Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 401
  • 746
# 120
ЧЕСТИТ И ОТ МЕН РОСИ Tada
Жива и здрава и много късмет!!! baloni
Виж целия пост
# 121
        МАМЧЕ,отговарям на питането ти от снощи за Руксар и Кемал  - дали са женени, дали накрая къде дават Руксар е бременна? - да женени са, женят се против волята на родителите на Руксар и тя продължава да я боли от този факт,но е щастлива че е постъпила правилно!!!За бремеността и намекват и по-рано във филма, кога мадам Верена връхлетя у тях, дойде от Германия и те се караха с Кемал,защо продала колата си и платила у школото на Зейно,заради проблема там и дето напуснаха работа със Сабиха.......и после Руксар излиза бясна от вкъщи и я дават как върви по улицата и й се повдига и тя нали е медицинско образование все пак разбира какво става с нея и измърмори някаква молитва от сорта "Знам боже,благодаря за благословията ти най-после,но сякаш  не е момента сега."..................... или нещо от този сорт......... и там в къщата и прилошава,тя беше уморена от предходните събития и изморена,нали бяха притеснени за отвличането.........а Гюлшенката тогава научи за бремеността на Руксар и беше изненадана, на тяхната възраст........притеснено мърмореше.........и Руксар я бъзикаше........ще ставаш леля, няма ли най-накрая да ме поздравиш.........малко комична сценката........затова се хилят..
Виж целия пост
# 122
КРАЛЕ КАК СИ ДНЕС?
Виж целия пост
# 123

                      Тоти,джанъм - много добре,защо???Благодаря,че попита.........а ти........имаме ражденничка виждам.......да е жива и здрава !!!
Виж целия пост
# 124
Днес е ден на просветление, ooooh!
на едно въжделение, Peace
което осветли ме ooooh!
и чудно-вдъхнови ме. Crossing Arms

В темичката ни прекрасна, Crossing Arms
радост пак настана, Grinning
Белчето ни спретна, Peace
странничка засмяна. Grinning

Лу и  Дита нещо днес се губят, newsm78
къде ли са ,незная и... се мая, ooooh!
а пък Нинка Санторинка пак ни озвучи Party
с музичка нежна ,тъжна дори. ooooh!

Теди ,цял ден милата  ooooh!
се тревожи за Галката, newsm78
въпросчета безброй задава  newsm78
и на отговор се надява. Peace

А на среща и Кралицата, Grinning
която е от скоро в редицата, Crossing Arms
отговаря изчерпателно, Peace
но и много назидателно. Crossing Arms

Тоти ,Ди и Све, Peace
като едно исие, Grinning
темичката разкрасяват , Crossing Arms
но  безброй и те въпроси задават. newsm78

За Галип ,за Сабиха ,за Любовта, Heart Eyes
всички коментират, bowuu
коментират ,даже се препират, #Cussing out
но накрая всички щастливи заспиват. Crossing Arms

Та така,...от една препирня, newsm78
преди време стана патаклама, ooooh!
казаха се малко лоши слова, ooooh!
но предполагам ,не от душа. Thinking

Но ето днес ,сме в пълен състав, Peace
Зизу и Ани дойдоха завчас, Hug
само един полъх ни липсва в ноща, newsm78
Морски бриз,моля , ела. Praynig

Заедно да гледаме Галип и Сабиха, #Crazy
заедно да се радваме на тяхната красота , Grinning
заедно да се разхождаме  bowuu
в чудната градина на ЛЮБОВТА ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

И накрая на това излеяние, Crossing Arms
ще кажа едно пожелание. Peace
Хайде ,мили момичета,мили кокичета  Praynig
да бъдем дружки ,дружки веселушки !!! Hug Hug Hug

КОЙТО МОЖЕ СИ ГО МОЖЕ! smile3529
Виж целия пост
# 125
ЗАЩОТО ДНЕС ПО РЯДКО ТЕ ВИЖДАМ!ЗАПОЧВАШ ДА НИ ЛИПСВАШ!
КАТО НИ РАЗГЛЕЗИ!!!!!!!!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 126
Момичета от линка,който давам може да гледате всички стари,нови и снимащи сериали,но на турски език.
Подредени са по азбучен ред!Приятно гледане!

http://www.dizivefilm.com/senyuva1bolum-7678-izle
Виж целия пост
# 127
        БЕЛИСИМА, я стипосай някой фото, джанъм - например, оная де Галип скива Сабито на моста ,за първи път,нашта е със зелената рокля,а Галип с карираната риза и как ги проследва с поглед..........ПЛИИИИИИИИИИИИИИС !!!  - да не ходя постоянно да я търся в предходната тема..........
Виж целия пост
# 128
ЗАЩОТО ДНЕС ПО РЯДКО ТЕ ВИЖДАМ!ЗАПОЧВАШ ДА НИ ЛИПСВАШ!
КАТО НИ РАЗГЛЕЗИ!!!!!!!!!!!  bouquet


              На работа съм, джанъм   - довечера съм на линия !!!
Виж целия пост
# 129
Уау, Роси, ама много си ФЕШЪН ханъм!

А и тия украшения по косичката- чок гюзел,машалла!

Да вземеш да пуснеш рецептата за тортата,ама не тук да не спамим темата,че ТАТИ има да ..newsm28 newsm75

И първия и втория път беше адски вкусна!


 Joy Joy Joy  hahaha в тон с темата, викам си да не ме сбъркате със Сабито Party

май се повторих Embarassed с тортата, ама като знам, че ви хареса, та за това съм споко.

Все още не съм гледала от серията, но Роксарката с това където й се повдига е ясна работата,  не мога да си го представя Аби Кемал таткооо, той завалията изгледа толкова деца, има тренинг и е ред на неговото. hahaha
Виж целия пост
# 130
Честит рожден ден, Россонери/Даниелка smile3503/!!!

С много обич за теб!

Виж целия пост
# 131
 morski_briz 
 
Благодаря, още едно много трогателно отмен - Даниела (днес раздавам визуални автографи Wink Sunglasses)
Виж целия пост
# 132
   

          MORSKI_BRIZ, здравей,добре дошла !!! Чест и почитания !!
Виж целия пост
# 133
ЧЕСТИТ  txtlovesРОЖДЕН txtlovesДЕН txtloves РОСИ txtloves

 newsm59

НЕКА ДНИТЕ ТИ БЪДАТ
ИЗПЪЛНЕНИ С РАДОСТ,
ВЕЧЕРИТЕ С ТОПЛИНА,
А ГОДИНИТЕ С МЛАДОСТ!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=x-J_r8iJITA&feature=related

 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 134



Морски бриз - за мен е чест и удоволствие,че си тук!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия