Греят ЮЛСКИте очички пред тортата със 2 свещички!/тема 141/

  • 32 145
  • 743
# 615
Честит рожден ден на Симона ,Бобо и Пепи!Да са живи, здрави и много послушни.

Благодаря за пожеланията момичета!
Гери също пие от обикновена чаша,ще се научи пробвай.
Виж целия пост
# 616
Дея пие от обикновенна чаша /по-рядко/, както и от пластмасова бебешка чаша с 2 дръжки. Иначе сме с шише със сламка /от тези, които се огъват и се затварят с капаче/.
Вариант, който прилагахме още миналата година е пиенето от спортния тип шишета - минерална вода с накрайник "биба". Девин имат такива и са даже по-малки от половин литър, тъй като другите мин. води, които са си баш "Спорт" не са подходящи за деца.

Лека бременност на Мариана  Simple Smile /все забравях  Embarassed/
Виж целия пост
# 617
Честит рожден ден на Симона! Нека е все така чаровна и усмихната, да радва мама и тати и да е една добра кака!

Честит рожден ден на Бобо!

Честит рожден ден на Пепи!

Ангелче тортата е страхотнаааа, а рожденничката прекрасна!

Марияна, лека бременност, още по-леко раждане и здраво бебче на финала! Разбрахте ли пола?
Виж целия пост
# 618
Честит Рожден Ден на Симонка, Боби и, разбира се, Пепи! Да растат здрави, весели и все така слънчеви!


Мариана, честито, лека бременност и здраво бебче на финала  bouquet

Ние сме на морето. Илия е възхитен от водата, през цялото време на плажа е в морето. На Царево сме, но плажът тук не ни хареса и днес ходихме на Арапя. Утре сме на Нестинарка и после ще решим кой от двата плажа ни допада повече. Иначе градчето е спокойно, няма много туристи и ни е добре Simple Smile. Снимки не мога да гледам, отново заради безжичния интернет Tired

Илия също пие от обикновена чаша от много време насам. Освен това вече мога да се похваля, че нямаме изпускане, нито по малка, нито по голяма нужда. Само нощния памперс остана. И не на последно място, започна да дърдори, все още неразбираемо, но поне се опитва. Дори пее "Мама ми купи днес"  Simple Smile
Виж целия пост
# 619
Честит рожден ден на Маги !  newsm59 Да е много здрава и щастлива малката чаровница Simple Smile /Приятно изкарване, Елика. Ние няма да се класираме/

Честит празник и на Стефан !  nbirthday
Виж целия пост
# 620
Честит рожден ден на Маги и Стефан!
Желая им много здраве, щастие и прекрасно детство!





Честит рожден ден и на Ясмин на Майра!


Ние вчера изкарахме страхотно, децата още спят, а вчера от вълнение станаха много рано, особено Пепи Simple Smile
Благодаря ви за прекраснитев поздрави, дай Боже всички да сме здрави Heart Eyes
Качвам снимки сега.
Виж целия пост
# 621
Честит РД на Маги, Стефан и голямата кака Ясмин! Да имат щастливо детсво!   bouquet

Благодаря ви за милите пожелания.
Изкарахме много хубаво на РД. Бяхме в клубчето до 12 часа през нощта. Симона не искаше да си тръгваме. Накрая вече в къщи от умора и превъзбуда изпадна в изтерия и много трудно я приспахме. Но, днес се субуди и като си видя всички играчки и забравихме, че имаме дете вкъщи.

Ето малко снимки от ФБ
Виж целия пост
# 622
Честит рожден ден на Маги, Стефан и на Ясмин! Да са здрави и умни!

Мариана, лека бременност и спокойно раждане ти пожелавам! Чудесна новина!

Ех, как завиждам на всички летуващи! Така ми се ходи на море, но към 20ти август чак май ще ни огрее! Дано!
Виж целия пост
# 623
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА МАГИ, ЯСМИН И СТЕФАН! ДА РАСТАТ МНОГО ВЕСЕЛИ, УМНИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА!
Виж целия пост
# 624
Честит празник и на Ясмин ! Да е жива и здрава !  newsm59
Виж целия пост
# 625
Честит рожден ден на Маги и на Стефан!

Благодаря ви за пожеланията за моята голяма дивотия  Wink
Виж целия пост
# 626
 Честит Празник на Ясмин, Маги и Стефан !  bouquet

 Момичета, благодаря за съветите за шишетата, но Йоанна все още и една дума не казва и ако е жадна не може да ми каже да й налея и затова си караме на чаши и шишета, а й така като се търкалят около нея си пийва по- често. Другото, което е, че е свикнала да заспива с шише вода ( с твърдия накрайник) и си го дъвче докато заспи. Просто изход засега не виждам, в смисъл изход без драми, защото ако й отнема вечерното шише определено ще има драми...... Tired
Виж целия пост
# 627
Симпатюхче, ами не й го отнемай. WinkЯвно го има като биба. САми трети ден спи без нея, но затова пък заспива със сапуна.  Mr. Green

Да са живи и здрави Стефан и Магдалена! МНого весело детство и щастливи родители!  bouquet
Виж целия пост
# 628


Да ви почерпим най-после Simple Smile
Виж целия пост
# 629
Честит Рожден Ден на Маги, Стефан и Ясмин! Желая им щастливо, слънчево и много усмихнато детство!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия