На 19 години съм и мисля,че мога да преценя нещата как стоят отстрани.
Абстрахирайте се от това,че Зизу ми е майка....
Значи не мога да приема,че човек може постоянно само да намеква и да не говори директно.
Не смятам,че форумът е място, на което трябва да си намекваме определени неща.
Би трябвало като си анонимен да си по-смел, а не да правиш някакви супер явни намеци. Съжалявам,но точнот така стоят нещата..
Колкото до госпожата Дита.. Много се извинявай, с цялото ми уважение като към по-възрастен човек, но не сте права да действате по този начин. Значи ние не сме тук някакви глупави хора за да не се сетим за намеците ви.
Колкото до това,че темата (Зизу и Плами ви канята на мегдана... ) е била простотия, в крайна сметка живеем в 21 век.. И на много хора се хареса въпросната "простотия".
А има и друго, Бел си отделя от времето да направи темата, която е с всеки изминал път все по-хубава, и накрая вътре се пишат неща, които не би трябвало. И вместо в тема за изказване на мнения за сериала и забавление се превръща в "Заяжданица".
И накрая ще кажа,че дори няма да се извиня, ако съм засегнала някого...
Браво миличка
, много си ми умничка! ТОЧНО!!!

ЩЕ КРЕЩЯ, ДОКАТ МЕ ЧУЙТЕ ! 

и .........
..... и заради прекрасния ни филм с очарователните Сабиха и Галип се 