- мноого здраве и щастие ти пожелавам 




да не говорим пък, че градските деца може и да не правят разлика между комбайн и трактор ... а пък да се качат в ремаркето на трактора - ще си е цял кеф 
.
- също като ходим на почивка често избираме места тп селски туризъм..Ема много се радва на животни - чак трепери от радост от милото и всичко иска да пипа
И хич не се смейте има място за всички-3 дка градина има
Едно време като имахме село съм вършила какво ли не-копала съм и съм брала царевица,картофи,боб,тютюн/това съм го и низала/,ягоди,рязала/вързвала/брала лозе,варила съм ракия,тоарила съм бали със слама,овце и крави съм гледала,зимнина съм правила.....И като казвам работила имам в предвид "на къра" т.е. на полето.Иначе и нашата градина беше 2,50дка.Ама те добружанци са такива-няма почивка при тях!!!! Препоръчани теми