Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 987
  • 656
# 165
Нищо не пречи да си направиш тест. Моят беше положителен на третия ден.  Успех!
Виж целия пост
# 166
Шуър чек-касета, 4 дни преди датата на МЦ, при ясен за мен симптом(надушвах всякакви миризми от далече и силно ми дразнеха обонянието) отчете 2 ра бледа чертичка, след още 2 дни малко по-наситена. Доктора ми се изцъкли като отидох при него и му заявих "Аз съм бременна", "Колко дни е закъснението" "Ами няма такова", но резултата е в подписа ми и спи сладко в легълцето си.
Пожелавам на всички очакващи да изпитат това щастие.
Виж целия пост
# 167
Ползвах Шуър Чек, отчете бременност няколко дни преди М (мисля, че 2 вече взех да забравям). Два дни след закъснението втората чертичка беше още по-наситена.
Виж целия пост
# 168
Ползвах тест Sure check (касета), две седмици след поредния акт-бебеправене  Laughing, но отчете много слаба и бледа втора чертичка. След три дни вече категорично си бяха  EFP. Незабравим момент.
Виж целия пост
# 169
при мен Sure check показа 3дни преди М.Ц. и чертата беше бледа.
Виж целия пост
# 170
На мен Шуър чек не ми показа бременността три теста си правих през има няма една седмица и трите бяха отрицателни  ,незнам как се получават тези работи ,но аз си бях бременна  Peace
                                                                                                                                                              така се надявам и при мен да е така,днес май ми е 3 ден закъснение,но теста е отрицателен,ще продължавам да се надявам.Успех на всички. Hug       
Виж целия пост
# 171
Момичета как ви се вижда този тест за бременност...На Clear Test е и е в оранжева кутийка...Някоя от вас имала ли е такива тестове,и правели ли сте на тая фирма точно???
Виж целия пост
# 172
Вижда ми се като да е тихичко честито. Grinning
Виж целия пост
# 173
Дано...  Praynig
Виж целия пост
# 174
Момичета как ви се вижда този тест за бременност...На Clear Test е и е в оранжева кутийка...Някоя от вас имала ли е такива тестове,и правели ли сте на тая фирма точно???[/color][/size][/i][/u]

Здравей, аз ползвах абсолютно същите тестове - първия го направих 3-4 дена преди датата, на която трябваше да ми дойде, и изглеждаше точно като твоя - много, много бледа втора черта, даже сигурно по-бледа и от твоята. Направих след два дена още един - втората черта беше по-наситена и вече след 1-2 дена закъснение имах хубава наситена втора чертичка.
Мисля че този тип тестове отчитат над 20 mlU/ml/hCG. Кой ден от цикъла ти е днес?
По мое мнение това е положителен резултат. Може след два дена да направиш още един тест.
Успех и дано всичко е наред!   bouquet
Виж целия пост
# 175
Днес ми е 26-ти ден...Със силни болки в яйчниците съм всякаш М. ми върви,но още го няма....Така ме боли само при М. в секундата на тази болка теква и първата капчица кръв, а сега кървене няма само болките в кръста и яйчниците от днес наобяд....
Виж целия пост
# 176
аз също използвах тази марка моите изглеждаха по същия начин 4 дена преди менстр. и единя резултат е тук до мен а другия го чакаме през септември така че честито smile3501 newsm10 newsm44
Виж целия пост
# 177
Аз не съм сигурна Easy test или Clear тест правих на 1 ден след закъснение, втората черта се виждаше съвсем ясно, но кръвния не засече бременност и действително ми дойде след няколко дена. Така че май Surecheck са истината и повече не смятам да рискувам с други марки.... Crazy
Виж целия пост
# 178
А на някой отчитал ли му е бременност действително 7 дни след акта, както пише за този тест :
Виж целия пост
# 179
А на някой отчитал ли му е бременност действително 7 дни след акта, както пише за този тест :

Седми ден? Че тогава най-рано започва процесът на имплантиране на оплодената яйцеклетка.. и чак след това започва постепенното производство на ЧХГ..т.е. какво би трябвало да отчита този тест на 7-я ден?  newsm78 Най-рано на 11-ти ден след евентуално зачеване би могло да се говори за тестове. И пак зависи от чувствителността им - от какво ниво на ЧХГ засичат.

Нищо, де.. и на 14-тия ден да отчете все ще е след 7-я, както е написано  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия