Много да те радва сладуранката! 
Предписа ѝ някакво лекарство като последна алтернатива, и това без да може да каже на какво се дължи и от какво е предизвикана тази пъпка. Лекарството не взех (не одобрявам лечение, без да са известни причините за заболяването), а и при нея повече няма да отидем. Видях, че Шамански я уважава, но разни хора - разни идеали.


! Бързо да идваш тук да те почерпя
!
искате ли да ви дам координати на опитни майки и консултантки от вашите градове, може да имат идеи за справяне с нещящите да сучат бебенца. За Сопот може да пишеш на Янтра или Микки, а в Пловдив е Бу, може и на Else да пишеш
Далче, предимството е, че и други могат да се осмелят да къпят Стас, тая кофа на мен ми беше страшна само като я погледна! 

) жена и добър специалист.


! Трябва да се търсят алтернативи, прецених, че тази е чудесна такава ! 
Пробвай да кърмиш спокойна в тихо и затъмнено помещение на голо /т.е. и двете да сте голички; за да те усеща/.

Явно вече сте започнали с опитите да махнете пампата - успех; дано бързо да свикне
пък още по бързо да и пробият зъбчетата
И у нас положението е същото - зъбоникнеж и на двете деца; ревове и тръшкания; УжасТ...
.
че все се комбинирам с някой; все още не съм се престрашила сама да си напоръчам едно хубаво
Аз да си кажа, като една безотговорна майка, си къпах дЙетито в морето и го държах без пампа под чадър 
; ако беше така щеше ли да те оставя така да се отчиташ
Пък за гърдите си е гадно да са ти големи, съгласна съм

! Все пита къде са ми онези гащи, еди кои си чорапи и любимата риза
. ...
. На подобни въпроси отговора ми е "В хладилника" или "В съседа". Да видиш как се отучи да пита. Очаква като отвори гардероба и блузата да му свирне
. Имам претенции за добре подреден гардероб и всичко се вижда, ама не и от мъж ми
.
. 


в момента ги чакам да пристигнат 

Препоръчани теми