Греят ЮЛСКИте очички пред тортата със 2 свещички!/тема 141/

  • 32 145
  • 743
# 585
Честит празник на днешните рожденници!

Ейнджъл, страхотна торта, подобаваща за рожденничката!   bouquet

Ние с Лорка вече сме добре, подействаха бабините илачи! Вчера ходих до яслата, да проверя какво става там с великия ремонт. От вчера вече работи и приемат децата. НО директорката ме "зарадва", че евентуаааално от 9ти август ще я вземат Лорка. А аз трябва да съм на работа вече. Говорих с шефа, направи ми жест и сам предложи август да съм до обяд на работа. И вече сме разпределили бабите по седмици да се редуват, майка ми ще идва и тя, и така. Щеше ми се аз да я водя и връщам, ама това е положението.  Confused Дано поне лесно и бързо да се адаптира, чеее много ще го мисля.
Виж целия пост
# 586
Честит рожден ден на Кристофър-Рангел и Тома!   bouquet  bouquet  bouquet

Момичета, можете ли да ми препоръчате свестен педиатър в района на 29 ДКЦ? Гоце Делчев?
Виж целия пост
# 587

Най-после направихме партито за ден ден на Емо, с доста закъснение, но все пак стана...

http://www.facebook.com/profile.php?id=1509996878&v=wall& … =126952423985683#!/photo.php?pid=279640&id=1738565604


........... az снимките на Емчо ги разгледах (много сладък и много готина торта), но линка който си пуснала е с профила на George Kritswtakis  newsm78  Joy  Joy - ама Емо е по-симпатичен  Sunglasses

п.п не ми звъннах от яслата , явно е заспал там, ще отида в 16:30 да го взема. Аз откачих -едно ми е странно  newsm78, чистих, мих чинии, гладих, ходих до магазина, лакирах се .................и ся какво. Мислех си, че ще си почина, пък сега не ме свърта. Пуууу угода нямам  Crazy
Виж целия пост
# 588
 iucka, благодаря, че ме светна. Какви съм ги объркала пак, не знам. Ето новия линк:

http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?aid=17029&id=1738565604

Не знам какво става, но не мога да го поставя добре тоя линк, не го подчертава целия. newsm78
 
Виж целия пост
# 589
На мен не ми се отваря..
Виж целия пост
# 590
Освен да влезеш в профилами, ако се отваря, де, и да идеш на снимките ми.
Виж целия пост
# 591
трябва да махнеш удивителния знак по средата от линка
Виж целия пост
# 592
Благодаря ти много Маякуб. Друго си е да знаеш....
Виж целия пост
# 593
Честит празник на днешните рожденици, да са живи и здрави!

Ейнджъл, тортата наистина е много красива, както и рожденичката  Simple Smile, поздравления!

Емо е голям сладур  Heart Eyes

Вчерашната тема за децата ми беше много интересна и на мен  Hug

Юцка, дано бързо свикне Мики с яслата.

Ние си купихме билети да си идваме в БГ края на август Simple Smile Можете ли да ми препоръчате къде да отидем на почивка, иска ми се някъде по Южното Черноморие, но не съм ходила натам отдавна и не знам кой град да си избера  newsm78
Виж целия пост
# 594
Купа, аз съм за Лозенец Grinning
Виж целия пост
# 595
Честито на днешните рожденици!!!
Благодаря за пожеланията,не сте ни забрави ли.
Ето малко снимки на Гери http://frigovasi.snimka.bg/other/geri.374697.19836863
Новото при нас е ,че чакаме бебе януари .
Виж целия пост
# 596
Мариана, много е пораснала малката сладурка! Да ви е жива и здрава. Честито за бебето, лека бременност и още по-леко раждане ти пожелавам Hug
Виж целия пост
# 597
Честит празник на днешните рожденници !   bouquet
Виж целия пост
# 598
Мариана, честито за бебето!   bouquet Много е пораснала Гери!

Гледам всички снимки, да знаете, просто може да пропусна някой без да искам!
Виж целия пост
# 599
Ние сме добре с Вики. Откак баба й е при нас да помага се родих, хора. Това учителската отпуска е велико нещо Laughing Сега и за срещички по дамски и за молове ми остава време.

Ейнджъл, ти просто ми скри шапката с тази торта. Страхотна си я измайсторила. А малката рожденичка е много хубава. Да ви е жива и здрава.

Това с малката разлика и караниците между децата смятам да го избегна и да не си го причинявам. Аз лично предпочитам по-голяма разлика между децата. Пък и като си помисля, че сама ще си ги гледам, все отлагам във времето. Ние с брат ми имаме 6 години разлика и никога не сме се били или карали, а още по-малко пък за играчки. Имам време да си поживея още аааааз, за вас не знам. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия