Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-17

  • 56 485
  • 755
# 375
А в Общинска Шумен все още няма.Както винаги се тутат
Виж целия пост
# 376
За Бургас-Инвест няма преди 10 мин. пробвах.Дано поне детските пуснат PraynigА за чл.43 и интеграционни пак ще почакаме #2gunfire
Виж целия пост
# 377
e kakvo tolkova 4e ne pisha na kirilica
първо има правила във форума и второ ако не пишеш на кирилица ще ти се наложи забрана от 10 дни за научаване на правилата.не прави на инат защото администраторите ще разберат и ауттттттттттттт от тук
Виж целия пост
# 378
в Ловеч първа инвестициоона няма още нито детски , нито член 43  ooooh!
Виж целия пост
# 379
София кв.Красна поляна  - Пощенска банка има детски. Peace
Виж целия пост
# 380
А в Общинска Шумен все още няма.Както винаги се тутат

Мда, Общинска и Инвест все последни се оказват.
 Няма интеграционни и чл.43 в града изобщо.
Виж целия пост
# 381
аз не върва на инат просто не съм чела правилата и незнаех че задължително трябва да се пише на кирилица
Виж целия пост
# 382
за Казанлък днес ще има детски ,а за утре ще има член 43 и интеграционни добавки .Успех на на всички .
Виж целия пост
# 383
Русе-Булбанк в 9.30ч. тази сутрин все още нямаше превод  Cry
Виж целия пост
# 384
Инфо за Булбанк Стара Загора? Thinking
Виж целия пост
# 385
пишете ми моля за карлово цкб
Виж целия пост
# 386
велико търново цкб имааааа  Peace
Виж целия пост
# 387
София, Младост 1,
Пощенска и Инвес към 9:30 ИМА детки
Виж целия пост
# 388
Здравейте Търговище ЦКБ има изтеглих ги в 12:30.Късмет на всички останали.
Виж целия пост
# 389
Здравейте Търговище ЦКБ има изтеглих ги в 12:30.Късмет на всички останали.
Е, това вече е светъл лъч  Grinning Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия