Кв. Дружба ?

  • 46 805
  • 150
# 90
Не е като да няма цигани. Баба ми и дядо ми живеят в Дружба 1, съседите им гледат кон на балкона си.  Laughing
Айде стига легенди! Имаше кон на балкон в 6-ти блок когато бях на 12. Сега съм на 40...

може да е легенда, но аз искам точни координати, да ида да снимам тази картинка Simple Smile
Виж целия пост
# 91
  А самолетите никой ли не взима предвид?
Виж целия пост
# 92
Тайна:
А самолетите никой ли не взима предвид?


те не са баш над Дружба...
Виж целия пост
# 93
Проблемът със самолетите е в Сухата река, там им е коридора . Шумно и при излитане и захождане за кацане, над Дружба само си летят, както и над др. квартали в София.
Виж целия пост
# 94
Самолети в Дружба не се чуват... за разлика от Докторски паметник, например, където прелитат нисичко като захождат за кацане. И въпреки това не съм чула някой от този район да се оплаква  Wink То понеже и софийското летище е едно натоварено  ooooh!

Аз лично бих избрала Дружба пред Сухата река, освен ако не става въпрос за блоковете с номера от 1 до 10 - това са си баш циганските блокове още от едно време. Останалата част от квартала е доста приятна.
Виж целия пост
# 95
Циганските блокове са с номера 3,4,5,6 и няколко около общината. А циганите никакви проблеми не създават. Аз от три години живея до езерото, което е не далеч от въпросните блокове и освен, че са по мургави по друго не се различават от останалата част на населението на Дружба. И по тъмно съм минавала покрай техните блокове, проблеми не съм имала. За сметка на това транспорт в Дружба 1 е много добре уреден, самолети не се чуват, има много зелени градинки подходящи за разходка, магазините също са доста.
Преди години не бях стъпвала в Дружба и го имах за много гаден квартал, точно заради разни изказвания на познати. Е сега изобщо не съжалявам, че си купихме там жилище  Peace
Виж целия пост
# 96
Проблемът със самолетите е в Сухата река, там им е коридора . Шумно и при излитане и захождане за кацане, над Дружба само си летят, както и над др. квартали в София.
Да вярно е. Peace
Виж целия пост
# 97
Простете за невежеството, но кое точно е Дружба 3 и 4, моите познания се простират до Дружба 2 newsm78
Виж целия пост
# 98
Простете за невежеството, но кое точно е Дружба 3 и 4, моите познания се простират до Дружба 2 newsm78

Вероятно се има предвид Дружба 2- трета и четвърта част
Виж целия пост
# 99
Не е като да няма цигани. Баба ми и дядо ми живеят в Дружба 1, съседите им гледат кон на балкона си.  Laughing
Айде стига легенди! Имаше кон на балкон в 6-ти блок когато бях на 12. Сега съм на 40...
може да е легенда, но аз искам точни координати, да ида да снимам тази картинка Simple Smile
Какво ще снимаш като хората вече не качват коне по терасите си!? Беше в 6-ти блок, на втория етаж. Пък в този блок апартамент имаше Сашка Васева, не ще да е било чак такъв кошмар Mr. Green
Виж целия пост
# 100
Еми може би в тази криза нямат с какво да хранят конете и са ги използвали за един банкет поне Mr. Green И на мен не ми се вярва, че се гледат коне по терасите сега.
Виж целия пост
# 101
Бе аз коне по терасите не съм виждала, ама от същите тези блокове хорицата като правят сватба наемат 2 лимузини-хамъри - в едната музиката, в другата булката. Явно вече конете не са на мода  Mr. Green
Виж целия пост
# 102
Коне може да е имало преди 25-30 години.
Сега мислите ли, че някой ще търпи това?
Определено са градски легенди.
Виж целия пост
# 103
Бе аз коне по терасите не съм виждала, ама от същите тези блокове хорицата като правят сватба наемат 2 лимузини-хамъри - в едната музиката, в другата булката. Явно вече конете не са на мода  Mr. Green
Или са си променили стандарта на живот.  :mrgreen
Виж целия пост
# 104
Да не си Ели Кузмова от ББФ, че така живо се интересуваш?  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия