Бродирана красота - Гоблени 75

  • 103 461
  • 706
# 255
Ivanichka благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 256
Ами снежинките са пълна импровизация- инак трябва да са с контурен бод,но нямах нерви, хич не ми се плучаваше както е показано и ги насвятках така. Завършен,незавършен туй е то. Crossing Arms
Виж целия пост
# 257
Здравейте!
Наскоро видях нов модел на Lanarte от 2010 година - Indian Model (nr: 35106 - http://www.lanarte.com/default.asp?A1PID=213PDAM&A1SID=27177 … ;GROUPID=CULTURES). Има ли някой, който вече го шие, за да каже отзиви?
Виж целия пост
# 258
ketri го уши.
Ето снимка на гоблена ѝ/ не вярвам да ми се разсърди ,че ѝ правя реклама:))/



Здравейте, вчера от ибей получих едно гобленче на Дименшън. Отворих го от любопитство, защото има да чака много ред. но конците са вързани на две купчинки, без да са обозначени. четох указанията и доколкото разбирам аз трябва да си ги подредя от снопчетата. Така ли са Дименшън по принцип или.....

Така, на снопчета , са конците само в старите комплекти на фирмата, тогава , когато все още се произвеждаха в САЩ.
От как Дименшън беше купена от китайците конците вече са залепени на картончетата
Виж целия пост
# 259
а индийката оригинал ли е?
Виж целия пост
# 260
до колкото си спомням не.
Не съм сигурна обаче
Виж целия пост
# 261
ok. мерси
Виж целия пост
# 262
моля
Виж целия пост
# 263
Момичета искам да ушия ето това http://www.vervaco.be/images/45225.jpg от Вервако, но не мога да си намеря последните два цвята от ключа кои номера са. Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна.
Виж целия пост
# 264
до колкото си спомням не.
Не съм сигурна обаче

Много е сполучлив обаче! Браво! Simple Smile
Ако наистина не е оригинал (защото не мога да преценя) единствено по синьото си личи малко!
Благодаря ти Хипатия. Много му се навих днес на този гоблен, но ще видим. Ако някой реши да го шие да казва как върви.  Simple Smile
Виж целия пост
# 265
Не е оригинал,но няма нищо различно от оригинала.
И панамата и конците са точни.
Синьо в гоблена няма,може би снимката не ми е много добра.

Emta, ако си решила да го шиеш,давай смело.
Много приятен гоблен за шиене,"върви"-леко.. Wink
Виж целия пост
# 266
Не е оригинал,но няма нищо различно от оригинала.
И панамата и конците са точни.
Синьо в гоблена няма,може би снимката не ми е много добра.

Emta, ако си решила да го шиеш,давай смело.
Много приятен гоблен за шиене,"върви"-леко.. Wink

Гобленът ти е убиец Peace!
също като аватара  Joy
Виж целия пост
# 267
Да се похваля с четирите си рамкирани гоблена и вече закачени  Grinning
Виж целия пост
# 268
aynur страхотно съчетаване  Peace
Виж целия пост
# 269
donsita, много са свежи тези сезончета. преди време им бях мераклийка, но те мяй са няколко вида. Виждам че в архива си имаш и някакъв стол на Дименшън, кога ще го почваш?

m.ron4eva аз не виждам снимката на търсеното гобленче.

vili@, важна е не бройката, а да ти харесва това което шиеш.

pepincetyy, ХАЕД-а е страхотен и май бързичко го шиеш.

pepen, много хубави подаръци.



http://www.goblenite.org/attachment.php?attachmentid=149497&d=1278839146


извинете ме не разбирам защо не се отваря ,последно пращам дано този път имам успех.
искам пак да кажа ,че ако някой има схемата -НЕ искам на Милена стил   Blush,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия