Аз съм декемврийска мама на мъж или на мадама!!! №6

  • 26 464
  • 691
# 240
Pipi, ФМ (късната ) се прави м/у 20 и 22 г.с.На мен лично моят АГ ми припоръча д-р Троянчев в Тримонциум,струва 60 лв.,но съм чак в петък.Иначе правят и в Селена-80 лв.,в Медикус Алфа при д-р Даскалов-90лв.,във ВМИ доц.Малинова (аз лично нямам мн добро мнение) и други-70 лв. и Торакс-за там не съм сигурна,но май е около 100 лв.,за други не се сещам.
Благодаря ти за бързия отговор. Като мине твойта ФМ драсни някои ред (може и на ЛС) да кажеш дали си доволна. Иначе в Селена ходихме миналата година за спермограма и бяха много любезни, а за Тримонциум-там някъде има клиника или?
Виж целия пост
# 241
Silvermist ,Данили беше написала че утре ще е при Марков.
Данили,успех мила утре на прегледа,ще видиш,че всичко ще е наред!
пипи7598 мисля че Мари беше казала,че ще ходят на Слънчев браг,ама тя да каже,може да бъркам.
iff2 честит мъж на теб!
Колибка,николинко,пратете ми имейл на ЛС за да ви пратя покана за фейсбука
Галка от Русе,честито и на теб за евентуалното момченце,дано се видим на Русенската среща.  Ама да ви питам аз-защо на сладкарница Неделя,пак ще трябва да ям торти  Mr. Green
Wondergirl според мен е хубаво да си пуснеш токсоплазмата,тя може и от плодове да я хванеш.Аз утре съм на ЖК да ми вземат и изследвания и ще искам да ми я пуснат. Знам,че не се поема от здравната каса.
 За йогата за бременни има доста инфо в нета-гледах някъде картинки и все се каня да я почвам (вкъщи).Ако искате ще потърся пак и ще пусна тук линк.
Виж целия пост
# 242
Ми пак съм бляла баирите  Joy

Нищо де - тя да си знае за утре бързо после да пише  Hug
Виж целия пост
# 243
Честита нова тема връщам  се назад да ви чета Hug
Виж целия пост
# 244
Ние ще сме тази година на Китен от 10 до 25август.
Данили, успех утре Hug
Пипи, приятно изкарване Hug
 Hug на всички!
Виж целия пост
# 245
Здравейте, някой може ли да ми каже добър лекар или клиника в Бургас където правят изледвания за Даун ултразвук, кръв урина. Искам инфо за момиче в 12 седмица което е отишло и не са и направили защото нямали техниката. Може би има места в Бургас където има модерно обурудване. Ако някой знае, моля да ми каже. Мерси.
Виж целия пост
# 246
Хубава техника имат в Дева Мария, кв. Ветрен. http://www.saintsofia.com/mbal/page/specialists/sid/e4e4b7fd5485 … 99a1dcd062e9a6d42
Добър гинеколог е Калчева, която обаче не работи със здравна каса т.е. само на частен кабинет, тя също има много добра техника.
Виж целия пост
# 247
Аз моята токсоплазмоза я правих в Германо Българската лаборатория която е срещу ВМИ,но мисля че е хубаво при тези стойности след време да си пуснеш и нови за по сигурно.
Ако може мамата дето пусна инфото за ФМ в Пловдив да каже  кой е най-добър лекар от всичките ако има инфо де че те са доста.
Виж целия пост
# 248
Хубава техника имат в Дева Мария, кв. Ветрен. http://www.saintsofia.com/mbal/page/specialists/sid/e4e4b7fd5485 … 99a1dcd062e9a6d42
Добър гинеколог е Калчева, която обаче не работи със здравна каса т.е. само на частен кабинет, тя също има много добра техника.
Мерси много за инфото Hug
Виж целия пост
# 249
Нашият малък катун ще ходи на Слънчв бряг, но няма да се засечем. Ние ще сме краят на Август/ началото на Септември.
Виж целия пост
# 250
 30god ,правят ли фетална там? Аз питах в Бургаската тема, понеже тогава ще съм две седмици не далеч от Бургас , но момичетата ми дадоха да разбера, че било по-добре да не ходя при Калчева.
Виж целия пост
# 251
Аз смятам, че Калчева е много добър лекар, имам лични впечатления, а и софийски лекари са ми е препоръчвали. Ходя в Дева Мария и там със сигурност правят ФМ, даже съм решила при кой лекар да отида, правят и запис на ДВД, което си е супер спомен WinkАко искаш координати за кабинета на Калчева или за Дева Мария ще ти ги пратя на лични, че стана като реклама.
Виж целия пост
# 252
Аз смятам, че Калчева е много добър лекар, имам лични впечатления, а и софийски лекари са ми е препоръчвали. Ходя в Дева Мария и там със сигурност правят ФМ, даже съм решила при кой лекар да отида, правят и запис на ДВД, което си е супер спомен WinkАко искаш координати за кабинета на Калчева или за Дева Мария ще ти ги пратя на лични, че стана като реклама.
на мен лекаря който ме следи по ЗК ми каза ФМ в 20 седмица при Калчева
но съм чувала че и в Девата др Миринчев май беше (за да съм сигурна утре ще питам дружката тя ходи скоро) бил един от най добрите в тази област
и аз още не съм решила при кой да ида въпреки че Калчева ми е съвсем наблизо до вкъщи все още се мотам с решението ама то пък и време има  Laughing
Виж целия пост
# 253
Миринчев не работи в Девата. Ризова е там, аз се колебая още между нея и Калчева, но има време до 20 седмица
Виж целия пост
# 254
Миринчев не работи в Девата. Ризова е там, аз се колебая още между нея и Калчева, но има време до 20 седмица
утре ще се поинтересувам и пак ще пиша мисля че Миринчев ми каза но не съм сигурна а за Ризова не съм чула нищо добро но това са само слухове все пак нямам лично впечатление от нея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия