
Ние сме в Стара Загора на път за морето. На Николета й действа много стимулиращо
Измисли си стихче "Осем девет, мляко с грис
", което вчера беше заменено с "Осем девет, кисело мляко"
Вчера като бяхме в колата и баща й нещо ни раздруса. Николета се обади "Внимавай, мило"








Габи и тя вече си плува сама в басейна от 2-3 седмици, но с ръкавелки, не с пояс 

Много ми е мило и се трогвам всеки път, защото аз не пиша, но гледам да ви чета редовно! 

Стига с тоя продавалник 
Но там има компания от братовчеди и е много доволна. Все пак планирам в края на седмицата да се отнеса натам, че е много хубаво
Вклбючвай се по-често!
Есенните най-вероятно ще ги купувам 24.
Абе големи философи тези деца. Сега се сещем, че на тази възраст Пепи доста говореше. А сестра му не иска
Препоръчани теми