КАНАДСКА лятно-ваканционна тема - 42

  • 33 597
  • 749
# 390
 Joy Joy Joy hahaha ясно и аз толкова съм чела  hahaha hahaha такива дето не пишат няма да ги броим щото са мнооооого...

Днес съм голяма спамаджийка  smile3505
Виж целия пост
# 391
escorial , честито! Радвам се за теб! За всички бременелки се радвам!  Hug

Моите две щерки ще ме побъркат. Днес пак поне час се обяснявахме защо няма да им раждам друго сестриче.
По принцип обожавам деца, понякога ми се прокрадват предателски желания за трето, но хич, хич не ми стиска.

Снежиии, какво им обясни точно?  Grinning /ей тъй от любопитство питам/
Ти като с по-големи деца, чувстваш ли се по свободна и независима от тях? /как звучи само/
Виж целия пост
# 392
МИНЕрВАта , като гледам и на теб ти е време за бебе Wink 
Виж целия пост
# 393
Шеметче, нИ пИчелиш.  Joy
Виж целия пост
# 394
Здравейте. Да питам - българските граждани трябва ли да имат виза, за да погостуват на приятел в Канада?  Wink

Поправка: Видях, че трябва, но пък нашето посолство тук не издава визи  ooooh!
Виж целия пост
# 395
Благодаря ви много за хубавите пожелания, много сте мили Simple Smile   bouquet

Да ви кажа, ние това не го планирахме, но явно то ни беше планирало Simple Smile
А пък след третото вече виждаш и приемаш нещата от съвсем друг ъгъл. Гледането на деца се превръща по-скоро в съжителство и удоволствие с тях.
Когато ги уважаваш като отделни индивиди, имащи собствена личност и достойнство - тогава и те така се държат с теб.
Това много олекотява взаимоотношенията, а физическите потребности....дали ще са 2 или 4 децата - са все едни и същи.
Аз лично много се радвам, много съм щаслива - щом ни е избрало - добре дошло е, сигурна съм, че ще ми донесе много щастие и усмивки Simple Smile
Виж целия пост
# 396
Хубавите неща винаги идвата неочаквано  Party В моя случай и 3те  Laughing Laughing Laughing
Специално за Тарик мам ( и за всички, които се интересуват ) : Празникът на Сейнт Леонард ще е на 12.09 от 10 до 18 в Parc Wilfrid-Bastien
http://ville.montreal.qc.ca/pls/portal/docs/PAGE/ARR_STLEO_FR/ME … VEL%20VERSION.PDF
това е програмата, какво ще има.
Тарик мам ако искаш пиши да се разберем този път наистина да се видим  Party
Виж целия пост
# 397
escorial ,искрено ти се възхищавам за смелостта и възгледите за децата, family6
kaka_dora -ехе и трите #Crazy/браво на случайността Joy/
щастлива ,трябва и още как,вади се от посолството в Букурещ.
Вери, не е честно така да тормозиш съфорумките/вся смут в редиците,добре поне ,че Ескориал си призна/


п.п.Момичета,искрено се забавлявам с вас  bouquet
Виж целия пост
# 398
МИНЕрВАта , като гледам и на теб ти е време за бебе Wink 

Щоm казваш  Mr. Green
Виж целия пост
# 399
МИНЕрВАта , като гледам и на теб ти е време за бебе Wink 

Щоm казваш  Mr. Green

 #Silly doh smile3534
Виж целия пост
# 400
Вери, не е честно така да тормозиш съфорумките/вся смут в редиците,добре поне ,че Ескориал си призна/
Joy
Честно е, честно е...
Ескориал трябваше повечко да си потрае.  Joy
Виж целия пост
# 401
човек да не изпусне за малко от поглед Simple Smile
честито на всички бременеещи и леко ,и бързо да минава preggo ylinfant newsm30
Виж целия пост
# 402
хихиххи измислих даже ново заглавие:
Какво ли става в таз Канада, че всяка мама тук забременява
 Embarassed Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 403
Да, да, такова трябва да е заглавието на новата тема, като гледам какви бебета се чакат:)
Поздравления за всички мами и лека и безпроблемна бременност  bouquet
escorial, имате страхотно семейство и новият член още повече ще увеличи чара му!
shemet_neveroiaten, не ме замесвай в неприятности, аз тъкмо съм решила студентка да ставам WinkВсъщност дето се вика  на теб хем ти е ред, хем ти се пада!

Виж целия пост
# 404
Малей вие да не сте се заразили от американската тема Laughing
Лека и безпроблемна бременост момичета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия