
# 707
Аз Криси не съм го водила на профилактични, ами от къде толкова акъл, че да се сетя, че би било хубаво да го прегледат.
При нас места за сега има и за ясли и градини, не се оплаквам, а и не бързам Кристиян да го местя в градината по рано от навършени 3 години и ме устроива напълно 7год. и 8 месеца да започне 1 клас. С големият видях бая зор като беше 1 клас, той тръгна на 6год и 9 месеца, та сега не бързам.
Виж целия пост
# 708
Алекс - Честита рожденничка!  bouquet  bouquet

Слънчи- Къде я води- има ли специализирани очни детски доктори и зъболекари. Hug

Моят зъболекар каза ,че ако не се налага пред 5-6 години нямало смикъл да я водя-но аз си спомням ,че на мен ми правиха първата пломба на 2 г. Cry  А иначе Сияна има голямо желание да отиде на зъболекар Peace Дори понякога ме лъже ,че имала микробче в зъба и че трябва да я заведа при зъболекаря да го извади и да запълни дупката с паста. Laughing
Виж целия пост
# 709
Благодаря за поздравите! Гери, честит празник и на теб!
Ето по една тортичка  Laughing
Виж целия пост
# 710
ЧРД, Мони!   bouquet

ЧРД, Гери!  bouquet

Карала съм първи клас в Русия, където програмата по онова време беше доста по-сериозна от тукашната.
И аз така, но до 4 клас Peace И после в БГ... ле-ле.... три години нищо не учих, а имах само шестици  animal085

В този ред на мисли Wink, не е толкова лошо да си най-голям в класа. От опит в класовете на големите ми деца мога да кажа, че по-малките  към 3-4 клас, издишат Tired. В 5 клас също ми се струва доста труден материала. Предполагам, че в седми също е трудно да се бориш за гимназия с по-големи. Аз съм ги писала вече тези неща, де, ама пак да кажа Peace
Виж целия пост
# 711
Алекс, честит рожден ден на Мони  bouquet! Да ви е жива и здрава Hug

Гери, честито и на теб  bouquet  bouquet  bouquet Бъди много щастлива Hug

Жужу, опасна ти е Сиянка Laughing Hug
Виж целия пост
# 712
Момичета, дойде и моят ред да почерпя  Laughing. Днес моят подарък Катрин става на една годинка!


Само дето сестра и  не иска да приеме, че само Кати има рожден ден днес и плаче ако не и пеем и на нея Happy birthday. Мога и да предположа кой ще е главното действащо лице на партито довечера  Laughing.

Честит рожден ден на малката Мони и на Гери! малко на патерица
Виж целия пост
# 713
Честит първи рожден ден на малката сладкишка Кати! Желая й безоблачно и неповторимо детство, изпълнено с палави игри, щуротии и приключения! newsm38
Честит рожден ден на кака Мони! (с малко закъснение) Пожелавам и да бъде жизнерадостна, лъчезарна, любопитна и отворена към света, и нека усмивката никога не слиза от лицето й! newsm59
Гери, честит рожден ден и на теб, на патерица! Бъди щастлива, усмихната и заобградена от много любов!  nbirthday


Ивана след 4 дни на градина, след като миналата седмица я спряхме, отново е с температура и хрема. Явно така ще е. За щастие леко ги кара вирусите и бързо се възстановява. Обаче още първия път като се разболя не успяхме да я отделим от бебето и малчо прихвана от сополите на кака си на крехката възраст от 1 седмица. Наложи се и антибиотични капки да му даваме, защото се появи и кашлица. Вече е по-добре и се надяваме този път да го опазим.
Адаптацията върви трудно, още повече с тези прекъсвания. Не реве много, само леко мрънка като я водим, а го изживява вътре в себе си. Меланхолична и тъжна е. Все още не се е отпуснала и не си играе с децата. Ходи с любимата си кукла Мими и с нея си играе, храни, спи.
Сега сме в чуденка на какви допълнителни занимания да я запишем. В градината предлагат английски, приложни изкуства, спортни танци и актьорско майсторство. Щеше ни се да я пуснем на всички, а после ако не й е интересно нещо, да я спрем. Но след като говорихме с учителката й, преценихме че ще й дойде в повече натоварването и май ще пропусне английския. Има време да навакса с езиковото обучение.
Ивана като родена в последния ден на 2007 няма избор и винаги ще е най-малката в градината и в училище. Сега виждам колко й е трудно, въпреки че е много самостоятелна и се обслужва без проблеми. 
 
Виж целия пост
# 714
Никитали,честит 1-ви рожден ден на Катрин.Да ти е жива и здрава,много да ви радва и слуша. newsm59 newsm59 newsm59

Albenapd,честит 1-ви рожден ден на Калина.Пожелавам й щастливо детство с много игри и забавления. bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Виж целия пост
# 715
Никитали,честит 1-ви рожден ден на Катрин.Да ти е жива и здрава,много да ви радва и слуша. newsm59 newsm59 newsm59

Albenapd,честит 1-ви рожден ден на Калина.Пожелавам й щастливо детство с много игри и забавления. bdbaloni bdbaloni bdbaloni
Присъединявам се към пожеланията   bouquet      bouquet

Иван ще ходи на градина с набора си, до лятото ще е в яслата.
Поздрави! 
Виж целия пост
# 716
Честит 1-ви Рожден Ден на Катрин и Калина!
Виж целия пост
# 717
Честит 1-ви рожден ден на Катрин и Калина Hug!!! Бъдете много здравички и щастливи дечица Hug
Никитали, Албенка, честит празник  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 718
Честит 1-ви рожден ден на Катрин и Калина! Да са здрави, усмихнати и да слушат поне с едното ухо  Grinning
Виж целия пост
# 719
Честит рожден ден на Катрин и Калина! да са живи и здрави!

Никитали,  bouquet

Честито и на кака Мони и на Герито Hug

аз съм се научила да чета на 3 г ooooh! в 1-ви клас определено ми беше много скучно. не знам дали щото така ми е тръгнало, ама все си м и беше скучно в училище - или говорех и се въртях в часовете, или си четях тайно книжки или направо си бягах от час, и така докато завърших. иначе бях отличничка Wink
не искам да сравнявам децата си със себе си, смятам, че всяко дете се развива различно, има доста време до 1-ви клас, не мисля, че можем да кажем отсега кой кога ще е добре да тръгне на училище. аз съм тръгнала на училище на 6 г. 11 месеца, в гимназията имахме много от т. нар. 6-годишни в моя клас, по нищо не им личеше в обучението. иначе в началното училище паралелките бяха разделени, имахме 4 паралелки 7-годишни и 2 паралелки 6-годишни, мисля, че това беше добро решение.

мирка, много гадно това с разболяването на бебко Confused дано да нямате повече такива проблеми.

ханна, я кажи историята за чук и пук, за пръв път чувам. а доста често имаме проблеми с миенето на зъбите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия