Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 968
  • 656
# 420
Здравейте отново.В понеделник най-после ще ми дадат направление за гинеколог,а цикъла ми закъснява вече с 3 седмици.Не съм правила друг тест след отрицателния на 8-мия ден от закъснението.За всеки случай утре ще направя с първа урина,все пак надеждата умира последна.Дано закъснението ми не се дължи на болестно състояние,че много се притеснявам.То може и от притеснение да не ми идва.
Виж целия пост
# 421
Здравейте отново.В понеделник най-после ще ми дадат направление за гинеколог,а цикъла ми закъснява вече с 3 седмици.Не съм правила друг тест след отрицателния на 8-мия ден от закъснението.За всеки случай утре ще направя с първа урина,все пак надеждата умира последна.Дано закъснението ми не се дължи на болестно състояние,че много се притеснявам.То може и от притеснение да не ми идва.


 Praynig Praynig Praynig дано е най-прекрасната новина! и задължително още един тест  bouquet
Виж целия пост
# 422
Много ти благодаря,hailie.
Виж целия пост
# 423
Аз правих тест 5 дена преди закъснението - отрицателен. В деня на закъснението имаше 2 чертички, но бяха мнооого бледи, чак се зачудих дали втората е там. След 2 дена пак правих - същата работа, много бледи. 1 седмица след закъснението пак пробвах - пак си бяха бледи  Simple Smile Така че си е много индивидуално  Simple Smile
Виж целия пост
# 424
Ако и двете чертички са бледи, значи просто теста си е такъв и ще ги покаже така на всички.
Виж целия пост
# 425
Теста пак е отрицателен.
Виж целия пост
# 426
Момичета моя приятелка вчера е направила тест , излязли са и две черти ,втората размазана , днес е повторила ,но е излязла само тест линията ,положителна ,а контролата я няма ... Според вас може ли това ,че тест линията е + ,за значи ,че има бременност ?
Виж целия пост
# 427
Може да значи, ама най-добре да си купи тест от друга марка и пак да пробва.
Виж целия пост
# 428
Момичета моя приятелка вчера е направила тест , излязли са и две черти ,втората размазана , днес е повторила ,но е излязла само тест линията ,положителна ,а контролата я няма ... Според вас може ли това ,че тест линията е + ,за значи ,че има бременност ?

На Шуър чек-а,ако не ме лъже паметта пишеше,че ако я няма контролната линия,то теста е невалиден Naughty
Виж целия пост
# 429
Здравейте отново.Оказа се,че закъснението ми се дължи на киста на жълтото тяло,нямя бебе,тестовете правилно са си отчели.Сега ще пиина хапченца за предизвикване на цикъла.Знам,че не е правилната тема да попитам,но ако някой може да ми напише този тип кисти от само себе си ли изчезват при идване на цикъла?
Виж целия пост
# 430
Да, в повечето случаи от самосебеси изчезват.
Виж целия пост
# 431
Здравейте! Ще се радвам, ако можете да ми дадете някакво мнение. Случая е следния... последната М ми дойде на 10.07. Продължи 7 дни, но и седмица след нея продължи да ми зацапва..на 26.07ходих до АГ, който каза ,че 1. може този месец да нямам овулация и 2. че имам мн малка раничка и ми изписа вит. Е и вит. Ц с калций (разтворими) и каза след като ми свърши следващата М да го посетя отново. Очаквах я на 10.08. До ден днешен я няма. Правих си тази сутрин тест, който е отрицателен. Седмица преди датата, на която очаквах да ми дойде започнаха менструални болки, т.е. днес ме боли за час, утре не... отделно някакви придърпвания, гъделичкания ниско долу в матката. Гърдите също на моменти усещам, как ме дразнят..не мога да го опиша с точност. Веднъж ме заболяха, а от раждането на първото ми дете не са ме боляли, тогава за последно ме боляха като забременях с него (това от 2г и 9 м насам). Другите симптоми.. апетити и прочие, не ги вземам на сериозно, знам че тях мога и да си въобразя. Да вмъкна също, че от почти 2 г насам ми идва на 30-31 дни, като максимум 37 дни, ако ми е закъсняло, а сега станаха 38.
 Та сега се чудя: 1. да чакам да ми дойде; 2. да си купя още 1 тест след някой ден; 3. да ходя до АГ след 2-3 дни - така и така ми е казал да ходя... А да , опити за бебе не сме правили, но се пазим чрез прекъсване, което знам че не е голяма гаранция.
Виж целия пост
# 432
MagR пусни си един кръвен тест за бременност,той ще покаже какво става,но ако не ти дойде или има бебе и в двата случая трябва пак да отидеш на лекар. Peace
Виж целия пост
# 433
Да тъкмо тази сутрин си помислих, че това ще бъде отговора , който ще ми бъде даден.  Grinning Живея в малък град и изобщо не ми се занимава с тукашната лаборатория. По-удобно и бързо ще ми е да отида до АГ... Не мисля, че съм бременна, поне не се чувствам толкова зле както при първата  бременност. Освен ако и понеделник не ми дойде, вторник да навестя гинеколога ми. Шашкам се, защото никога не ми е закъснявало с толкова много дни, освен когато забременях . Дали може да се дължи на витамините, макар че предипните 2 пъти от тях ми дойде на време (пих ги за регулиране). Нямам някакви тревожни събития, не съм сменяла климат, не спазвам диети- даже се храня по-добре от преди. Другото което мисля е да не би , ако съм нямала овулация и за това да закъснява, ама аджеба с колко ще е това закъснение, то станаха 40 дни почти.... И ей тези гъделичкания и придърпвания ниско долу ме шашкат. От както родих организма ми се бъгна, казвам ви честно... постоянно някакви смущения и проблеми имам .
Виж целия пост
# 434
Това за как се чувстваш е гаранция-франция.
С първата ми бременност никакви кофти симптоми, сега точно обратното!
Всичко което описваш, ние тук няма как да ти кажем от какво е...врачки няма. Може да са от всичко и придърпвания,може и от внушение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия