Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 189 027
  • 656
# 345

Здравейте и от мен Simple Smile Имам нужда от съвет.Цикълът ми закъснява вече с 13 дни.На 5 ден от закъснението си направих тест за бременност,който беше отрицателен.По принцип цикъла ми е нередовен,но се надявам да има нещо.До скоро пих мая,която е за прочистване на кръвта и се съмнявам дали не ми закъснява от нея.Та въпросът ми е възможно ли е тестът да не е показал правилно
Виж целия пост
# 346
Ами направи пак тест?! Извън темата - за пръв път чувам за тоя метод на прочистване  Shocked  Hug
Виж целия пост
# 347

Здравейте и от мен Simple Smile Имам нужда от съвет.Цикълът ми закъснява вече с 13 дни.На 5 ден от закъснението си направих тест за бременност,който беше отрицателен.По принцип цикъла ми е нередовен,но се надявам да има нещо.До скоро пих мая,която е за прочистване на кръвта и се съмнявам дали не ми закъснява от нея.Та въпросът ми е възможно ли е тестът да не е показал правилно

Напълно възможно! Но след като са минали 13 дни, каквата и да е причината от закъснението, задължително утре на лекар!
Ако искаш, днес си направи още един тест, но какъвто и да е резултата те съветвам да отидеш на преглед утре Peace
Виж целия пост
# 348
Това прочистване с бирената мая ми е за лицето.Казаха ми че с нея ще ми се скрие акнето и за това я пих.
Виж целия пост
# 349
Здравейте на всички,ние с приятелят ми от 1 година не се пазим но нищо не става и от няколко месеца ходим на доктор и след купища изследвания и пари този месец уж имах уволация на 9-ти март и днеска трябваше да ми дойде и направих тест и беше отрицателен а оТ няколко дена много ме болят гардите и ми се гади дали е вазможно теста да не е показал верно а правех шуар чек на обед не сутрин
МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ СЪВЕТ МНОГО ИСКА ДА ИМА БРЕМЕННОС
ВЕЧЕ ПОЧНАХ ДА СЕ ОТЧАЙВАМ
Виж целия пост
# 350
mimeto169, дано има бебче Praynig . Вероятността теста да е показал фалшив отрицателен резултат, е много голяма. Дано е това Praynig Hug
Утре сутрин с първа урина си направи тест. Може и кръвен да пуснеш - правят се в лаборатория или поликлиниката. Може и в АГ болница, ако ти по-наблизо.
Успех!
Виж целия пост
# 351
Направи си кръвен тест.При мен след седмица закъснение първият тест ми показа отрицателен,след няколко дена си направих втори и втората чертичка беше много бледа и вече на 3-тия тест ми отчете бременност.
Дано и при теб грешката да е в теста и да си имате едно(или две)бебчета.   bouquet
Виж целия пост
# 352
Направи си кръвен тест.При мен след седмица закъснение първият тест ми показа отрицателен,след няколко дена си направих втори и втората чертичка беше много бледа и вече на 3-тия тест ми отчете бременност.
Дано и при теб грешката да е в теста и да си имате едно(или две)бебчета.   bouquet
Бледата чертичка също означава бременност Peace . Третият тест само е потвърдил Flutter
Виж целия пост
# 353
Да така е, но аз реших и трети да направя(да се застраховам Mr. Green), защото при закъснение една седмица 1-я ми излезе отрицателен и ми се искаше поне два от тестовете да ми покажат еднакъв резултат.  Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Здравейте,на втори ден закъснение си направих тест"-".правя тестове за ову ,положителен на 27.04,лф. Е 14 дни.може ли теста да греши.кога да направя нов?
Виж целия пост
# 355
Да може да греши, изчакай 5-7 дни закъснение  тъй като с всеки изминал ден се увеличава количеството на хормона на който теста реагира. Но бъди подготвена и наистина да е отрицателен.
Другият вариант е да отидеш и да си направиш кръвен тест.
Виж целия пост
# 356
Здравейте,на втори ден закъснение си направих тест"-".правя тестове за ову ,положителен на 27.04,лф. Е 14 дни.може ли теста да греши.кога да направя нов?

Тестовете за О. само показват кога да очакваш О. - не ти гарантират че ще има такава.
Може да е имало и късна О. и тогава МЦ се удължава
Виж целия пост
# 357
Да, моите тестове винаги са били безпогрешни колкото и да ми се е искало да не са. PeaceНо тестовете ми за О. не- те ме объркваха жестоко, не успях с нито един да си отчета успешен резултат.
Виж целия пост
# 358
Писах и в различна тема за това странно явление.  Днес е първи ден от закъснението.  Направих си 2 теста при които излезе супер блееееда втора черта.  Казах си, отивам на кръвен, тъй като лабораторията е точно до офиса ми.
Кръвният се оказа отрицателен.  След което разбирам, че имало 2 кръвни теста, един с качества а друг който отчита само +/- Мисля, че това го няма в БГ до колкото разбирам.
Сега предстои да разбера кой тест точно е отчел правилно.  Нямам доверие на пикливите тестове, защото ме усъмни качеството още като ги направих.

Така, че има и изключения като мен.

С първа бременност теста веднага показа резултата още от 2-3 ден от закъснението.
Виж целия пост
# 359
Извини ми, но как разбра, че си изключение? Дойде ли ти? Ако не - значи и ти може да си в графа "познал" Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия