Горещината ни налегна,а ЯНУАРЧЕТО на играчките за плаж наблегна.

  • 34 420
  • 737
# 75
Стелли, Люси- Честити Рожден ден! да сте живи ,здрави и много обичани! Hug Hug  bouquet  bouquet

Никитали, Вейче- стискам палци да се оправят бързо децата.  Praynig
Кате- дано Ксю бързо да свикне.  HugАз толкова много искам да приемат Сияна на ясла, и тя самата вече по цял ден повтаря- " Бате Боко, Сияна иска да ходи на ясла" Joy Joy Но не съм се замислила, че после със сигурност ще го имаме този проблем. Thinking ooooh!


Момичета благодаря Ви за отговорите за спането- направо ме успокоихте Hug

Дега- как е Стела, почна ли да стъпва на крачето Hug


Виж целия пост
# 76
Стели, Люси - Честит рожден ден! Бъдете здрави!

Честит Еньовден на празнуващите!!! Всички именници да се чувстват поздравени!
Виж целия пост
# 77
Честит рожден ден, Стели и Люси! Бъдете живи и здрави, момичета! Много щастливи и обичани! Hug

Честито и на днешните именици!

Момичета, аз съвсем започнах да се отчайвам.  Sad Не само, че нямаме напредък от неделя до сега, ами няма и никаква промяна. Стела категорично отказва да стъпва на левия крак. Уморих се да обяснявам, убеждава, показвам, опитвам - не, не и не! Страх я е, плаче, та се къса, чак се тресе от рев, ако стана по-настоятелна. Не иска даже за стотна от секундата да стъпи на него, за да се увери сама, че няма да я боли.

Вчера я водих при още един ортопед, който заяви категорично, че болка няма, нито травма, или увреждане. Дори снимката и облъчването от нея са били излишни, ама ако не бях я направила, знам, че сега щеше да ми е още по-трудно и нямаше да имам и миг покой дали няма нещо...

Страхливичка е и с нищо не мога да променя този факт! Нито увещанията за любимите й игри и занимания, нито сладките изкушения, които слагам  само на един метър разстояние от нея не могат да я накарат да се престраши и да тръгне, дори да стъпи на него! Какво да правя, не знам ! Ами ако отиде месец, или повече?  Sad А аз самата не само, че не съм и грам страхлива, ами дори съм и често безразсъдна  и ми е още по-трудно да проумея това й поведение. Как ми се иска да имаше мъничко поне от това! Много започнах да се тревожа, а колко съм изнервена...  Confused
Виж целия пост
# 78
И аз д понапиша нещо де... Mr. Green
За Инка имам съмнения как ще бъде септември. Тя е нещо като това, което ти описваш- рев и страдание като я завеждаме при детегледачката, после усмивки и любов. Забелязах, че е по-лошо ако ме види сутринта. Ако съм се изнесла по-рано, тя не ме търси и само примрънква за спорта и колкото да не е капо.
Теди Косе не е приет за Септември но когато тръгне 1-1 като твойта е. Сега нали го гледа баба му. Ако знаеш сутрин каква сърцераздирателна картинка е, а вечер дори не ме забелязва кога се прибирам и тръгне ли да си ходи баба му, почва сутрешната история на нов глас.  ooooh! Вечер като легнем и почват едни обяснения.....питам аз
"Кой ще те гледа утре, знаеш ли? и той
"Бабааа"
"Искаш ли да те гледа?"
"НЕ!"
и се почва мрънкане от вечерта. Направо не го виждам в чужди ръце това дете.  Whistling
се пазари какво да и купя вечер като я взема от яслата.
Теди, ти ме уби с това за Митето  Crazy. Дано не си от късметлийските 2%, които и хапчета не ги ловят!
Алекс ми се пазареше така, той и сега като го вземам все нарежда да му купя какво ли не....иска всичко пък белким майка му за едно се навие. Mr. Green
Теди, не че нещо ама да ти кажа, че Алекс е плод на тия 2%. hahaha ПУ-ПУ!!!
Виж целия пост
# 79
Момичета, почерпете се, днес имам юбилей - славните 30!  Mr. Green
Много Ви благодаря за милите пожелания, бъдете и Вие много здрави и щастливи  Hug

Стели, Честити Рожде Ден!!! Бъди много здрава, щастлива и обичана  Hug Много късмет и успехи  Hug
Виж целия пост
# 80
Стели, Люси ЧРД и от мен!!! Да сте живи и здрави, много обичани и обичащи!

Честити имен ден и на всички именници!

Dega, важното е че знаеш, че всичко е наред. Мисля че ще е добре да оставиш Стела сама да реши да се престраши. Може би е добре да спреш да й говориш за това и да спреш да я предизвикваш. Аз бих й казала, че когато тя реши, тогава. Мисля, че ако не й говориш въобще за това в един момент тя ще го направи. Или ще забрави и ще го направи; или ще го направи щото се е престрашила. Докато й повтаряш да опита може просто да казва "не" щото си е решила да казва "не" - може от инат, а може просто от мисълта, че ще я боли. Явно трябва да забрави някакси.

Момичета, Джулия тръгва пак на училище на 29-ти юни - следващия вторник. Жената дето я гледаше до сега заминава извън града. Ще ходи само вторник и четвъртък. Много ми е притеснено. Имат много излизания извън пределите на училището, а на мен ми се струват малки за това. По басейни ще ги водят, даже на кино... А Джулия някой път просто хуква нанякъде. Направо умирам от страх да не ми я загубят някъде. Много й се караме и говорим за това хукване, а на нея не й пука много много. И от болести ме е страх... Всеки ми казва, че така се градяла имунна система и ако не сега, то после ще мине през периода на боледуването.
Благодаря ви за добрите думи за нея, но както казах и преди - за някои неща е умница, за други е бебе и половина.

Всички деца и мами да се оправят от болести!

Вал, честита работа! Доволна ли си или е рано да се каже?
Виж целия пост
# 81
Люси, Стел, бъдете много здрави щастливи и обичани!!!    bouquet

Днес се спасихме от жегата на басейнче с малката, водата беше супер топла , не че малката ме остави да попувам на воля.Незнам как да я накарам да влезе в басейна, от миналото лято казва , че я било страх и от морето и от басейн.Като гледам другите деца на нейната възраст , няма изкарване от водата.
Виж целия пост
# 82
Стелли, Люси, Честит рожден ден!!!   bouquet Hug
Да сте живи,здрави и много усмивки да има по вашите лица!!!

Честит имен ден на всички празнуващи!!!


Виж целия пост
# 83
Привет!

ние пък вчера за първи път изгубихме едно от децата ни.  Rolling Eyes Направо ми се скъси живота с едно десетилетие. Бяхме на ресторант на детски РД и персонала взе че отвори някаква странична врата. Веднага регистрирах факта и отидох да проверя накъде води- малка тераска с ограда-парапет. Успокоих се и си седим с останалите гости, приказки и прочие и изведъж половинчо казва, че вижда само Яни, а Нини му се губи и сигурно отново чопли обувките на хората под масата. Да ама не! След две истерични обиколки на заведението я намерих излязла навън, през тераската, през оградката и в тревичката къса детелинки и яде.  ooooh! И като ме видя се провикна:"Мамммаааа, иж!" и ми показва какво е накъсала.
Сега вече си имам едно на ум и започват да ме обземат съмнения за морската ни почивка.

Дега, и аз мисля като Мече. Нека забрави малката, че я е боляло.

Мари, аз мисля, че и Яни ще е като Даная- по-далечко от водата, щото е "моко".  Mr. Green Миналата седмица изпадна в истерия, че съм й напълнила ваната с пяна. Аз си мислех да им доставя удоволствие, а то се превърна в кошмар. Яни ревеше със сълзи, че се изцапала с пяната, и нямало вода, и не можела да се измие и била "мого мъсно" Joy Инка просто ядеше от пяната и не й пукаше особено.  baby_neutral

Дама, за това успокоение ще те каня догодина да станеш кръстница на 2-та процента  Crossing Arms
Виж целия пост
# 84
Привет!
Дама, за това успокоение ще те каня догодина да станеш кръстница на 2-та процента  Crossing Arms
hahaha лошо няма но ти пожелавам от сега (стискам всички палци де що имам) ти да си...3-я %. Peace И да ти кажа, за да не ми се налага много да се притеснявам дали няма отново да попадна в рамките на тия 2% ползвам противозачатъчни пластири. Много съм доволна от тях но последния месец тръгнах да си купувам в последния момент и сега съм на....трънки и глогинки насадена.  Mr. Green  Grinning Ха-ха бях написала противоЧАТъчни.  Mr. Green hahaha Joy де да имаше такива...... Thinking
Иначе просто нямам търпение да чета историите с твоите моми...просто сте уникални.  Hug
Иначе и аз съм съгласна с Мечето и Теди. Дега по добрия вариант е да не й обръщаш внимание и може би ще стъпи. Според мен сега повече се...глези (извинявай  Embarassed). Обръщаш много внимание на детето а те това искат.  Laughing
Алекс днес е последен ден на градина...просто отбелязвам.  Laughing
Виж целия пост
# 85
Теди, и аз го изпитах това чувство преди около месец. За секунда го изпуснах от поглед и го изгубих. Бяхме в Мола на Цариградско. Толкова безпомощна и безсилна не съм се чувствала никога, не бях на себе си. Бяхме в един магазин и той се вмъкна пред витрината от вътрешната страна. Аз отидох бързо да го пресрещна от външната страна към изхода на магазина, но него го нямаше. Бяхме с една приятелка и веднага хукнахме да обикаляме магазина, излязохме извън него и гледам две огромни пространства наляво и дясно с магазини и се побърках. Можеше да е навсякъде. Той като хукне да тича и хич не се обръща да ме види къде съм, все тича. Казвам ви живота ми се скъси.. Изведнъж моята приятелка ми извика бързо тичай, а той се качил самичък на ескалатора и едно момче от охраната едвам го уддържаше да не тръгне надолу да слиза. Качихме се горе и като си го гушнах със всичка сила избухнахме и двамата в сълзи. Много време ми трябваше за да се успокоя Cry
Виж целия пост
# 86
Привет!

Лека бременност на новите коремчета! Момичета, много се рдавам за вас Hug
Ние сме добре, Нели говори все повече и повече и става все по-непокорна. Каквото си науми, прави го. Обича да "чете" книжки и да облича разни рокли, с които да се прави на балерина:)
Вале, стискам палци за вас! Hug
Люси, честит юбилей! Бъди здрава и щастлива!  bouquet
Виж целия пост
# 87
Ох, Маце, Тедсън, да ви кажа това ми е най-големия кошмар, и направо настръхвам като ви чета, дано на никой повече не се случва. Sad
Виж целия пост
# 88
Ауу каква активност в темата
а аз съм забравила да се запиша и ви изпуснах

Сега със сигурност ще прпусна някой... ooooh!
честито на празнуващите тези дни
Луси,браво на теб ти си герой,а Андреа а станала малка красавица,много е хубава...с тези сини очи Whistling
Гаде минали сте през ужасно нещо,но поне е малкия дявол ooooh!
мама мечка Джули е много сладка,ка хубаво пее на БГ
за компютъра,аз не мойте не им давам да правят ниюо на него,освен филмче от време на време,но си мисля,че с това бързо ще наваксат.
Теди,маце, ужасно чиствто сте изпитали дано не се случва повече

болните да оздрвяват Peace

Еви,дай снимка с новата коса

Ако знаете как ми се бременне и сега като ви чета с толквоа много бременни коремчета ако прихвана вие ще сте виновни да знаете!
тули имай го предвид,ти по-специално!  bouquet
Виж целия пост
# 89
Е,хайде де Слънчи от кога те чакам!!! Ама и реален резултат искаммм!!! Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия