Да похвалим стоматолога си, или Бял списък на лекарите по дентална медицина

  • 573 588
  • 1 007
# 540
Д-р Илчов от Благоевград избави от мъката моя приятелка, която е от Сф и гостува на семейството ми за празниците. От 3 декември тя ходи при 4ма зъболекари в Сф и й лекували 5ти горен зъб, а се оказа, че е с пулпит на 4тия. Д-р Илчов я прегледа на 2ри януари, защото беше с непрестанни болки, въпреки че не работеше. Аз и цялото ми семейство сме възхитени! Този човек има златни ръце!
Виж целия пост
# 541
Здравейте!
Искам да похваля стоматолога си, който днес ми извади мъдрец точно за 2 минути:) По време на ваденето не усещах нищо, даже и след като ме пусна упойката не усещах болка, а само леко напрежение. Златни ръце! Името му е Д-р Георги Габровски. Клиниката му се намира близо до болница Пирогов в София.
Виж целия пост
# 542
Браво на Гошо Габровски тогава Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Уникално полезна тема!
От скоро съм в София и скоро ще трябва да ходя на зъболекар Simple Smile
Виж целия пост
# 544
Не мога да не похваля д-р Зорница Кодрова.
Зъболекарският кабинет се намира в София, кв. Лагера, зад бл. 44
Може ли телефон на д-р Кодрова и дали работи със здравна каса?
Виж целия пост
# 545
Здравейте! Препоръчайте зъболекар от Варна, който прави пломби с упойки. До момента все съм попадала на едни.... Сега пак имам проблем - с долен ляв седми зъб. Още не ме боли, но си има дупка и рано или късно ще изпищя. А ужасно ме е страх....направо полудявам при мисълта за зъболекар.
Виж целия пост
# 546
Прииска ми се да похваля от сърце една зъболекарка, ама беше преди много години и не ѝ помня името.
В основното ми училище още. ОУ "Добри Чинтулов"-Варна. Тогава имахме зъболекар в училище и ни викаха за лечение.
На нея дължа наличието на някои зъби все още. Неуморно ме привикваше(понеже понякога бягах да се крия от страх, та зъболекарската сестра ме взимаше от час и бях под конвой). Тя ги спаси повечето увредени. С металните пломби, ама заради нея по-късно видяха и бели пломби, а сега пък изглеждат като истински.  Laughing
Сега благодаря!  bouquet
Леле, тогава съм била около 10-13 годишна.
Виж целия пост
# 547
Моля ви споделете някоя клиника или стоматолог , при който избелвате зъбите си и сте доволни  Praynig Hug
Виж целия пост
# 548
Отново един плюс за д-р Иван Драшкович, до Петте кьошета в гр. София,
днес, преди няма и 4 часа бях при него, за да премахне стара и грозно изработена амалгамена пломба, тип балкон, на 7-ми долен зъб, вдясно. Направо не усетих кога ми я направи, беше ми поставена интралигаментарна анестезия, за първи път не ме боля, докато работеха върху този зъб. Почти 2/3 от зъба над венеца липсваше, след като премахна старата пломба, направо не вярвах, че може така да се възстанови толкова разрушен зъб. Сега и контакта ми със предния 6-ти също е много по-добър отпреди, 8-ми зъб нямам, понеже мъдрецът ми е изваден отдавна.
Докторът  е млад, но е много сръчен и явно си разбира от работата, работи прецизно и внимателно. Препоръчвам го с 2 ръце на всички, а аз лично следващата седмица ще сменям друга стара пломба при него, а след това ще си правя и фасети на двата фронтални зъба. И нека някой да не си помисли, че доктора има нужда от реклама, защото днес часовете му за месец април вече почти бяха запълнени, просто го препоръчвам на хора като мен, които много са обикаляли и все още не са намерили своя зъболекар.
Дано да съм бил полезен с тази информация.

Винаги съм се чудила как зъболекар отива на зъболекар.
Виж целия пост
# 549
Върнах се доста назад, но не открих.... Дали някой може да ми препоръча добър зъболекар в района на Младост, гр.София? Търся някой внимателен, тъй като много ме е страх(припадала съм на зъболекарски стол чак) и с нормални цени.
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 550
Не мога да не похваля д-р Зорница Кодрова.
Зъболекарският кабинет се намира в София, кв. Лагера, зад бл. 44
Може ли телефон на д-р Кодрова и дали работи със здравна каса?
И аз се присъединявам към тази молба, тъй като Мама е забранила личните съобщения, а в интернет не откривам актуален телефон на д-р Кодрова!
Виж целия пост
# 551
Иван Райчев, кабинета му е на Алабин No8. Много професионално работи, цените са сравнително високи, но си заслужава. А и работи заедно с лицево-челюстния хирург Павел Станимиров, за когото каквото и хубаво да кажа, ще е малко.

Цените там са много високи.
Виж целия пост
# 552
Моля, споделете за отлични ортодонти.
Виж целия пост
# 553
Моля, споделете за отлични ортодонти.
д-р Горялов за гр. Пловдив  Peace
Виж целия пост
# 554
Моля, споделете за отлични ортодонти.
http://www.valortho.com Лично професор Мутафчиев преглежда и наблюдава. Отлично отношение и професионализъм на високо ниво.
Преди това минахме през Йорданова. Не искам да си спомням. Тя е за другия списък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия