Бродирана красота - Гоблени 75

  • 103 476
  • 706
# 315
Дж-то, Честит Рожден Ден!!! ( макар и с малко закъснение) Пожелавам много здраве и време за любимото хоби !

Виж целия пост
# 316
   Дж-то  честит рожден ден  ,И какви красиви и вкусни подаръци,Здраве и щастие ти желая ,
Виж целия пост
# 317
сладурани, искате ли да си организираме игра?

лято е и няма много време за шиене та затова предлагам всяка участничка да си избере нещичко малко: шегичка, картичка или  каквото и пасва на настроението и го пази в тайна от другите  Wink . Определяме дата и започваме всички заедно. след седмица се отчитаме  Sunglasses в темата. оценката ще е пак тук, като се оценява оригиналност и бързина.

идеята не е много избистрена, но едно е сигурно, ще минем без участието на "любимите" Tired  ми "Български пощи" 

Виж целия пост
# 318
Зори и Пупи -  Heart Eyes Hugобръщам се към вас ,защото за друг сега не се сещам  Cry,ако има и друг/и  молбата ми ще важи и за тях! Praynig Вие шихте прословутия "дядо Коледа " с пръстчето на уста  Laughingи ви моля за малка информация - на какава панама се шие ,колко е голяма/по размер/ и горе- долу по колко метра от цвят се използва !Трудно ми е да си направя поръчка от ибей и съм решила сама да си го комплектовам,вие само ми помогнете , Praynig ако ви е удобно и не ви представлява проблем! Wink HugЩе съм ви безкрайно благодарна ,ако ме улесните   bouquet  bouquet  bouquetИ накрая ,ако няма да ви трябват повече схемите и част от конците можем да направим сделка  Peace

Goody newsm10 newsm51 smile3501 за идеята !Давай че ме сърбят ръцете smile3508!Обичам предизвикателствата  smile3533 smile3502 newsm68
Виж целия пост
# 319
Най-сетне си закачих зеленчуците на стената. Вчера голямо дупчене падна, мъжо как не ме изгони не знам.
http://picasaweb.google.com/donsyy/Gobleni#5499646103967530834
Виж целия пост
# 320
Пепен, за съжаление моят Дедо не е оригинал, шила съм го по готов подбор. Оригиналът се шие на бяла Аида 18 каунт, а аз го ших на 14 каунт. Парчето панама ми е 24/30 см. заедно с припуска, а самия гоблен 15/22 см. Разлика в ушитото от оригинала не виждам, така че  можеш да го шиеш на какъвто каунт искаш - 14,16 или 18.
Но виж за разхода на конците също не мога да ти бъда полезна, защото вече не помня, честно казано  Blush.
Виж целия пост
# 321
pepen душко, сега ли се казва! Confused
Аз ших оригинала понеже излиза много по евтино от колкото да шиеш със ДМЦ.Проблема е там че аз приключа ли със един гоблен схемите и конците веднага гледам да ги разкарам и първия който ги поиска ги пращам.Аз схемите на Дименшънс, никога не ги драскам и са винаги във добро състояние за да се ползват пак.Но за жалост няма да мога да ти помогна Embarassed
Ако някога искаш нещо което, шия  ще свиркаш по със време Hug За теб винаги
Ако имаш други въпроси по гоблена, мога и по Скайпа да ти отговоря  bouquet
Виж целия пост
# 322
3ори и poepie Hugей затова го обичам   Grinning тоя форум !Питаш и веднага получаваш отговор ,нищо че не е положителен и тази информация ми е добре дошла  ! PeaceБлагодаря ви много, и на мене ми се искаше да е готова комплектовка ,така че още веднъж се обръщам с  Praynig Praynig Praynig,ако някой се навива да ми изпише от ибей ще съм му безкрайно благодарна и за да не занимавам другите нека ми пише на ЛС!  bouquet  bouquet  bouquetСещам се за едно момиче Петя от Пазарджик  Thinking,тя май правеше подобна услуга  newsm78 Praynig!Иначе приемам предложения от всеки!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 323
pepen, мога само да помогна като намерих линк  за продажба в момента  http://cgi.ebay.co.uk/Gold-Collection-SANTAS-SECRET-cross-stitch … sh=item563d863d6b
Дано някой може да помогне!  Peace
Виж целия пост
# 324
Гуди, аз се навих. само да избистрим условията. като ще е за бързина, тряба да имаме някакъв диапазон за броя бодове
Виж целия пост
# 325
Pepen,относно чаровникът/Дядо Коледа/ в ключа първата колонка са броя ленти от необходимите конци.
 Ти ще се справиш сама,вярвам в теб.  bouquet
Виж целия пост
# 326
Да се похваля с двата рамкирани Пермина
 (Миналата седмица бях си купила само една рамка, но т.к. не можах да намеря друга като първата си купих други две нови  еднакви.
Виж целия пост
# 327
Гуди, аз се навих. само да избистрим условията. като ще е за бързина, тряба да имаме някакъв диапазон за броя бодове

избрах си щуротийката  Mr. Green
размер: 150 на 100; цветове: по-малко от 10; материали: остатки былой росскоши,  Wink щото звучи по-добре от сбирщайн Hug
 Hug аз започвам в понеделник след работа  Hug

вие сте на ред   Heart Eyes
Виж целия пост
# 328
Здравей Рони .
Това на мен много ми харесва за спалня.


Има още доста подобни графики, ако ти харесва този или такъв такъв стил, дай си мейла ще ти пратя схемата.

Аз може ли да помоля за схемата и подробности за размер и конци на loshana@abv.bg.... Ще съм много признателна...
Виж целия пост
# 329
Помощ! newsm61 Едно мъниче ми разкъса схемата на моят първи Дим.Някой може ли да даде схема на тази гейша???
http://media.snimka.bg/6740/019735292.jpg newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия