121 Тема за Българо-Американската дружба и бебета! Пуш, бейби, пуш!

  • 28 063
  • 726
# 135
Забравих да ви препоръчам един сайт - за повече спокойствие в родителството ни:

http://freerangekids.wordpress.com/
Виж целия пост
# 136
Бубс, аз нямам никакви експектейшън за ка4ествени филми още след първият. То и книгите не са с кой знае какъв стил написани, де, но има потенциал в цялата идея Simple Smile
Кристен наистина е добра( също ме кефи, 4е не е фейк-бейк-алл холивуд) , 4акам The Runaways да излезе на двд и най-накрая да я видя като Джон Джетт.

Виж целия пост
# 137
Това исках да кажа, много забавни (и книги, и филми) ама да не отиде някой с голямата кошница да чака качество.  Grinning
Виж целия пост
# 138
Честита бебка Лилия на Ютурна!!!! Каква хубава новина!

Забравих да ви препоръчам един сайт - за повече спокойствие в родителството ни:

http://freerangekids.wordpress.com/
Блажка отдавна го беше пуснала, много хубав; точно за успокоение и не-втелясване в родителството  Wink
Виж целия пост
# 139
Честито бебенце на Джутурна! Много да е здрава и обичана!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 140
Да е здрава и щастлива малката Лилия! Много хубаво име сте избрали, Juturna. Почивай си и се наслаждавай на първите моменти заедно.

Агент, сега видях втората снимка.  Laughing И аз се почудих, че толкова рано си личи, ама си викам нали втора бременност и туй-онуй, а то било спешъл ефектс. Много идейна снимка!
Виж целия пост
# 141
Agent честити сини гащи - събрахме се голяма дружина чакащи момченца.Добре, че са Вики и Ju с техните девойки да внесат малко цвят... Heart Eyes

Айде честито и на Ju- аз тия дни бях убедена, че е родила като не се появи...да е жива и здрава малката Лилия.  bouquet

Клер ти си наред - не се скатавай чак за август.Тогава съм аз....хахахахах.... даже от сега си казвам ако може малкия да подрани 2 седмици няма хич да се оплаквам  Whistling
Виж целия пост
# 142
Като дойде реч за втелясване- отивам да взема ния от лагер вчера; лежи! тя на едно чердже възнак,с пакет лед на лицето,заградена от ръководителите на групата наклякали около нея; посреща ме баш шефката-извинения,2 страници рапорт който трябва да подпиша,драма ви казвам.Опитвам се аз да се докопам до детето и да разбера какво е станало. Оказа се че играли баскетбол,топката отскочила и цапардосала нашата девойка по лицето-няма рана,кръв,синьо,всичкото зъб си на мястото, не е паднала от удара, топката на всичкото отгоре една мижава, нищо бре.Тя обаче видяла на хляба мекото,лежи и пъшка,1 младеж и чете,друг държи чаша с около 3 литра зловещо лилав гаден сок да пие че "I need to keep my fluids in,moooom" ooooh!..Та втелясването искам да кажа си е и процес многостранен и  възпитуем.
Виж целия пост
# 143
...3 литра зловещо лилав гаден сок да пие че "I need to keep my fluids in,moooom" ooooh!.....

Оооох, драма, драмаааа е тази Ния бе!  Joy
Виж целия пост
# 144
Честита принцеса на Ju, да ги радва и расте здраво и палаво дете  Praynig и като кака Ния да е драматична  Wink
anette1104 мерси, за разказа, много се смях  Joy умничка е Ния  Peace
Виж целия пост
# 145
Анет, с глас се смях с Ниините неволи.  Grinning
Виж целия пост
# 146
Момичета много съм зле - все забравям да ви кажа - много, много благодаря на всички за споделените мнения и опит относно педиатрите.Златни сте! newsm20
Виж целия пост
# 147
И тук да поздравя Джутурна и Агентката!  Grinning Добре дошла на Лилия, здрава и чаровна! И приятно пазаруване на момчешки дрешки на АгенткатаHug

Бейби, радвам се, че се появяваш често напоследък!  Hug Ще се въздържа да питам какво ново...  Flutter

Анет, със сълзи се разсмях...  Joy
Виж целия пост
# 148
Бейби, радвам се, че се появяваш често напоследък!  Hug Ще се въздържа да питам какво ново...  Flutter
Палците на фльонга да има с какво да се похваля мнооооого скоро  Praynig Praynig Praynig аз тайни не пазя и няма да порпусна да разтърбя ако се запътим обратно към "континента на възможностите"  Praynig Praynig Praynig Като гледам що сте коремчета тук, и рекох да намина да ме посипете с прашеч  Tired Wink че да прихвана и аз  Wink
Виж целия пост
# 149
Стискам много силно! fingerscrossed
И добре сте дошли, ако решите.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия