Греят ЮЛСКИте очички пред тортата със 2 свещички!/тема 141/

  • 32 145
  • 743
# 30
Честит рожден ден на малката Маги и голямата Тони    bouquet Hug да сте живи и здрави, останалото татковците да му мислят... Joy
Инка много си се разхубавила, а Боби толкова е пораснал  Heart Eyes
Виж целия пост
# 31
Честит рожден ден на Маги!  ura
Нели, да ти е все така сладка и красива рожденичката и вечно да топли сърцето ти!  Hug


Да ви покажа Боби с тортата. Разбира се тортата почти не се вижда  Laughing.
Много сте хубави!  Heart Eyes

Юле, да бяхте сложили тортата по-близо до Дарето. Гледам я милата как се е надигнала и източила напред  Heart Eyes  Не знам какво се оплакваш тортата е красива, снимката хубава, а свещичката не се вижда, че е 1ца.
Рали, нарочно отдалечихме тортата, че иначе много бързо духваше свещта  Mr. Green Иначе не ме е яд за единицата, като весел спомен ще си ми остане, няма да фалшифицирам снимката  Laughing
Виж целия пост
# 32
Честит рожден ден на Маги! Много детски усмивки и радост да носи на мама!

Честит рожден ден на Тони!

Шада, честита годишнина! Нека само положителни емоции изпълват сърцата ви!
Виж целия пост
# 33
Честит 2-ри рожден ден на Маги! Да расте здрава, умна и щастлива! baloni
Честита годишнина на Шада!   bouquet
Рожденика Бобо много е пораснал, а мама изглежда прекрасно!
Дари е много сладка на снимката, тортата изглежда много хубава и вкусна!  Джули, ти ли я прави?
Ноеми е много красива на снимката! Hug
Виж целия пост
# 34
Май не съм се отбелязала в новата тема и пропуснах няколко рожденика!
Да са живи и здрави Боби, Илия, Дари и Маги! Много весели игри и приключения!   bigdance2

Аз днес си купих топка за раждане и сега само си въртя дупето на нея. Обаче Никола ми е голяма конкуренция и иска да ми избута изпод мен и да се въргаля той на нея  Laughing
Виж целия пост
# 35
Добро утро!
Хайде на кафе!
Виж целия пост
# 36
Добро утро!

Благодаря на всички, които ми честитиха празника  Grinning

Дари и Боби са мноооооооого сладки  Heart Eyes

Инка ,  ти си разцъфнала бе жена  Simple Smile
Виж целия пост
# 37
Инка, наистина грееш!  bouquet
Миленче, раздуй малко повече за тая топка. На приницпа на Пилатес ли е?
Забраванке, мноого апетитно кафенце! Мерси! Wink
Виж целия пост
# 38
Върнах се, много съм изпуснала. Първо да поздравя рожденниците, да са живи и здрави Дари, Боби, Илия и най-вече снахичката Маги естествено Heart Eyes


Честито на Тони, много здраве и усмивки!
Шада, честита годишнина, още дълги години да сте взаимна опора и много да се обичате!
Аз съм точно на романтична вълна, сватбата беше уникална, в напълно народен стил, организирана перфектно и много романтична. Дени остана при баба си и дядо си (много е слушал), а ние се веселихме и си починахме, изобщо много съм доволна.

Чудни снимки видях, пак пораснали прекрасни дечица Heart Eyes
Заглавието е перфектно Peace

А, да не забравя, Купа хич да не се оплаква за пътуванията, че ако знае как и завиждам на преходите Wink
Виж целия пост
# 39
Много поводи за празнуване и честитки имало в нашата тема Simple Smile
Честит 2-ри рожден ден на Маги, Ели, Ива и Антоан! Да растат здрави, весели и игриви Heart Eyes
Честит Рожден Ден на Тонибарабони! Много щастие, късмет и лека бременност
Честит Рожден Ден на Симпатюхче! Пожеланията ми са същите - здраве, щастие, любов и много късмет
Честита годишнина на Шада! Още дъъъълги години в любов и разбирателство

Ако съм пропуснала някого, моля за извинение!

Ноеми, Дари и кавалерът Боби са прекрасни и много пораснали Heart Eyes. Инка, споделям мнението, че си се разхубавила много и изглеждаш страхотни Hug

Илия е с нова прическа. Вече не е "на мама момиченцето" Heart Eyes


Преди:    След:

Още снимки от рождения ден: http://picasaweb.google.com/natalykr77/Happy2ndBirthdayIlia?auth … RgCJfY7ere98iMLw#
Виж целия пост
# 40
запис
Виж целия пост
# 41
Честит празник и от мен на Симпатюхче   bouquet!
Астарта, Илия е като голямо момче с новата прическа  Heart Eyes. Боби има същия автобус от месеци и е една от любимите му играчки  Laughing.
Сложих снимката да видите Боби, вие мен ласкаете  Blush. Това е единствената сносна снимка с тортата, майка ми снимала една празна чаша на преден план пред Бо  Crazy.
Виж целия пост
# 42

Е не ти ли е малко неудобно от тоя "запис"  Crossing Arms Нещо да кажете, как сте, що сте, ...има ли бели мечки при вас  Mr. Green

Малко снимчици от РД на Маги
http://ketito.multiply.com/photos/album/72#photo=2

Лена  Heart Eyes
Виж целия пост
# 43
Първо, да честитя рожденните дни на Тони и Симпатюхче  Grinning Бъдете здрави, ведри и спокойни майки и съпруги  Wink



Астарта, Нели, чудесни снимки на прекрасни дечица  Heart Eyes

Астарта и аз като подстригах Бобо се чувствах по същия начин  newsm78 Няма го бебето, появи се момченце  Laughing
Виж целия пост
# 44
Честит 2-ри рожден ден на  Маги, Ели, Ива и Антоан!   bouquet
Честето и на големите рожденички Тони и Симпатюхче!  smile3525
Много са хубави снимките от рождените дни на Илия и Маги, личи си, че дечицата много са се забавлявали, а и доста подаръци са получили  Peace
Астарта, и аз подстригах Живко и след това се чувствах много кофти, дори вечерта малко си поплаках  smile3518 С мъжа ми все си правихме майтап, че той е нашето момиченце Wink Сега съм се зарекла, че ще го подстрижа чак следващото лято, но къдрички едва ли ще му поснат пак  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия