Греят ЮЛСКИте очички пред тортата със 2 свещички!/тема 141/

  • 32 145
  • 743
# 690
Честит рожден ден на Сами! Да е жив и здрав, умерено палав и голям късметлия!
Хубав празник!


Виж целия пост
# 691
Честит рожден ден на Сами! Да е жив и здрав, усмихнат и щастлив и да расте умен, забавен и все така чаровен!
Виж целия пост
# 692
Честит рожден ден на Сами!Да е жив и здрав,да расте умно и весело момче Heart Eyes
Виж целия пост
# 693
Честит Рожден ден на Сами, да е много весел, щастлив и безстрашен в банята  Grinning
Виж целия пост
# 694
Честит рожден ден на Сами! Да бъде много здрав, весел и любознателен  Hug Весел празник   bouquet
Виж целия пост
# 695
Благодаря ви момичета, много сте мили HugОле, напредваме! Mr. Green Ще е тежка вечер, поканих свекърите, та ще дойдат. А аз не мога да бъда лицемерна...
Виж целия пост
# 696
Честит рожден ден на Сами!  bouquet
Виж целия пост
# 697
Честит рожден ден на Сами!  bdbaloni Нека е много здрав, умерено палав и да ви дарява с много радост! Весело изкарване на празника!

Меги ходи втора седмица на ясла, трудно свиква, но очаквах, че ще е по-зле и въобще няма да мога да я оставям. Втори ден остава да обядва, но не й понася. Аз се върнах за 10 дена на работа да ми актуализират заплатата и си пуснах платен отпуск. Повишиха ме със същата заплата, а септември се очаква да ни пускат всички в неплатен.
Виж целия пост
# 698
Дени, да ти е жив и здрав рожденника, много да се гордееш с него  Hug  bouquet
Честит рожден ден и на Сакси! Желая ти прекрасни моменти, много незабравими мигове и семейно щастие! Hug  bouquet

аз не пиша много, само чета, нямам много време.....Иначе сме добре, Мати изкара някаква настинка и сега съм болнични, гледаме се у нас, така си правим програмата, че да избегнем сборната група в яслата, че нещо хич не му понася  ooooh! така или иначе следващите 2 седмици е на ясла, живот и здраве... Praynig
започна да казва думички, вече е по-"разбран", по-добре се контактува с него и е много артистичен  Heart Eyes
друго ново няма при нас...
Виж целия пост
# 699
Дени, да ти е жив и здрав рожденикът! (пиша специално след твоята покана  Embarassed ) Да те радва много и да намалите локвите и у дома!  smile3550
Виж целия пост
# 700
В последните минути на днешния ден да кажа и аз:
bdbaloniЧестит рожден ден на Сами  bdbaloni! Да е жив и здрав и да носи много радост на цялото семейство.  bdbaloni
Виж целия пост
# 701
Дени, честит ти рожденик!
Желая му много щастливо детство, да топли винаги сърцето ти и да ти дава много поводи за гордост и радост!
Честита и годишнина, да живеете в хармония, уважение и любов!


Дано не съжалиш за свекърите и всичко да мине добре този път!

Киса, много ми е мъчно и тъжно да чета за подобни ядове в работата  Confused Дано все пак се развият по-добре събитията наесен  Peace
Мая, дано Мати не пипне нещо, че рожден ден идва Mr. Green трябва да е здрав и палав!

Аз напоследък хич не се разписвам в темата, сигурно понеже много усилено следях темите за пазаруване в La Redoute  hahaha Но разпродажбата им вече мина, ще мога да си отдъхна и да пиша по-често  Mr. Green

PS Хаха, Инка също се включва в последните минути  Laughing Браво, вредихме се двечките  Joy
Виж целия пост
# 702
Благодаря още веднъж за пожеланията.
 Явно денят за Сами е бил много тежък. Всичко беше ОК, докато не дойде ред за сън. Час и половина рев, жега в неговата стая, показват се баби на вратата. Към 11 му пуснах "Франклин" и се успокои. Ужасно беше. Познайте колко стоях на масата. В яслите също имаше торта и утре ще пусна снимки. Отивам да мия чинии. Затъжих се, защото на всичко отгоре цял ден нямахме вода.
Виж целия пост
# 703
маякуб, благодаря много за хубавото пожелание  Hug Цеувки на Мати!  Heart Eyes

Ние най-после пристигнахме при майка ми и съм много доволна. Тук поне има кирилица и ще мога да пиша от време на време  Laughing Градът е пълен с фонтани и разходката с яна днес беше малко прилючение  ooooh!
Виж целия пост
# 704
Привет от морския бряг!

Честито на всички рожденници, които съм пропуснала Simple Smile

Хотелът (апартхотелът всъщност) се оказа много добър. Имаше смисъл от ранните записвания, защото цените са скочили. Сезонът е доста активен.

Николета за разлика от басейните се радва много на морето и плува сама с пояс. Излезе и лека слънчева алергия макар да я мажа постоянно с 30 фактор и да е на сянка. Между 11.30 и 16.00 сме в стаята. Трябва ли да се ограничава храна? Много смешно казва някои думи "пахън" = пясън, 'посян'=пояс, 'паж' = плаж. И командва. Казва на баща си "Тати иди сипи 'да'(вода) бахъна (басейна).  Да си призная аз я уча да ходи и да иска от Пепи неща  Embarassed

Гнидка, и аз се учудвам за номерацията. На Николета й взехме 23 номер сандали, но са й големки. 22 са й точно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия