iHerb - Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 4 тема

  • 45 577
  • 768
# 105
Пристигна ми първата поръчка  Grinning, изумих се от големината на "кофата" рибено масло  Shocked. Поръчала съм коластра за децата от тази
http://www.iherb.com/Symbiotics-Colostrum-Plus-Orange-Chewables- … Tablets/5620?at=0
искам да попитам как я давате, само при нужда /настинали деца/ или за подсилване на имунната система и по колко време я пият вашите деца  newsm78
Виж целия пост
# 106
afwitch Моят код HEF911
l`ange - защо не става... не знам. Чувал съм го от други.

Най-добри отзиви съм чувал за ВИЗА Електрон от ПИБ.

Моята е от СИ банк - нямам проблеми.

novaVIVA - радвам се за тебе и поздравления за айХерб!

По-интересно е да ни кажеш ти какви постъпки направи пред айХерб.

I see you - за спукани капиляри най-доброто е рутин + вит. С (денис ти го каза) Заздравява ги да не се пукат.

Но за т.н. Spider veins - паяжинообразни капиляри, препоръката е, че се оправят с прословутитe ензими. По подобие на разширените вени. Аз нямам наблюдения.

Всичко посочено по-горе се пие, не се маже.

samuel - а какъв ти е проблемът? Ти си млада жена, струва ми се рано да пиеш такива неща.

Зи - от купищата препарати за стави, избери такъв с най-много хондроитин, на разумна цена. Той е най-ценен.

Можеш да добавиш и хиалуронова к-на (проста), която влиза в състава на синовиалната течност и смазва ставите.

veihaivei - жена ми също е очарована. Хем пие обикновен триптофан 2 х 500мг дневно - сутрин за настроение, вечер за сън. И ме гледа с интерес как аз ям, а тя не е гладна.

5-HTP поръчах вчера - 120 х 100 мг, сега си пие триптофана. И извечният въпрос "това моето живот ли е?" и остана някак в страни...

Поръчал съм това:

http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Natural-5-HTP-100-mg-120-Capsules/14472?at=0

Даже смятам да поръчам повече и да го подарявам по рожденни дни...

emy_emy - децата дъвчат по две таблетки дневно. Ако тръгне да се разболява - до 5- 6 дневно, до оздравяване.
Виж целия пост
# 107
Моля, препоръчайте еквивалент на Артростоп, ако сте срещали. Praynig Търся подобна комбинация, но намирам.

Съдържа ето това:
Количество:

Глюкозамин сулфат *2КСI 534,0 mg

Хондроитин сулфат 200,0 mg

 Босвелин

(екстракт от Босвелия серата; 65% босвелиеви киселини) 50,0 mg

Витамин С 10,0 mg

Манган 1,5 mg

Аз ти препоръчвам http://www.iherb.com/21st-Century-Health-Care-Arthri-Flex-Advant … ablets/14193?at=0. Има и хуалуровнова киселина и флексикол (колаген тип 2 и др. неща). Харесва ми това, че грамажите са като на отделните съставки да си ги поръчаш отделно. Отговарят на 4 капсули прием и е разчетено за 45 дни. Цената е много приемлива за всички тези съставки взети заедно. Аз си ги поръчах първия път отделно, но сега съм се насочила към този комбиниран продукт. А и пише, че е лесно за поглъщане Simple Smile
Виж целия пост
# 108
Пинко, мен 50 мг ми действат добре, а от 100 ми се доспива. Поръчах от същото две шишета от по 50 и 100 мг. 50 не знам дали да пия през деня, не съм установила как мих влияе на бдителността (с дете-беладжийче съм на 2,5 г.)
МОМЕНТАЛНО ми се отрази най-малко по 3 линии - хранително поведение (в последно време с нощни пристъпи за сладко), зависимост (интернетна), сън (когато му е времето), настроение (по-малко раздразнителна и скастряща), подтикова стимулация (по-инициативна съм). Просто съм в потрес! Хем съм грамотен човек и наясно със състоянията си и "теорията"
Купих си от нашите кожодери, оказаха се 30 капсули... за 15 дни дано дойде поръчката.
Виж целия пост
# 109
Малко късно се ориентирах към темата...
От събота съм на режим, и мислех от Бг да взема каквото ми трябва, но разликата в цените е драстична наистина...

Въпросът ми е КОЛКО ВРЕМЕ ОТНЕМА ДОСТАВКАТА до Б-я?

  bouquet
Виж целия пост
# 110
7-10-12 дни


Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919
Виж целия пост
# 111
  bouquet Денис!
Виж целия пост
# 112
Пинко,колко е дневната доза?
Вейхайвей,кой е аналога тук?Пишеш че си поръчала от тук,та затова питам.
Да се оплача,че напоследък направо си ставам уморена от сън,дори до фитнеса не мога да се завлача.Та щом това ще даде и концентрация,и ще подтисне апетита да се пробвам.До сега нищо не съм пила,ама тия 2 кила ме мързи  Embarassed да ги бутна.
Да дам отчет за себорейния дерматит-пия си и маслото от пореч и рибеното,мажа с антисептичния крем-не става.Иначе крема е супер,дори за подсичане при бебета-пробвах го на едно комшииче.Но явно за моята цел не става.
За малката -коластра и риб.масло-5-6 срещи вече имаме с вируси и болести.Размина се с ниски температури и без АБ.
Виж целия пост
# 113
I see you
За капилярите трябва да търсиш нещо с рутин, вит.С, биофлавоноиди /мазила и добавки/
Защо не опиташ премахването им с лазер /ако е удачно, разбира се/ - безболезнено е  /в клиники по пластична хирургия/



Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919


Лазерът удачен ли е ако имаш тен (от морето) или да изчакам до есента?

afwitch Моят код HEF911

I see you - за спукани капиляри най-доброто е рутин + вит. С (денис ти го каза) Заздравява ги да не се пукат.

Но за т.н. Spider veins - паяжинообразни капиляри, препоръката е, че се оправят с прословутитe ензими. По подобие на разширените вени. Аз нямам наблюдения.

 

Пинко, не са ми "spider veins", а просто спукани - червена точка примерно и тук-таме са по-повърхностни (около сгъвките на носа).

Кажи по-конкретен продукт, ако знаеш от iherb-a и по колко се пие. Засега няма да се мажа с нещо с вит.С, защото сигурно ще избели хубавия ми загар  Rolling Eyes

Снощи мъж ми започна да пие капсулите рибено масло. Дадох му 4 наведнъж веднага след като се нахрани. Отделно пи и 450 мг ефервесцентен магнезий (3 таблетки по 150 мг) и се оплака, че му е станало ужасно тежко на корема, чак му се гадело и... абе "абсолютно тотално зле" му било. Олекнало му чак след 4 часа. Днес отказа да пие, за да не му станело пак. Какво да го правя? От какво може така да му е дотежало?
Виж целия пост
# 114
Ренидент, аз си взех продуктът на NOW от магазина на Доспат - 30 капсули по 50 мг за 18 лв
При мен обаче проблемът беше отчетливо депресивен.
Виж целия пост
# 115
Благодаря за препоръките  Hug

А можете ли да ми кажете колко време се пие CoQ10 и хиалуроновата киселина, и те ли са постоянно както рибеното масло?  newsm78
Виж целия пост
# 116
I see you
За лазера - трябва да е есен  или  зима, защото след процедурата  силното слънце  може да предизвика вторичен проблем. Процедурите се правят при слабо слънце.
По-добре се консултирай с лекар.
И задължително процедурата да е направена в клиника по Пластична хирургия или Козметично студио на добър лекар.
В козмет. студио MagicLine имат много добър уред на премахване на капиляри по лицето, а очакваха и скоро уред за премахване на капиляри и по-малки венички по крайниците /ръце, крака/



Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919
Виж целия пост
# 117
Моят код HEF911 afwitch

veihaivei - на тебе най-малко трябва да обяснявам как действа серотонина. От него няма да ти се доспи. Ще ти се доспи от GABA, не от серотонин. Пробвай с 50 мг сутрин. Няма да заспиш.

renydent  - дозата е индивидуална, но в рамките на 50-100 мг, зависи от нивото на собствения серотонин. 5-HTP се намира и тук, на съответно по-висока цена. Тъй като блокира чувството на глад, можеш да отслабваш и без фитнес (ако те мързи).

Лично аз бих предложил в събота и неделя да се правят почивки, за да запазим собствения синтез на хидрокситриптофан.

Рибеното масло и маслото от пореч са леки хранителни добавки. Дават ефект не по-рано от месец. Хубаво е да се съчетаят с печене на слънце, а през зимата - с прием на вит. Д.

I see you - не давайте на ближните си по една шепа лекарства! Ефектът е отрицателен. Всички сега знаем, че на мъжа ти не може да му прилошее от 4 г рибено масло, само той мисли друго...
Сега тръгнете от едно хапче да търсите "индивидуална доза". newsm78

Потърси си препарат с рутин. Капилярите са ти слаби, могат да се спукат и на друго място. Болезнено е.

Зи - Ко Q10 и хиалуроновата к-на се приемат обикновено от храната и не се синтезират в олганизма. Това значи, че могат да се приемат и непрекъснато, и с принудителни почивки (като се свърши).
Виж целия пост
# 118
Здравейте!

Предстои ми да направя първата си поръчка от сайта. Малко ми е неясно с кодовете, но се надявам да ми се изясни скоро  Party
Основният ми въпрос е - преди време бях гледала един продукт, който обаче не намирам сега - дали някой го е мяркал/ купувал/ползвал - беше нещо като "вечен сапун", и беше в секция "бръснене" - имаше текст, че "последният път, в който ще го използваще, продуктът ще е като първият път, когато сте го ползвали" (или нещо подобно, идеята - че не се "износва" и е вечен).
Някой с идеи/ линкове?  Crazy
Виж целия пост
# 119
Пинко, имам розацея от 5 години, също и себореен дерматит би ли ми казал, ако знаеш нещо по въпроса?Благодаря ти предварително!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия