Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 980
  • 656
# 375
В аптеката ми бяха обяснили, че писалката на Sure check има по-висока чувствителност от касетата. От личен опит бих казала, че разлика за мен няма. И в двата случая пише на опаковката че отчита резултат от първия ден на закъснението. Въпреки това мисля, че по-добра марка за тестове на които да се довериш няма. При мен винаги правилно е отчитало. Peace
Виж целия пост
# 376
Аз писалката не съм я ползвала и не мога да коментирам  Rolling Eyes Но касетата ми допада. Не се появяват изпарителни черти като на Престото Wink
Виж целия пост
# 377
Аз съм ползвала и двата вида на Шуър Чек. Като сега последният път ми дадоха писалка и не ми обясниха нищо в аптеката. Аз се чудих що е толкова скъп теста и си викам баси инфлацията. Излезе ми около 5лв с отстъпката, която ползвам. Другият е 3 и нещо по спомени.
Не мога да кажа дали има разлика понеже не съм ги съпоставяла. При мен теста беше отрицателен. Гинеколога ми ми направи и той тест някакъв, незнам марка. Пак отрицателен. При мен беше на нервна основа едномесечното закъснение на МЦ.

Но при предните две бременности си ми показваше в началото бледа линийка. Последващият тест и в двата случая беше с твърдо червен резултат. Теста съм го правила винаги след 4тия ден от закъснението.

При първия ми спонтанен аборт като си направих тест след закъснението беше отрицателен, но реално съм пометнала преди да ми закъснее. Тогава ми дойде 14 дни след закъснението.
Виж целия пост
# 378
Здравейте,аз днес разбрах че съм бременна.Правих 2 теста,които бяха положителни и да,отчетоха вярно.Само че ми мен е малко сложно.Прокървях 3 пъти,първият път когато си чаках цикъла/а се оказа че не е цикъл/,напраих тест защото беше много кратък и се оказа +,след 1 седмица пак прокървих леко ,след 2 дена нов тест,пак +, лекаря нищо не виждаше и така до 3-то кървне преди дни .Днес на прегледа се установи бременнст.
Виж целия пост
# 379
Аз писалката не съм я ползвала и не мога да коментирам  Rolling Eyes Но касетата ми допада. Не се появяват изпарителни черти като на Престото Wink
Аз пък толкова много Престо съм изхабила преди да забременея,но никога не съм имала изпарителни линии Thinking При мен теста беше с бледа линийка точно ден преди датата на която трябваше да ми дойде менструацията-(тоест на 27ми ден)
Виж целия пост
# 380
Аз писалката не съм я ползвала и не мога да коментирам  Rolling Eyes Но касетата ми допада. Не се появяват изпарителни черти като на Престото Wink
Аз пък толкова много Престо съм изхабила преди да забременея,но никога не съм имала изпарителни линии Thinking При мен теста беше с бледа линийка точно ден преди датата на която трябваше да ми дойде менструацията-(тоест на 27ми ден)

Ами незнам, в случаите когато съм била бременна са ми отчитали, не е имало проблем. Но и в случаите когато не съм била винаги съм се чудила на тази бледа втора черта- в последствие все изпарителна се е оказвала. Престото ме устройваше като цена чисто и просто, защото от нетърпение почвах да се тествам преди закъснението  и си вървяха  Embarassed
Виж целия пост
# 381
Хе,хе,аз също много ги хабях,дори и когато си знаехме че няма смисъл да се тествам Laughing Mr. Green После пък като видях бледата черта,пак тестове през ден докато стане ярко червена Laughing Сега резултата е налице и се вижда колко е голям(голяма де) Heart Eyes
Виж целия пост
# 382
10 дни след забременяването си направих тест,защото имах симптоми и се показа втора бледа черта със Шуар чек EFP
Виж целия пост
# 383
И при мен Шуър Чек отчете правилно. И писалката, и касетата.
Виж целия пост
# 384
off 6te se pobarkam 13 dena zakasnenie i testovete otricatelni v4era pusnah kraven test vazmojno li e da sam bremena izvinqvaite se pii6a na latineca no nqmam kirilica nesam v BG pomognete mii   Hug
Виж целия пост
# 385
off 6te se pobarkam 13 dena zakasnenie i testovete otricatelni v4era pusnah kraven test vazmojno li e da sam bremena izvinqvaite se pii6a na latineca no nqmam kirilica nesam v BG pomognete mii   Hug
Резултата от кръвния тест ще ти даде отговор на въпроса ти. Освен това, резултатите излизат за няколко часа, щом си го пуснала вчера, вече трябва да знаеш.
Вече има създадена тема за подобни въпроси:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=672957.0
Виж целия пост
# 386
здравейте на всички нова съм тук,и искам да споделя с вас понеже нямам деца преди малко си направих тест и веднага няма и секунди ми показа  EFP мога ли да съм сигурна или не ? тестът е sure check
Виж целия пост
# 387
Аз също съм си правила този тест и то4но като забременях ми показа две 4ерти  Grinning според мен рядко да има положителен резултат без бременност да не кажа 4е аз поне не знам за такъв слу4ай newsm78
Виж целия пост
# 388
дано няма грешка тъй като прави ме опити вече 4 месеца  Hug
Виж целия пост
# 389
Желая ти го от сърце  Praynig Hug А колко дни ти закъснява ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия