да сте живи и здрави, останалото татковците да му мислят... 
Инка много си се разхубавила, а Боби толкова е пораснал
да сте живи и здрави, останалото татковците да му мислят... 



Не знам какво се оплакваш тортата е красива, снимката хубава, а свещичката не се вижда, че е 1ца. 














. Инка, споделям мнението, че си се разхубавила много и изглеждаш страхотни 

След: 
!
. Боби има същия автобус от месеци и е една от любимите му играчки
. Това е единствената сносна снимка с тортата, майка ми снимала една празна чаша на преден план пред Бо
.
Нещо да кажете, как сте, що сте, ...има ли бели мечки при вас
Бъдете здрави, ведри и спокойни майки и съпруги

Няма го бебето, появи се момченце 


С мъжа ми все си правихме майтап, че той е нашето момиченце
Сега съм се зарекла, че ще го подстрижа чак следващото лято, но къдрички едва ли ще му поснат пак Препоръчани теми