Октопод vs. Папагал (или тема за ФУТБОЛ) :)

  • 24 506
  • 747
# 525
Поци,днес видях,че една приятелка ме е кикнала...познаваме се от доста време,та се ядосах че добавям хора,които смятам за някакъв вид приятели,а всъщност получавам шут в задника.
Та реших кардинално да отсея хората с които комуникирам,и с които искам да комуникирам от останалите.
Всички тук са страхотни,ако не бяха просто щях да игнорирам поканите.
С такива хора искам да контактувам.
Към 20 човека си заминаха днеска!
Абе с две думи,много ме заболя.

Роми,направо като празна халба сме прозрачни!  hahaha
Виж целия пост
# 526
По една ТВ открих ,дават най-доброто от Световните.днес е Мексико'86.И нас ни има!Даже сме в една друпа с Аржентина! Grinning Обаче ,моят човек,Марадона ееееееееее велик!!! Имам някакви спомени от това Световно,но тогава,ако някой ми беше казал,че животът ми така ще се обвърже навеки с Аржентина,,,,едва ли щях да му повярвам! Grinning
Пийвам още един коктейл и се опвам! Wink
Виж целия пост
# 527
Роми..тез плодове вечер не са много полезни..ама карай Laughing
Виж целия пост
# 528
Роми..тез плодове вечер не са много полезни..ама карай Laughing
Верно ли newsm78.Жалко,аз вече изядох една круша Laughing
Виж целия пост
# 529
Роми..тез плодове вечер не са много полезни..ама карай Laughing
Верно ли newsm78.Жалко,аз вече изядох една круша Laughing

С Мохитото?  Shocked  hahaha
Виж целия пост
# 530
Роми..тез плодове вечер не са много полезни..ама карай Laughing
Верно ли newsm78.Жалко,аз вече изядох една круша Laughing

С Мохитото?  Shocked  hahaha
Joy Joy Joy
Ми,по-зле......с ...бира! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 531
Ми,по-зле......с ...бира! Rolling Eyes

Може да се спори по въпроса!  bowuu Mr. Green
Ама все е гадно!  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 532
абе,един познат навремето пиеше уиски с шкембе чорба и твърдеше,че е дяволски добра комбинация Shocked,та какво остава за мойта скромна крушка! Simple Smile


Виц- Мамо,мамо,защо всички деца ядат захарен памук,а аз обикновен?  rotfImao
Виж целия пост
# 533
Култов е тоя виц!  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 534
Роми,бърз въпрос.  Mr. Green
Откъде се познавате с Нора Цветкова?  newsm78
Виж целия пост
# 535
Роми,бърз въпрос.  Mr. Green
Откъде се познавате с Нора Цветкова?  newsm78
взе ми го от клавиатурата .....и аз още вчера се канех да те питам същото! Най-общо казано,от Мароко,когато музицирахме в съседни обекти!Даже аз като се омъжих тя продължи с моите колеги.
Май се оспамихме отвсякъде,ама карай.... newsm78
Виж целия пост
# 536
Роми,бърз въпрос.  Mr. Green
Откъде се познавате с Нора Цветкова?  newsm78

С риск ...ептен да оспамим положението,а вие?
Виж целия пост
# 537
Роми,бърз въпрос.  Mr. Green
Откъде се познавате с Нора Цветкова?  newsm78

С риск ...ептен да оспамим положението,а вие?

Когато не е на круиз и е в България пее в любимото ми заведение всеки петък и събота.
А ние респективно сме там.  Mr. Green
Сега в момента я замества Вяра Панталеева,докато Нори си дойде октомври.
Та така...  Mr. Green
Виж целия пост
# 538
Роми..тез плодове вечер не са много полезни..ама карай Laughing
Верно ли newsm78.Жалко,аз вече изядох една круша Laughing

С Мохитото?  Shocked  hahaha
ама за пълни хора е тва..фруктозата вечер..ама ти май нямаш нужда Wink
Виж целия пост
# 539
добре деее, що не казвате, че сте прехвърлили в тоз форум  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия