Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-17

  • 56 485
  • 755
# 315
В Добрич има, в ОББ  Peace
Виж целия пост
# 316
за плевен пощенска няма инфо от 19ч

Виж целия пост
# 317
София - Инвестбанк - след 19 часа вече има пари на картата.
Виж целия пост
# 318
за Плевен - пощенска  Няма!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 319
Ямбол ЦКБ-НЯМА
Виж целия пост
# 320
София, Ибанк в 17ч НЯМАШЕ детски. newsm78
Виж целия пост
# 321
София, Ибанк в 17ч НЯМАШЕ детски. newsm78


Понеже сме от един квартал, може да е от това проблемът?   Thinking
София, Общинска банка, 19ч НЯМАШЕ детски.
Виж целия пост
# 322
Във Видин все още няма
Виж целия пост
# 323
София, Уникредит - ИМА детски! (след 21 ч дойдоха)
Виж целия пост
# 324
някой знаели за уникредит Варна дали вече има
Виж целия пост
# 325
София- прокредит има  Grinning
Виж целия пост
# 326
София-Инвестбанк ИМА.Теглих към 18ч. Grinning
Виж целия пост
# 327
София , Дружба, ОББ - НЯМА

Цяла ден се разхождам като ненормална. Проверявах около 5-6 пъти и нищо. Първия път беше в 10.30ч сутринта по следния в 19.30ч вечерта  Hug
Виж целия пост
# 328
Стара Загора ДСК - НЯМА
Виж целия пост
# 329
˙·٠•●СРАМЕЖЛИВКА●•٠·˙ аз съм на ОББ, но проверих само в онлайн банкирането и ги има, не съм ги теглила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия