Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 980
  • 656
# 135
Здравейте на всички!Отдавна четях из форума...но сега се престрашавам!Днес си правех тест за бременност,и се появи много ама много бледа втора черта(на пръв поглед се вижда само първата но като погледнеш  има и втора,която даже не е розова.Та тази черта може ли да значи нещо?Дали според вас тестовете могат да сгрешат?Незнам как да тълкувам толкова светла и бледа чертичка-все пак ги започнах дори 1-2 дни преди закъснението!Незнам какво да мисля и чак ме е страх да се зарадвам вече!
Предварително ви благодаря на всички,защото знам,че поне ще съм го споделила...
Какъв тест ползва? Да не ми да си видяла следата - тоест там където е реагора на втората черта  Peace
Виж целия пост
# 136
Ами използвах SURE CHEK...първите 5 мин. не се виждаше,после започнах да я виждам
Виж целия пост
# 137
Досега винаги са били  верни - отрицателни  .
Виж целия пост
# 138
Sure Check ползвах, на втори-трети ден от закъснението имаше много ясна втора черта.
Виж целия пост
# 139
Нали имаше едно състояние, няма бременност, но жената си я въобразява и организма реагира като при бременност  Rolling Eyes.
inka 26 , това състояние е БОИХИМИЧНА бременност, но май се случва само при АРТ процедури  newsm78
Биохимична бременост е такава, при която сперматозоида не се закача добре за яйцеклетката. а всъщност има оплождане. Наричат го още ранен спонтанен аборт. Какви АРТ процедури ви гонят..
Биохимична бременност е такава, при която няма имплантация. Аз имах предвид друго състояние, не знам как се казва. Жена която силно желае бременност, тялото и реагира като при наличието и, със симптоми на истинска такава...
Medimed, Теичка и inka, и трите бъркате.

Биохимична бременност - много ранна загуба при позитивен тест за бременност или загуба на плода след 6-та гестационна седмица, но без ехографска находка на интраутеринна бременност. От тази статия в Зачатие.

А за да се стигне до положителен тест има и оплождане, и имплантация.

["Биохимична бременост е такава, при която сперматозоида не се закача добре за яйцеклетката"... Това обяснение ме разсмя сърдечно  Joy (нищо лично, Теичка Peace)]

Фалшивата бременност при жените се нарича псевдосизис.
Пиша изрично при жените, тъй като при мъжете също има мнима бременност, т.н. Кувад синдром.
Виж целия пост
# 140
А аз къде сбърках? Казах, че има оплождане, и че биохимичната е ранен спонтанен аборт.
Виж целия пост
# 141
Няма такова нещо като закачане на сперматозоида за яйцеклетката  Rolling Eyes
Процесът на оплождане на яйцеклетката е процес на проникване на сперматозоида и сливане с ядрото на яйцеклетката, а не на закачане и откачане  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 142
Ами следващият път ще се изразя с по-подходящи термини, че като гледам форума е пълен с дипломирани гинеколози. Нека проблемите, с които се сблъскваме не ни правят толкова вманиячени на тема медицина, всички можем да боравим с термини, но не сме на преглед,а във форум все пак...
Виж целия пост
# 143
Кафенце, този псевдосизис имах предвид, но изобщо не знаех как точно се казва  Blush.

Виж целия пост
# 144
И друг път съм писала тук, че 1 месец след закъснението все още си беше 1 чертичка на тъпия Шуър чек Rolling Eyes
Та сега изобщо не си давам парите за глупости, обаче си купих един двоен, т.е. с два теста вътре, Presto, който не си спомням колко струва обаче едва ли е бил по-скъп от Шуър чека, та сега веднага ми отчете 2 чертички ама моментално на секундата  Mr. Green
пише че хваща на 7 ден след оплождането, още преди закъснение  Wink
Виж целия пост
# 145
Sure Check ползвах, на втори-трети ден от закъснението имаше много ясна втора черта.

И при мен беше същото Peace

И при мен така  Peace
Виж целия пост
# 146
Sure Check ползвах, на втори-трети ден от закъснението имаше много ясна втора черта.

И при мен беше същото Peace

И при мен така  Peace

Пишете ме и мен!Доволна съм от този тест,не ме е подвеждал досега  Peace
Виж целия пост
# 147
Sure check - в деня, в който трябваше да ми дойде. Hug
Виж целия пост
# 148
при мен отчете две черти  на 1 ден закъснение
Виж целия пост
# 149
Sure check - в деня, в който трябваше да ми дойде. Hug
И при мен така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия