През СЕПТЕМВРИ сме родени, всичките послушни и засмени!

  • 31 730
  • 737
# 165
Поспаланче-ЧРД-да си жива и здрава!!!!
Виж целия пост
# 166
Честит рожден ден и от мен,Поспаланке!
Виж целия пост
# 167
Поспаланче  bouquet newsm59 - мноого здраве и щастие ти пожелавам Hug
Утре съм на преглед.Добре сме иначе,вече сме във Варна Simple Smile
Виж целия пост
# 168
Здравейте-само набързо че отдавна не съм писала.Щеме линчувате скоро ми се струва Mr. Green

Добре сме ходим на ясла и обичайното около нас.Караме колело вече и то със 16 цолови гуми.Ходихме си на моето село при баба ми и дядо ми з 2 дена и беше голям кеф.За сефте видя трактор и естествено беше първа шпага качен горе на машината.Същото и за магарето,а кокошките горките сигурно съжаляват че са се родили кокошки Joy Joy Joy

Много добре изкарахме на село.Аз съм на новата работа вече 3 седмица,идеално е в сравнение с предния ужас.Скоро ще пусна снимки Peace
целувкина всички,празнуващи и непразнуващи Mr. Green  bouquet
Виж целия пост
# 169
И аз скоро нв съм писала по-обстойно...
Нашия татко си дойде,но след месец започва работа в Пловдив...та мсилим да видим няколко месеца как ще са нещата и ако всичко е ок,с Косе и ние да се ориентираме натам,макар,че си нямам на идея къде ще го вмествам в градина там...
Косе приключи с яслата,септември направо на градина,сега 1 месец дивее из дома,след седмица-две ще до водим на море.
Ани-ама как чак сега му показахте трактор,че и животни,децата на село са много щастливи.
Косето най-обича да язди пуйките,а селскостопанските машини са му слабост,показва ми ги и обяснява кое какво прави.
Виж целия пост
# 170
Момичета, благодаря на всички за хубавите пожелания и цветя!
Ками, ще прецените как е най -удачно и нещата ще се подредят. Сигурно е по-трудно с градините наистина, но вярвам, че ще намерите решение.
Ани, най-после се се появиш. Много хубаво, че си доволна от работата.
Да ви кажа децата ви са просто късметлии, че могат да се порадват на животните, тракторите и т.н. Ние като нямаме село, само по картинки ги гледаме и тук там по пътищата като тръгнем да пътуваме. Мисля, че това е много ценно за дечицата.
Имаше някаква публикация за децата в америка,които казвали че ягодите растат в мола....Опасявам се, че и ние лека по лека вървим натам  Sad

Спорен ден на всички!
Виж целия пост
# 171
То вярно натам сме тръгнали. Добре, че на кутиите с мляко рисуват крави, та обяснявам откъде е дошло млякото. И ние нямаме село, та затова Дани не оправя кое е коза, кое кон, кое теле... Сега като ходим на пикник на Кремиковци често виждаме животни, гледат и коне за езда там, видяхме крави отблизо  Laughing А горе на манастира има кокошки и петли и като се залепят на оградата да ги хранят с трева няма тръгване. Whistling
Виж целия пост
# 172
То вярно натам сме тръгнали. Добре, че на кутиите с мляко рисуват крави, та обяснявам откъде е дошло млякото. И ние нямаме село, та затова Дани не оправя кое е коза, кое кон, кое теле...

И ние така.
Вие със селата ,че поканете ни,де. Mr. Green
Виж целия пост
# 173
Поспаланке, бъди здрава и много много щастлива! от здраве да не се оттървете цялото семейство   bouquet

Ани-ама как чак сега му показахте трактор,че и животни


Ками, то в центъра на Варна, нито пък в кварталите къде да види трактор  Joy Joy да не говорим пък, че градските деца може и да не правят разлика между комбайн и трактор ... а пък да се качат в ремаркето на трактора - ще си е цял кеф  Laughing за нас си е смешно, ама за тях си е цяло изживяване  Mr. Green

Вилиан, да ви поканим в наше село някой път, като си ходим  Laughing

Ками , в градините си е голям проблем с местата ... в централната част около вас - абсурд. Може да се провери в по-отдалечените квартали дали има някъде места, не че в Пв са големи разстоянията ... за сметка на това има частни, но пък е въпросът колко печелят родителите и колко могат да платят  Crazy
Виж целия пост
# 174
Ох Веси направо не знам...то тук с какъв зор го вкарах...то да знаех кога ще се местим,пък то...за сега сме решили да видим до кам 1 година как са нещата,макар,че моя се амбицира и започна с ремонтите вече...
А Жорката в коя градина е-някъде в квартала ли?
Виж целия пост
# 175
Имам приятелка, която са кореняци софиянци. За първи път видя село на 15г, когато отидохме на моето. Та пристигаме ние и вечерта отиваме в селския магазин да купим хляб. Влизам аз, а тя ме чака отвън, след малко тича към мен и вика "Бързо, Тейче, идва стадо бикове" Shocked. Аз я гледа и започвам да обяснявам, че това е невъзможно, на три села има един бик и той не е в нашето. Излизам, гледам, прибират кравите от паша. Почвам да се смея, а тя ме гледа жално и ми казва, ама как ще са крави като имат рога hahaha.
Виж целия пост
# 176

Вилиан, да ви поканим в наше село някой път, като си ходим  Laughing


Ти само свирни да видиш дали няма да дойдем Heart Eyes
Виж целия пост
# 177
Слава богу имаме село на което да я водим,макар не и често Simple Smile - също като ходим на почивка често избираме места тп селски туризъм..Ема много се радва на животни - чак трепери от радост от милото и всичко иска да пипа ooooh!
Виж целия пост
# 178
Брейййй,голяма тема на разговор отворих сега с тея трактори и тва село...Идвайте народе,айде.земайте по една палатка и ви мятам в градината при пипера да спите hahaha Joy Joy Joy И хич не се смейте има място за всички-3 дка градина има Mr. GreenЧе и мотички за всички има,ще ви уредим с по една.Между другото Влади вади картофи с една малка от мойто време с която аз копаех,сега е той наред Peace
Виж целия пост
# 179
Ани-бани,хич не можеш да ме уплашиш със селска работа.  Naughty Едно време като имахме село съм вършила какво ли не-копала съм и съм брала царевица,картофи,боб,тютюн/това съм го и низала/,ягоди,рязала/вързвала/брала лозе,варила съм ракия,тоарила съм бали със слама,овце и крави съм гледала,зимнина съм правила.....И като казвам работила имам в предвид "на къра" т.е. на полето.Иначе и нашата градина беше 2,50дка.Ама те добружанци са такива-няма почивка при тях!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия