Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 956
  • 656
# 495
Аз си направих ранен тест за бременност Престо на шестия ден,просто нямах търпение  Mr. Green
Седнах на тоалетната и зачаках към 15та минута се появи  #Crazy втора едвам доловима за окото.Казах си,че си внушавам,а и на теста пишеше,че отчита не по-късно от 10 мин. Нооо....моето нетърпение пак се прояви и на следващата сутрин пак си направих.Пак зачаках и пак същата работа  newsm78 и така 4ри теста  Joy 
Последния тест Шуърчек си направих два дни преди дами закъснее и ясно се видяха  EFP
И сега съм в 6г.седмица  newsm76
Супер!!
И аз бях като теб, утре съм на доктор да ме види има ли плод няма ли, вече ми е втори ден от закъснението. Стискайте палци! Като ти чета поста все едно себе си виждам. Имам вече 12 положителни теста... луда съм
Вчера си правих след обед за първи път шуър чек и резултата е в по горния ми пост има снимки.... реших да изневеря на престо.
страшно много ме болят яйчниците, кръста и ми е вечно зле корема ми е подут и все се оригвам и все едно имам бучка в гърлото все едно ахаа да повърна.
Виж целия пост
# 496
Супер, момичета! Стискам палци всичко да е наред при вас!
При мен пък се е случвало да се появят две чертички и да няма бебе, но беше еднократно
Виж целия пост
# 497
Аз си направих ранен тест за бременност Престо на шестия ден,просто нямах търпение  Mr. Green
Седнах на тоалетната и зачаках към 15та минута се появи  #Crazy втора едвам доловима за окото.Казах си,че си внушавам,а и на теста пишеше,че отчита не по-късно от 10 мин. Нооо....моето нетърпение пак се прояви и на следващата сутрин пак си направих.Пак зачаках и пак същата работа  newsm78 и така 4ри теста  Joy 
Последния тест Шуърчек си направих два дни преди дами закъснее и ясно се видяха  EFP
И сега съм в 6г.седмица  newsm76
Супер!!
И аз бях като теб, утре съм на доктор да ме види има ли плод няма ли, вече ми е втори ден от закъснението. Стискайте палци! Като ти чета поста все едно себе си виждам. Имам вече 12 положителни теста... луда съм
Вчера си правих след обед за първи път шуър чек и резултата е в по горния ми пост има снимки.... реших да изневеря на престо.
страшно много ме болят яйчниците, кръста и ми е вечно зле корема ми е подут и все се оригвам и все едно имам бучка в гърлото все едно ахаа да повърна.

Втори ден от закъснението нищо не се вижда! Изчакай 2 седмици и тогава отиди!
Виж целия пост
# 498

Втори ден от закъснението нищо не се вижда! Изчакай 2 седмици и тогава отиди!


Няма такова нещо,точно обратно всичко се вижда!
Аз отидох в деня когато цикъла трябваше да ми дойде,даже не изчаках и 1 ден да закъснее.
Бях на 100% сигурна,че съм бременна и затова не чаках закъснение.
Гинеколожката просто потвърди,че съм бременна и дори ми даде първата снимка на моето грахче,
което беше 3мм. голямо.
Апаратурите са толкова нови вече,че няма как да не се види!

molina_bohemi Пожелавам ти същата диагноза  Heart Eyes бъди спокойна и отивай при гинеколога без притеснения.
Виж целия пост
# 499

Втори ден от закъснението нищо не се вижда! Изчакай 2 седмици и тогава отиди!


Няма такова нещо,точно обратно всичко се вижда!
Аз отидох в деня когато цикъла трябваше да ми дойде,даже не изчаках и 1 ден да закъснее.
Бях на 100% сигурна,че съм бременна и затова не чаках закъснение.
Гинеколожката просто потвърди,че съм бременна и дори ми даде първата снимка на моето грахче,
което беше 3мм. голямо.
Апаратурите са толкова нови вече,че няма как да не се види!

molina_bohemi Пожелавам ти същата диагноза  Heart Eyes бъди спокойна и отивай при гинеколога без притеснения.

Убу ама пишеш,че в 6 г.с си отишла на лекар,сори ама това не ти е деня на цикъла. Това са близо 2 седмици закъснение! Ако предположим,че цикъла ти е 28 дни/стандартно/ то ако си отишла на 28-ия ден си била в 4 г.с и тогава няма как да се види нещо.
Виж целия пост
# 500
Не не съм написала,че съм отишла в 6г.седмица!Просто написах,че сега вече съм в 6г.седмица,а отидох не гинеколог в 3г.седмица и плода се видя,дори аз го видях,едно зрънце.
 Peace
Затова казвам,че всичко се вижда с днешните апарати!Дори преди да ти е закъсняло.
Виж целия пост
# 501
И къде това-в коя болница,коя е лекарката? Че аз се следя в най-добрата клиника в България с най-добрата апаратура и доктори и в 4 г.с ще се види....Може би се е видяло зачатък на плоден сак, пак е малко вероятно,ембрио се вижда при сак над 2 см смятай. Може и да си била бременна от предходния цикъл.
Дай фото да видим какво се вижда.
Виж целия пост
# 502
Да не са ти объркани седмиците?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 503
Клиниката се казва Пентаграм,а докторката се казва Тошева.
Виж целия пост
# 504
Това не е възможно, видяло се  е нещо наподобаващо на сак, малка точка, това не е ембрион. Или са ти объркани гестационните седмици. Колко см е плодния сак-пардон е бил плодния сак,когато си била на преглед в деня на очакваната менструация?

Виж целия пост
# 505
Какви апаратури, какви пет лева, преди всичко, за да се види нещо, трябва да има КАКВО да се види.
Виж целия пост
# 506
Клиниката се казва Пентаграм,а докторката се казва Тошева.


О, със сигурност си в грешка - познавам Тошева, познавам уредите й/добри са й, но не и космически/, 2 пъти ме е връщала, заради ранни прегледи при бременност/и при двете бременности ходих към 5г.с./. Било е сакче  Peace
Виж целия пост
# 507
Да не са ти объркани седмиците?  Rolling Eyes

Не не са ми объркали седмиците.
Аз знам кого с точност съм заченала,така че ако беше казала друго докторката,аз щях да я поправя.
Виж целия пост
# 508
Didi_happy в голяма заблуда си.
Виж целия пост
# 509
Момичета споко,малко по късно ще ви снимам първата ни снимка.
Плода беше 3мм. на първия ми преглед  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия