предстои ми хистероскопия - да поговорим

  • 215 725
  • 766
# 405
Защо да не може, аз като се събудих си го поисках и ми го дадоха, бях им го оставила на влизане в операционна.
Виж целия пост
# 406
Здравейте, ако на някой му предстои хистеро в МБАЛ Надежда нека да сподели повече инфо

Искат ПКК и кръвна група, направление от личния лекар, в к-т 2 ми попълниха лист история на заболяването, подписах информирано съгласие и анестезиологичен лист. След това дойде санитарка да ме вземе, минахме през касата да платя, после в ст.24 се събличаш и обличаш синя  нощничка, шапка и калцуни, оставих си багажа в едно гардеробче. Дават телефон- вземи си го. И ме качиха горе, направиха ми ЕКГ и ме вкараха в операционната, после добре си поспах и се събудих в реанимация. Там си постоях да 4-5 ч. следобяд. Дойде  доки каза какво се видял при хистерото и ме пуснаха да си ходя.
Няма нищо страшно и притеснително, след хистероскопията не съм имала никакви болки, имах слабо кървене няколко дни. Не се притеснявай!
Виж целия пост
# 407
Здравейте, аз съм нова в форума и бих искала да ви попитам нещо  Embarassed - значи на мен ми направиха цветна снимка на маточните тръби и слава богу те са ок, но на епикризата пише неравни очертания по кухината на матката? Това означава ли че само с диагностична хистероскопия може да се разбере какви са тези очертания или може да се установи и със ехографски или ултразвуков преглед newsm78
Виж целия пост
# 408
Здравейте, ако на някой му предстои хистеро в МБАЛ Надежда нека да сподели повече инфо

Искат ПКК и кръвна група, направление от личния лекар, в к-т 2 ми попълниха лист история на заболяването, подписах информирано съгласие и анестезиологичен лист. След това дойде санитарка да ме вземе, минахме през касата да платя, после в ст.24 се събличаш и обличаш синя  нощничка, шапка и калцуни, оставих си багажа в едно гардеробче. Дават телефон- вземи си го. И ме качиха горе, направиха ми ЕКГ и ме вкараха в операционната, после добре си поспах и се събудих в реанимация. Там си постоях да 4-5 ч. следобяд. Дойде  доки каза какво се видял при хистерото и ме пуснаха да си ходя.
Няма нищо страшно и притеснително, след хистероскопията не съм имала никакви болки, имах слабо кървене няколко дни. Не се притеснявай!

И моята хистероскопия мина, loriana е описала всичко много точно, споделям същото  Peace
Виж целия пост
# 409
Здравейте, аз съм нова в форума и бих искала да ви попитам нещо  Embarassed - значи на мен ми направиха цветна снимка на маточните тръби и слава богу те са ок, но на епикризата пише неравни очертания по кухината на матката? Това означава ли че само с диагностична хистероскопия може да се разбере какви са тези очертания или може да се установи и със ехографски или ултразвуков преглед newsm78

Може би лекуващия ти лекар би могъл да каже най точно, но според мен ако е можело, до сега е щяло да се види на ехограф  newsm78
Виж целия пост
# 410
  Момичета , на мен ми предстои също...
Искам да Ви питам   с /без   направление и колко струва процедурата .Доплаща се май ...
Виж целия пост
# 411
Ot 350lv do 600 zavisi dali e diagnostichna ili operativna .
Виж целия пост
# 412
Има ли някой за този петък записан за хистероскопия?
Виж целия пост
# 413
Здравейте момичета  Hug Имам един въпрос - Колко време след хистероскопия е нормално да зацапва??? Моята беше в Понеделник- 14.10.2013, преди седмица -махнаха ми полип. Още имам леки пробождания ниско долу, от време на време имам някакви парченца (когато отида да чишкам). Леко розово е много оскъдно, без промяна от началото до сега, но го имам. Малко се притеснявам. В Сряда съм на преглед, но до тогава ще го мисля само...... Heart Eyes
Виж целия пост
# 414
Здравейте момичета  Hug Имам един въпрос - Колко време след хистероскопия е нормално да зацапва??? Моята беше в Понеделник- 14.10.2013, преди седмица -махнаха ми полип. Още имам леки пробождания ниско долу, от време на време имам някакви парченца (когато отида да чишкам). Леко розово е много оскъдно, без промяна от началото до сега, но го имам. Малко се притеснявам. В Сряда съм на преглед, но до тогава ще го мисля само...... Heart Eyes
На мен ми прицапваше около 12-13 дни след хистерото,даже след промивката ми се засили.Нормално е не се притеснявай Simple Smile
Виж целия пост
# 415
Здравейте, имате ли представа колко време след хистеро можеш да ходиш на басейн, че ми предстои ходене ноември?
Виж целия пост
# 416
Здравейте, имате ли представа колко време след хистеро можеш да ходиш на басейн, че ми предстои ходене ноември?
Изчакай поне да премине следващия цикъл.
Моята хистероскопия беше юни месец и тогава попитах същото, но за плажа и морето. Лекарката ми каза, че трябва да е минал поне 1 цикъл  Peace
Виж целия пост
# 417
Един ще е минал със сигурност до тогава, но се чудех дали е достатъчен  newsm78
Виж целия пост
# 418
 Hug
Здравейте момичета  Hug Имам един въпрос - Колко време след хистероскопия е нормално да зацапва??? Моята беше в Понеделник- 14.10.2013, преди седмица -махнаха ми полип. Още имам леки пробождания ниско долу, от време на време имам някакви парченца (когато отида да чишкам). Леко розово е много оскъдно, без промяна от началото до сега, но го имам. Малко се притеснявам. В Сряда съм на преглед, но до тогава ще го мисля само...... Heart Eyes
На мен ми прицапваше около 12-13 дни след хистерото,даже след промивката ми се засили.Нормално е не се притеснявай Simple Smile
Hug Много благодаря, аз съм си паника по принцип - сега се успокоих  Heart Eyes
Виж целия пост
# 419
Привет, момичета!
Чета ви от известно време, осмелих се и да пиша.
Предстои ми оперативна хистероскопия за премахване на полип (засега)на 25.11 в клиниката на Щерев, при д-р Андреева. От написаното за манипулацията във форума разбрах доста, въпросите ми са свързани най-вече със заплащането й. В клиника Щерев ми казаха, че оперативната хистероскопия по Здравна каса е на цена 755 лв без изследванията, които може да се направят и другаде. Доколкото разбирам споменатите платени от вас суми се движат в диапазона от 5.80 до 680 лв, в зависимост от клиниката, в която е извършена манипулацията.
Сигурно някоя опитна форумка ще ме посъветва да сменя клиниката ,за да ми излезе по-евтино (съвсем основателно, разбира се), НО...Отидох в клиниката, защото избрах д-р Андреева да бъде моята лекарка , която ще извърши ИКСИ по фонда за Асистирана репродукция. Разбирате, че решението да отида да се оперирам другаде не е толкова лесно, поне за мен.
Стана много дълго, но да си задам въпроса: Има ли между вас дами, на които да е правена оперативна манипулация при Щерев на тази цена? Може би аз не съм разбрала? А дано!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия