Бг гари,Арабски летища,някой някого с усмивка посреща !

  • 50 184
  • 742
# 525
Добър ден,прекрасни дами!  newsm51 Само за минутка минавам да ви поздравя и да пожелая,лек и приятен,слънчев ден на всички!  smile3525
Виж целия пост
# 526
Здравейте момичета,
ние вчера правихме р.ден номер 3 на дреби  Laughing ,нали имаше един в БГ ,един само ние ,за да спазим датата и един с родата ,понеже вчера беше почивен ден и само тогава можем да се съберем всички.
Събрахме се в градината до нас,поне хлапетата се надивяха на воля ,мястото е оградено има и люлки та не се налага някой да ги следи какво правят.Прбрахме се към 23.30 ,когато вече застудя ,а дрехите на дребната не си личаха какъв цвят са били. Mr. Green

амалче каките много ти завиждат  Mr. Green ,и акзаха че,ако Енрике реши да направи концерт в Сирия и не ги заведа ,ще ми прочетат смъртната присъда. Mr. Green
Следиш ония сериал  newsm78 много смешно става  Laughing Laughing Laughing

теа дано ти се изпълни желанието ,пък може и на веднъж -с близнаци  Praynig

Котката ни се окоти преди 3 дни,тя всъщност е приходяща де,та ги окоти в градинката до беседката,2 дена ги държа там,онази вечер обаче ги вкара през прозореца на кухнята и ги скри ги в бюрото на каките. Mr. Green
Виж целия пост
# 527
Добър ден на всички!

аз за малко само. Чета, че много мило ме каните в темата да разкажа за бебка: тя днес става на 2 месеца и е в сезона на коликите и усмивките и издаването на звуци. За щастие усмивките са повече от коликите!
добре сме всички. появяването на това чакано бебе реши доста неща положително, а други промени неочаквано... Но всичко е добре и за добро. Важното е, че ние тримата сме добре.

Хванала съм нет-а на някои добри съседи - не знам кои са, Господ здраве да им дава, че пак има лееека спирачка - за да не разказвам и показвам много много ценното бебе.

тя е малка карамелена госпожица. Водим борба с килограмите - да наддава се иска.
Смеех се, че моят племеник нали е културист - той пък живее милият за единия кантар - да влезе в категория. така и бебето - за единия кантар живее.

Роднините от моята любима страна не знам защо ни занимават с едно семейство - разказвала съм за него, което има проблеми - то все разводи и раздели, тя взе децата, отиде при майка си, изоставеният мъж живя в къщата на свекърва ми, мъжът не се грижи... понеже не обича да работи, а ние не искаме да знаем... защо не ни разказват за едно друго роднинско семейство - без "иди- ела", но ясно тези проблемните са кахъра ...

Много поздрави, целувки и благопожелания за изпуснати поводи на хората от темата и на техните близки. Разделените - да се събират, а събраните - да се радват един на друг.
 
Виж целия пост
# 528
Добро утро и заповядайте на вкусна късна закуска:


Ние обикаляме с моята дружка от гиманазията, за това само не съм писала.

Иначе организирахме с хабиби кратко посещение до .... любимата ни Барселона, но чак след един месец ще идем. Нямам търпение, но от друга страна ноември времето там няма да е много френдли.  Thinking Макар че това как определяш дали времето е ок или не зависи и от мястото, в което живееш. Ето моята прияетлка - според нея тук в Германия  не е студено. Тя идва от Стокхолм и в сравнение с тамошното време и вятър тук  ѝ се стори много приятно   Crazy

Сафар, много е хубаво като се включваш да споделиш как е малката принцеса. Дано намираш повече време и добри съседи с интерент и за в бъдеще.  Praynig Hug

Амалче, наистина звучи глуапво тази организация, сигурно от мерки за сигурност, но щом е безплатен концертът е трябвало да предвидят, че ще има повече жеалещи да видят Енирке и Ко.

Поздрави и целувки на висчки  Hug


Виж целия пост
# 529
Привет, принцеси.   bouquet

Айа, наистина е субективно както времето, така и климата. Точно днес се пустосвах, че съм в страна с 4 сезона. Rolling Eyes Искам вчено лятооооооо. Laughing Оо, значи Барса, непременно чакам снимки!!!!
А за концерта освен това пред зрителите по-назад имаше и огромни дървета, щото беше в парк концерта, предполагам е по-евтино, че то хонорара на Енрике само трябва да го избиват от клиентите поне 1 година. Mr. Green

Сафарчик, дано наистина имаш още добри съседи (или по-точно несведущи) да се разписваш повече. Цитирала съм те на едноо място. Peace

Уго, е когато Енрике беше в Сирия са били още малки, та затова не са искали сигурно.  bowuu Дано пак намине към вас. Peace Честити ви котета, тая история не се ли повтаря няколко пъти вече. bowuu

Алверке, как капризна бе, толкова добричка изглежда. Heart Eyes

Теа, пожелавам ти да ти се сбъдне мечтата за двама малчугани. Но да знаеш, че е голяма лудница. Mr. Green Ни е вчера бяхме на детски РД, направо заспах като пребита - викаха, гърми една музика, а аниматорките вместо да гледат най-малките гледаха най-големите и аз като верен страж седях зад беба и дори до тортата не стигнах. #Cussing out

Ом Саед, върви ли обучението? Praynig Hug

АД, получи ли ми съобщението? newsm78

Ясминке, как си сега, с Карумче в къщи? Mr. Green Кажи де, ще започне ли да се заигрва сама моята? Поздрави майка си. Peace

Никито
, къде се изгуби?  newsm78

Гаричке, Еди, Лили, Катета, Люспа, Асатрта, Дуа и всички дружки Hug
Виж целия пост
# 530
Айа искам снимков материал от Барса . Grinning

сафар под нормата ли сте  newsm78 Дохранваш ли я  newsm78

амалче не питай,вече съм алергична към котки  Mr. Green ,ако някой иска подарявам ,само искам разноските за правоза . hahaha hahaha hahaha

Сутринта имахме екшън ,10 мин.преди да дойде бусчето раницата и я няма  Shocked Shocked Shocked ,търсим навсякъде ,да ама не.Звъня на каките  ,едната си забравила телефона в къщи,другата го изключила ,защото влезнала в училище.Звъня в дирекцията да я повикат ,за да я питам да не би случайно да знае къде  е ,докато я извикат обаче,понеже още не са били в класовете ,вече от немай къде започвам да ровя из шкафовете,намерих я в един от тях .Дребната взе да се хили и каза ,че тя вчера я е прибрала там . #Cussing out #Cussing out #Cussing out А преди това 10 пъти я питах ,дали я е носила някъде.
После се прибира от градина ,и си показва оценките на домашните -слава Богу ,не е наследила моят почерк,та има отлични. Пише новата домашна и заявява ,че ще учи много ,за да си отвори магазин за играчки  bowuu ,баща и и предложи да си отвори мол,така че ,сега ще учим за да имаме мол. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 531
Здравейте арабелки

влизам малко да се разнообразя, че едни неприятности са ме сполетели напоследък

АД, разсмиваш ме с всеки твой постинг, сигурна съм че госпожичките са много благодарни, че имат такава ад-ски остроумна майка, колкото и да се оплакват.

Уго, малкото чавесче е номер едно както винаги, но не разбрах този розов тоалет наистина ли е унифирма, или се майтапиш


Амал, хич не си пожелавай вечно лято. И аз преди мислех,  че това ми е мечтата докато тя не се сбъдна, и живях по година в две страни с вечно лято. Има много недостатъци, хеле ако топлото е съпътствано с висока влажност,, радвай се на четирите сезона, тъмън ти омръзне единия и идва друг.

Всички останали   Hug Hug Hug лека нощ
Виж целия пост
# 532


Добро утро момичета,
аз изпратих народа и заредих хлебопекарната .

лю розовата манта е униформена,иначе това под нея е по избор.Има си и синя манта,но всеки сам си избира какво да облече на детето.
Виж целия пост
# 533
Здравейте!

С баба и бебе съм у дома - време за нет.

Уго, здрасти! не сме под нормата, но на първата консултация педиатърката реши, че бебето е наддало малко и ни препоръча да отхвърлим храненето на режим - а да даваме, когато поиска, а също така и да дохранваме. При положение, че има мляко в излишък, просто прецених, че няма да дохранвам, все пак има режим на хранене, така че отидохме извънредно да я претеглят - пак на същия кантар - и вече е добре.  Ще понесе геройски втората ваксина - само да доставят анти-хепатитната, че сега пак е дефицитна стока.
Под нормата тя не е, но е в долната граница за килограми, а расте повече на височина.

Хайде поздрави сърдечни! до скоро!   
Виж целия пост
# 534
Добър вечер!Как сте,мили дами?
amal,да си призная,обучението малко съм го позарязала и ей така,между другото успявам да запаметя по някоя нова думичка..Но на хабибито така му секвам ентусиазмът,с който ми обяснява..,от моите безсмислени и абсурдни понякога въпроси..,че е вдигнал ръце от мен.. newsm03 Сега се"уча"да отговарям на въпросите с повишена трудност,който бебо ми"задава"..  smile3503
Уго,малката ти госпожица определено е голям образ..И колко перспективно мисли..Браво на нея! smile3525
Пожелавам на всички,лека и спокойна вечер!   love001
Виж целия пост
# 535
Момичета, имам нужда от вас! Пуснах питане в туристическия форум, но се сетих, че вие сте най-надеждният източник  Heart Eyes

Отиваме с една група в края на януари другата година на целево пътуване в Египет - Шарм-ел-Шейх (или както правилно се пише  Embarassed) и Синая.

Казаха ни обаче от препредадено от някого на другиго, че някога било имало мусонни или някакви други супер бурни ветрове в района (човекът не разбрал точно). Не можело да се излезе от хотела изобщо.

Знам, че звучи като от агенция "една жена каза", но толкова ми е и на мене информацията, а ми е много важно. Някой има ли информация, дали се случват подобни неща там.

Благодарности за помощта   bouquet
Виж целия пост
# 536
Как сте, принцесите?   bouquet Grinning Навън е чудно време, направо да издивее човек с деца в къщи. Ама така е, който си ги има си ги гледа. Laughing Mr. Green

Ом Саед, е че то ако не питаш как ще научиш. Не се отказвай, сега му е момента.  Praynig Praynig

Рози рози, аз в Египет не съм ходила, ноо можеш да прочетеш тук какъв е климата през различните сезони.
http://www.touregypt.net/climate.htm
http://www.windfinder.com/windreports/windreports_online_eg.htm

Да кажа на тези, дето нямат Фейсбук, кандидатката за президент на Бразилия с българскии произход Дилма Русеф има за кандидат за вицепрезидент ливанец. Grinning Бъллгаро-арабската дружба не знае граници. Mr. Green
Мишел Темер
Виж целия пост
# 537
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=452554.0
рози за тебе  пускам египетската тема за пътешествията!там са с доста  опит!
Виж целия пост
# 538
  bouquet Здарвейте момичета! Първо от сърце благодаря на Уго и на Амал ... Praynig incha allah.
Много се радвам за Safar да ви е жива и здрава малката принцеска, а колкото за килограмите  newsm78 си мисля че както е тръгнала - висока , слаба с карамелена кожа...невероятно изтънчена госпожица newsm51
Амалче не ме изплаши , честно. Дай Боже всекиму такава врява- а аз имам търпение за целия китайски народ... Grinning
Уго голямо забавление си имате с дребосъка  Joy превивам се от смях като чета - голяма хитруша  Hug
На всички - топла и уютна вечер ви желая  Hug
Виж целия пост
# 539
Уууу,, момичета, бива ли такъв жестокк мързел?
айде едно арабско този път кафенце.


Рози рози, намери ли нужната информация? Hug

Ясминке, как сте?  Hug

Айа, как е времето, сигурно е по-зле и от тук. как е обстановката след разпространената информация за терористична заплаха над Европа? Shocked

Угото, нет ли нямаш, така ще да е, пак са дръпнали кабела. То лошо няма де, вчера във Фейса четох една статия от приятел за влиянието на нет пространството и това как инфомацията се пази години наред и може да служи за доказателство в случаи на клевета и т.н. тъй че внимавайте какво говорите (пишете), дами. Mr. Green

На всички хубавици - Дуа, сърце мое, къде се изгуби, Ом Саед, ела, Еди, Катета, Астарта, Лили, Угото, АД-ски готинаата майка Grinning, Люспа, Алверке, Никииииииии, Теа, и всички останали списващи Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия