Мамче,съгласна съм донякъде с теб,никой не му оспорва правата, Галип е толкова разтроен , променен живее с нещо,което не може да си прости - не е виждал сина си все пак 6 месеца - Сабиха можеше да прояви малко разбиране,но тя също е обидена до болка от заминаването му,че не си говорят,че не е дошъл все пак да види детето в къщи,а си кореспондират чрез Ръза и си играят на обидени,забравят за другите деца,разстройват ги.........Той Мемо къде избяга после от Гюл...........Проблема около рожденния ден е че не могат да празнуват заедно,по друг начин казано.........всеки е тъжен от този факт...Галип най-вече,защото е сам...видяхме при него празненството....през целия си живот е бил сам...Сабиха това не можа да разбере,забравяше за това какъв е бил живота му......много често забравяше....мисля,че ако не се боеше толкова да обича,ако малко му се беше доверила............той нямаше да направи онези грешки....

БРАВО НА ВСИЧКИ който се трудят неоморно за хубавата тема