Бременна и нервна

  • 7 400
  • 31
# 30
Напоследък забелязвам,че съм станала много нервна и сълзлива-текват ми сълзите от най-малкото. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 31
Бременност ... хормони ... нерви. Аз втория и третия месец бях супер нервна, вкъщи едвам ме изтрайваха. Сега, вече пети месец съм уж по-добре. Понякога се разплаквам без особена причина, но многоо помага! Махат се от мен всички нерви, така че за сега за мен това е най-доброто лекарство-да си поплача. Както са ти казали и другите момичета, внимавай много с билките и чайовете. Има такива, които могат да предизвикат контракции! Разхождай се повече и си запълвай времето възможно най-много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия