КАНАДСКА лятно-ваканционна тема - 42

  • 33 597
  • 749
# 315
Честито,мила пчеличке!
Да ти расте здраво и весело момченцето! newsm07
Виж целия пост
# 316
Честито Пчеличка!    bouquet
Добре дошъл на Алекс!
Да расте здрав, силен и много щастлив!
Виж целия пост
# 317
Пчеличке честито!
Да ви е жив и здрав малкия Алекс - много да слушка много да папка и малко да реве Simple Smile
На теб леко и бързо възстановяване и много помощ от кака Фло.
Виж целия пост
# 318
Добре дошъл на Алекс, да расте здрав и щастлив!А на p4eli4ka бързо възстановяване!
МaНЕВрата, намери ли телефона на фирмата за пренасяне?Ако да може ли да го дадеш?
Виж целия пост
# 319
Пчеличка, честито и от мен. Чудесно сте се справили при тези близо 4 кг. на Алекс!
Много здраве и щастие на малкия и на цялото ви семейство! family
Виж целия пост
# 320
Пчеличка,

Честит Ви син. Да е жив и здраб и цял живот да е късметлия. И аз вярвам, че 13ти петък е късметлийски ден (или поне за мен Simple Smile )

Виж целия пост
# 321
 p4eli4ka, честито и от мен! Бързо възстановяване на теб, а бебчо да е здрав и да започне добре да папка! newsm07
Виж целия пост
# 322
Добре дошъл на Алекс, да расте здрав и щастлив!А на p4eli4ka бързо възстановяване!
МaНЕВрата, намери ли телефона на фирмата за пренасяне?Ако да може ли да го дадеш?


Не съm почвала   Embarassed

 stork-boy честит ти mоmък, Пчеличке stork-boy
Виж целия пост
# 323
Вени,
Саmо този тел. съm запазила, аmа защо си mислех, че човекът се казваше Иво  newsm78 - Спас  (514) 963-6436
Виж целия пост
# 324
Мерси на всички ви за поздравленията и пожеланията Hug Като ме започнаха контракцийте в малките часове на 13-ти, тъй като не можех да заспя, ходейки до тоалетната 100 пъти, се сетих за песента на НЛО "Петък 13-ти" И всеки път ставайки си я тананиках на ум  Crazy
Виж целия пост
# 325
Честито бебче Алекс stork-boy
Да расте здрав, усмихнат и не много послушен smile3541
Здраве и щастие на цялото семейство newsm10
Виж целия пост
# 326
пчеличке - честито и от мен   bouquet - много много много да ви радва!
МaНЕВрата - за зъбното почистване ние за първи път водихме нашия юнак на около 3г и после пак след около 6 месеца - както ходим и ние ....много му беше интересно
Виж целия пост
# 327
Честито на пчеличка и много щастие на малкия Алекс  Hug Hug Hug
Ние се върнахме от Ниагара  Party Party Party
Виж целия пост
# 328
Пчеличкаааа, честита радост! Да е здрав, умен, обичан! Много се радвам, че не те е карал да го чакаш както Флоранс. Hug
На теб - бързо възстановяване и много щастливи мигове с порасналото ви семейство!

МaНЕВрата - за зъбното почистване ние за първи път водихме нашия юнак на около 3г и после пак след около 6 месеца - както ходим и ние ....много му беше интересно

Само преглед ли му правиха или и почистване? Точно се чудя да водим ли Раян вече...

Шемет, гледахте ли Адам Ламбърт? Ние отидохме след Парк Сафари, капнали бяхме, ама пусто сме фенове. Mr. Green Само сцената нещо не ни допадна.
Виж целия пост
# 329
Ние се върнахме от Ниагара  Party Party Party

Е, разкажи де. Как беше? Хотелчето на ниво ли е? Какво видяхте освен водопада? Подробности моля  Praynig   Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия