SUPERNATURAL - Are You Waiting?

  • 56 513
  • 738
# 660
Злата, чудя се сега да те разцелувам ли за всичкия материал, дето си изровила, или да ти ковна един между очите, защото ще ме уволнят soon Joy
Аз предлагам да цаливаш, щото продължавам  Laughing

Ето една цяла галерия със снимки - http://pics.livejournal.com/bellevue/gallery/00003p29

Плюс целия общ панел - част 1, част 2, част 3, част 4, част 5, част 6 и част 7.
Виж целия пост
# 661
Злата, чудя се сега да те разцелувам ли за всичкия материал, дето си изровила, или да ти ковна един между очите, защото ще ме уволнят soon Joy
Аз предлагам да цаливаш, щото продължавам  Laughing

Ето една цяла галерия със снимки - http://pics.livejournal.com/bellevue/gallery/00003p29
не мога вече,припадам..... smile3544 smile3544 smile3544
Виж целия пост
# 662
Злата, чудя се сега да те разцелувам ли за всичкия материал, дето си изровила, или да ти ковна един между очите, защото ще ме уволнят soon Joy
Изключително развълнувана съм от вида на Джаред, страхотен е Heart Eyes А снимката с Джен е много сладурска Grinning
Присъединявам се към казаното от Фейчето за трудовите задължения и постнатите от Злата материали.
За материалите Злата има голяма Жмуц!- ка от мене! Hug А за галерията със снимките има две жмуцки от Дженсън и Джаред (запазила съм й ги, в удобно за нея време може да прелети над Ванкувър да си ги получи лично от момчетата! )



Снощи по някакви причини форума не работеше, радвам се че вс се е оправило и довечера ще си чета и гледам на воля. Simple Smile
Виж целия пост
# 663
Злата, чудя се сега да те разцелувам ли за всичкия материал, дето си изровила, или да ти ковна един между очите, защото ще ме уволнят soon Joy
Аз предлагам да цаливаш, щото продължавам  Laughing

Ето една цяла галерия със снимки - http://pics.livejournal.com/bellevue/gallery/00003p29

Плюс целия общ панел - част 1, част 2, част 3, част 4, част 5, част 6 и част 7.

Просто си отвратителна! Crossing Arms
Като препоръчам на клиента да лансират на пазара лика на Джаред, ще им дам твоя телефон да обясняваш какви са ми основанията за тая препоръка Joy

И все пак Джаред е толкова хубав, че получаваш целувка love001
Виж целия пост
# 664
Злата, чудя се сега да те разцелувам ли за всичкия материал, дето си изровила, или да ти ковна един между очите, защото ще ме уволнят soon Joy
Присъединявам се към казаното от Фейчето за трудовите задължения и постнатите от Злата материали.
Просто си отвратителна! Crossing Arms
Като препоръчам на клиента да лансират на пазара лика на Джаред, ще им дам твоя телефон да обясняваш какви са ми основанията за тая препоръка Joy

Айде, бегайте там на тръстиката и не приказвайте много!  Twisted Evil Радвам се, че успях да разстроя подредения ви трудов ден  Mr. Green
По-горе си допълних поста още един линк, но се опасявам, че няма да му обърнете внимание и да обърка още повече работата ви, затова ще го постна тук  Mr. Green

А ето и малкатата част от четвъртия епизод, за която говори Дженсън в началото на панела - http://www.youtube.com/watch?v=qSckOmb_43M&feature=player_embedded
Виж целия пост
# 665
Момичета, знам, че прекалявам днес със снимките, ама ще ме прощавате- пристрастена съм  Embarassed.
 

Още една на семейство Падалеки


Джим и Джаред


И две супер-сладки (и забиващи нож в съцето ми) снимки на сем. Екълс
 
Виж целия пост
# 666
Ах, как сладко го е гушнала Heart Eyes Сладури Heart Eyes
Виж целия пост
# 667
Златаааа, наистина прекали  #Cussing out ....  Mr. Green ..... Огромнооооооо благодаря за всичко ... за инфото, за снимките, за видео мат'риалите ........   newsm51 smile3525 newsm51 smile3525
Вече официално съм изпоприпадала от новия външен вид на Джаред . То бива, то може, ама чак пък толкова. Сега да не си помислите, че Ще напусна Маракана ...... неееееее, ама нали съм си ценителка  Rolling Eyes.
А на последната снимка, на сем. Екълс ...
Ах, как сладко го е гушнала Heart Eyes Сладури Heart Eyes
направо ми стана едно такова мило ..... пеперудки в стомаха ...... Сладури са и 4мата.
Виж целия пост
# 668
Злата, нагушканите сем. Екълс още снощи ги видях във ФБ и цяла нощ не можах да спя... Heart Eyes  Много са сладки. А има една, където Джаред целува Джен - снимани са пак отдолу на платформата - супер сладурска снимка е. Simple Smile

Общо взето, много одобрявам променения външен вид на Джаред и сега като поразгледах и Дженсън, него също го одобрявам. Като се има предивд, че с.6 ще започне по график с 1-годишно забавяне във времето, нормално е да са послемили визията на момчетата, за да изглеждат поостарели. Simple Smile

Виж целия пост
# 669
Златаааа, наистина прекали  #Cussing out ....  Mr. Green
Което си е така - така си е. Ама по-лошото е, че не се засрамвам и продължавам  Twisted Evil.
(Какво да се прави като са напускали толкова нови неща тези дни, а аз си седя в къщи и няма какво да правя. Ще ме търпите!  Mr. Green)

Дженсън и Джаред, придружени от половинките, отивайки на някъде - http://www.twitvid.com/XSRLW

Вече имаме и името на третия епизод. Ето ги заглавията на известните ни до сега:
6x01 Exile on Main Street
6x02 Two and a Half Men
6x03 The Third Man
6x04 Weekend At Bobby's


Източника е SpoilerTV, въпреки, че там са го дали като номер 4.
Е ли възможно причината за объркването да е двоен първи епизод? До сега не ни се е случвало. Вие какво мислите?

А това са четвърта и пета част от Season 5 DVD featurettes:
http://www.youtube.com/watch?v=_nCBFBhO8CA&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=T5X8o0Cz_jA&feature=player_embedded
Виж целия пост
# 670
ЗЛООООООООООО !!!  newsm68   Дай да те ЦУНА.....    love001
Къде я изрови тая прелест?.... Как се е гушнал само  newsm53



Момичета, знам, че прекалявам днес със снимките, ама ще ме прощавате- пристрастена съм

Все така да си пристрастена !!!!
Виж целия пост
# 671
Как се е гушнал само  newsm53
Уморил се е милинкия от толкоз интервюта и автографи. Добре, че си е взел женицата с него да го приласкае и да го гушне.

Все така да си пристрастена !!!!
Слушам и изпълнявам!  Wink
Ето малко Миша


Тази втората не я знам от къде е, но не съм я виждала до сега. Утрепа ме с тая капа!  hahaha

PS. Колко много целувки насъбрах днес!  Blush
Виж целия пост
# 672
PS. Колко много целувки насъбрах днес!  Blush

Олигавихме те здраво newsm53 Joy
Виж целия пост
# 673
Злате,
Благодаря Heart Eyes ! Едно ‘мляс’ и от мен Laughing . Много обичам да си си вкъщи Wink .

На обичайното място вече публикуваха доста снимки. Очаквам да се появят и от любимите ми – огромни и HQ, както и клипчета – ще търся и аз, ако ми остане време.

PS. Всъщност, така не е ли по-добре?
Виж целия пост
# 674
http://www.vbox7.com/play:5bdc0353

Това се е получило страхотно  smile3501
Момичета, дайте идеи за песнички за клипчета... Нищо не мога да измисля.
С всички подходящи песни вече са правени, правени...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия