и от мен. Пожелавам ти само хубави неща да ти се случват.
.
, но пък ми беше приятно да изчета няколко странички, доста позитивни
, да погледам снимки.
. Буквички пишеше миналата година десетина, но ги свърза с името на даден човек. Напоследък и не се занимавам много с нея , защото Нора веднага идва , започва да се бута и да къса. Освен това и няма време вечер - вечеря, къпане, приспиване и т.н. Събота и неделя гледаме да сме навън и така. Сега четем за човешкото тяло , доста е впечатлена.
, обичащите се, бременеещите!
Тези дни правим опити да спим самостоqтелно w спалнqта, а децата w детската, води до доста ставане и шмиткосване по нощите, много моля за извинение, че не честитих навреме.
ей такива хубави работийки!
.
.

Някой да иска плюшковци? 
/, записахме си гарджето на танци и англ.език, и май това е.





Препоръчани теми