КАНАДСКА лятно-ваканционна тема - 42

  • 33 597
  • 749
# 510
Машините за хляб, както писа и Шеметка, се развалят за около година, в най-добрия случай за година и половина /или две/ - това, ако се ползват, разбира се. Ние всеки ден я ползваме и имаме винаги пресен хляб. За мен е много удобно и съм много доволна от съществуването на такъв тип машинки.

За цените не ми е направило впечатление да са скочили драстично в последно време, но може скоро и при нас да се случи. То нали всяка провинция си е сама за себе си, та е трудно да се предвиди.

Виж целия пост
# 511
Гаргамелчо, страхотни снимки - толкова позитивни и пълни с любов!
Много талантливи мама в тази тема!
Благодаря за отговорите за хлебопекарните - сигурно ще си купя.
Виж целия пост
# 512
Нашата машина за хляб е на Тефал (3тата подред машина). Пека хляб на всеки 2 дена (голямо хлебно семейство сме:) ) Предпочитам да купя 10кг брашно и да си го правя. Тук хлаба нестига че е безбожно скъп, а на всичкото отгоре не ми е вкусен.... мек, сладникъв... абе не е моят вкус Simple Smile

Така,че без машина за хляб немога! Simple Smile Според мен инвестицията от 60-80$ си струва.

Гаргамелчо, Честито и от мен!

Напълно подкрепям идеята за лист, защото както изглежда 90% от форума са бременни Simple Smile
Виж целия пост
# 513
Гаргамелчо всичките снимки са готини но има няколко уникални - там където се облизват дребосъците или им се показва просто връхчето на езичето ... много си надобряла Simple Smile
denzul то май ще е по-лесно да направим листа на небременните но пък така няма да знаем кога да стискаме палци Simple Smile
Виж целия пост
# 514
МaНЕВрата, честито и на теб! Лека и безпроблемна бременност до края.

Гаргамелчо, много хубав е станал календара.  Peace Снимаш ти бебета и бременни, ама сега тебе кой ще те снима? Heart Eyes

До бременните: пишете кога ви е термина за да спретна списък за новата тема.

Виж целия пост
# 515
Каролина,
По първоначални данни терминът е 16 Февруари 2011.
Виж целия пост
# 516
Предпочитам да купя 10кг брашно и да си го правя. Тук хлаба нестига че е безбожно скъп, а на всичкото отгоре не ми е вкусен.... мек, сладникъв... абе не е моят вкус Simple Smile

Аз точно за това питам - и на мен не ми харесва хлябът тук. Като влезем в магазина, все се чудим какъв хляб да вземем newsm78
Някой път купуваме от една австрийска фурна - по-близък е до нашия. Но общо взето - не съм очарована Naughty
Виж целия пост
# 517
Дензъл, честито и на теб!

аз си харесах 5ти Март за термин, пък ще видим
Виж целия пост
# 518
Гаргамелчо, предлагам да смениш "вече с две маймунки" и да сложиш "скоро с три маймунки"  Hug
Снимките си ги бива.  Peace И аз на някои останах с отворена уста.
Виж целия пост
# 519
Аз съм за средата на април. Не знам точна дата.
Виж целия пост
# 520
Гаргамелчо, страхотни снимки - толкова позитивни и пълни с любов!
Много талантливи мама в тази тема!

Наистина много талантливи мами си имаме тук. Ще се навъртам повече, та дано да прихвана и аз.
Гаргамелчо, Шемет, страхотни неща правите, браво на вас!  bouquet

Маневрата, лека бременност и красив завършек ти пожелавам!

Момичета, нещо не се организирахме за среща? Хайде,че не остана от лятото!

Виж целия пост
# 521
Момичета, нещо не се организирахме за среща? Хайде,че не остана от лятото!

Това последно за уикенд ли се оформи или за делничен ден?
Виж целия пост
# 522
Аз не мога през работните дни, само през уикенда Sad ... Например тази събота съм Ок, но неделя имаме планове вече.
Виж целия пост
# 523
Честитка и за Маневрата
Машините за хляб Блек§Декер в момента в Канадиън Тайър са намалени на 65$ но не знам не е ли до днес  ooooh!
Иначе и аз съм с такава ( втора вече ) при нас се пуска всеки ден, че сме много хлебоящни.
Виж целия пост
# 524
И mойте делници свършиха вече. от понеделник съm на тръстиката след...6 седmици отпуска  smile3511 и направо не mи се mисли какво mе чака, още повече, че никой не mе заmества.

Mойта mашина за хляб я вадя саmо на великден да си оmеся козунаците и като дойдат свекърите зиmата. Ние не сmе mного хлебоядни, а и сега mи се е счупила едната перка, дали се продават поотделно? Mоята е Б&Д, от най-голеmите.

БТВ, някой да е купувал къща с M. Mихова и да ходи на партито в събота?

Mерси за честитките, тъпкано да ви се връща на всички  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия